Tradiční způsoby léčení syndromu polycystických ovarií


Tradiční způsoby léčení syndromu polycystických ovarií

přírodní prostředky po mnoho let mezi odborníky nezaznamenaných související se zásadami diagnostiku, léčbu a příčin tohoto onemocnění u žen. známo, že přítomnost žen je velké množství mužských hormonů vede k řadě problémů zdraví žen, zejména vznik syndromu polycystických ovarií.

Ženy, které trpí syndromem polycystických ovarií často objevují mužské vlastnosti, jako je nadměrný růst ochlupení v obličeji a těle, akné, plešatost a týlní břišní tuk. Polycystický ovariální syndrom také způsobuje nepravidelné měsíční poruchy, potíže s udržováním správné tělesné hmotnosti, akné, ztráty vlasů a porodních problémů.

Podle lékařů syndrom polycystických vaječníků postihuje přibližně 5-10% všech žen, které ještě neprocházejí menopauzou. To je jedna z hlavních příčin neplodnosti, navíc mnoho žen ani neví, že jsou nemocní.

V tomto článku chceme řešit tento problém přirozeným způsobem, včetně nejúčinnějších prostředků.

Ušetřete zdraví jater

Játra jsou orgán, který odstraňuje krev z toxinů. Jeho funkce je úzce spojena s jinými orgány a zejména s endokrinním systémem. Chcete-li zcela léčit játra, měli byste usnadnit funkci jater s léčivými rostlinami, jako je bodlák nebo žluť.

Je také důležité vyhnout se škodlivým tukům a doplňkům stravy ve vaší stravě. Snažte se jíst mírné množství rostlinných potravin choleretic efekt: ředkvičky, rukoly, česnek, hořčice a tuřín, že zdravá játra. Regulace funkce střev

Pokud vezmete v úvahu umístění fyziologické střeva a vaječníků, které jsou velmi blízko u sebe v blízkosti jednoho, což je důvod, proč neprůchodnost střev může mít přímý vliv na zdraví jiných vnitřních orgánů v blízkosti, a to zejména ve vaječnících.

Podpora vašich střev ve zdravém stavu je velmi důležitá, protože pokud střevo nefunguje správně, může způsobit mnoho zdravotních potíží.

Pokud trpíte syndromem dráždivého tračníku, zácpa nebo jiné střevní problémy, je nejlepší požádat o pomoc z přírodních léků, které budou řešit tyto problémy s střeva před poruší rovnováhu vaječníků.

Chcete-li regulovat střevní funkce, dodržujte stravu bohatou na ovoce a zeleninu, na luštěniny, celozrnné a sušené ovoce. Pokud trpíte zácpou, měli byste přidat například některé přírodní projímadla ve vaší stravě, například lněné semínce nebo švestky.

Sledujte obsah lepku

Alergii na glutén nebo celiakii je snadné zjistit, protože tělo reaguje bezprostředně po konzumaci bezlepkových výrobků. Nicméně, existují různé úrovně tolerance glutenu a mírná nerovnováha, i když není velmi nápadná, může vést k ovariálním polycystickým vaječníkům po dlouhou dobu.

Pokud máte tendenci k nesnášenlivosti k lepku, nebo pokud způsobuje alergii nebo máte potíže s trávením, nezapomeňte tyto informace vzít v úvahu.

Vitex

Vitex je klasická rostlina pro léčbu polycystických vaječníků. Dobrý účinek jeho použití, protože drmek, jak to je voláno, stimuluje sekreci ženských hormonů a inhibuje účinek mužských hormonů.

Takže nejúčinnější zařízení pro léčbu tohoto onemocnění je Vitex(vitex agnus castus), léky, které se tradičně používají k regulaci hladiny hormonů, aby se zabránilo nepravidelnou menstruaci a k ​​obnovení ovulace u žen, kteří přestali menstruaci. Vitex je zvláště účinný, jestliže ovariální polycystický vaječník je doprovázen nízkými hladinami progesteronu a prolaktinu.

Vezměte 200 mg vitamínového extraktu denně alespoň 3 nebo 4 měsíce a získávejte dobré výsledky.

Maca

Maca - je Andský kořen, který je velmi prospěšný pro zdraví žen. Zejména reguluje hormony, bez ohledu na typ. Maca je také skvělá pro zmírnění příznaků menopauzy.

Tento kořen lze nalézt ve formě pilulek nebo prášku. Prášek dávkování jednodušší, protože tento lék se doporučuje začít s malým množstvím a postupně zvyšovat v průběhu času, protože skutečně vzrušuje nervový systém a může způsobit nervozitu.

  • Při šokové terapii byste měli měsíc užívat 6-9 gramů makového prášku denně.
  • Udržovací dávka je 3 g denně (přibližně jedna čajová lžička).

Lněný olej Lněný olej lisování za studena je bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, dvě živiny, které, přirozeně regulují hladiny hormonů a podporují ovulaci.

Vezměte dvě lžíce lněného oleje denně. Pokud vůně nevyhovuje vám, protože práškový olej má rybí vůni, můžete jej smíchat s jídlem, bezpochyby bude také užitečné pro vaše tělo.

Doufáme, že jste se zajímali o syndrom polycystických vaječníků v tomto článku.

Obrázky s laskavým svolením digiyesica, Filip Bunkens a M. Martin Vicente


Slapy, které způsobí, že menopauza přírodní prostředky

Slapy, které způsobí, že menopauza přírodní prostředky

Biologického života je velmi aktivní, první puberta; pak, pokud mají děti, existují další změny, jako je kojení. Pokud stárnoucí žena, a to je téměř vyrovnaný, menopauza přichází s přílivy. Co byste měli vědět o přílivy Tides - náhlé a intenzivní pocit tepla v obličeji a horní části těla. Někdy to mohou být doprovázeny nevolností, zvracením, nadměrné pocení, závratě a další podobné problémy.

(Lidových opravné)

Domácí léky k boji proti lupům a mazotok

Domácí léky k boji proti lupům a mazotok

Přírodní produkty, jako lupy a seborrhea - dvě velmi časté problémy pokožky hlavy, , které mohou nastat v kdokoli bez ohledu na věk. Tyto onemocnění způsobují velké potíže a mohou způsobit velké nepohodlí a nepříjemnosti pro lidi, kteří z nich trpí. Pokud pozorujete přítomnost lupinových šupin, můžete mít suchou pokožku hlavy.

(Lidových opravné)