Nápoj zázvor, kurkuma a pepř kayyenskoho se čistí tělo


Nápoj zázvor, kurkuma a pepř kayyenskoho se čistí tělo

Detoxikační znamená - proces, při kterém se zobrazí přebytečné toxiny, které jsou přítomny v krevním řečišti, jater a dalších orgánů vylučování.

V současné době je naše tělo je docela schopný čistit sám, ale někdy to může být přetížen škodlivých látek, které mu brání vykonávat potřebné funkce.

Naštěstí existuje široká škála přírodních produktů, jejichž vlastnosti stimulují čištění těla ke zlepšení fungování všech orgánů. Mezi tyto produkty patří zázvor, kurkuma a kajenská paprika, dobře známá ve vaření a medicíně. Pokud propojíte svůj

těchto produktů, dostanete silný protizánětlivý a antioxidační prolnutí

pro čištění a údržbu základních systémů.V tomto článku bychom chtěli podrobně zvážit vlastnosti zdravotního nápoje a dát vám jednoduchý recept na vaření doma.

Jste připraveni vyzkoušet? Jaký je přínos nápojů zázvoru, kurkuma a kajenského pepře?

Nápoj ze zázvoru, kurkuma a kajenského pepře je velmi příjemný na chuť a obsahuje látky, které mají velký přínos pro zdraví.

Tento nápoj se doporučuje použít pro čištění těla, včetně lymfatického systému, ke zvýšení působení přirozených obranných a zlepšení metabolismu.

Takže, pokud nemáte pochybnosti o výhodách nápoje,

budeme krátce diskutovat o tom, proč je každá složka potřebná.

Properties Ginger Ginger - kořen aromatický pikantní chuť, která po staletí byla použita pro různé kulinářské a léčivé účely.

Je součástí tradičně čínské medicíny, ale vzhledem k její vysoké výživové hodnotě je již dlouho součástí jiných kultur světa.

Zázvor má vysoké množství oleje, vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin, které zabraňují nemocem a posilují imunitní systém.

Dzhyndzherol - účinné látky, která se váže na kořen své pikantní příchuť - má protizánětlivé a antivirové účinky

zmírňuje příznaky související s bolestí kloubů a problémy s dýchacího a trávicího ústrojí. třeba také poznamenat, že je dobrým zdrojem:

vitamínů (B a C)

 • minerály (vápník, fosfor, hliník, chrom)
 • kyselina asparagovátryptofan
 • flavonoidy karoten

vlastnosti kurkuma Turmeric - To koření, které pochází z rostliny zvané Curcuma longa, který patří do rodiny zázvoru.

Má antioxidační, protizánětlivé a čistící vlastnosti, které mohou být použity k čištění

průtoku krve játry a další důležité pro vaše zdraví orgánů. kurkumin, účinná látka v kurkumou chrání před zánětlivými onemocněními a kardiovaskulárních chorob, které poškozují zdraví a život obecně. Kurkuma

také doporučil k udržení zdravého mozku,

protože zabraňuje tvorbě amyloidových plaků, které mohou způsobit demenci nebo Alzheimerovou chorobou. konzumace kurkuma se doporučuje pro zlepšení metabolismu, boj artritida a zabránit známky stárnutí pleti.

Funkce Kayyenskyy kayyenskoho pepř pepř koření je to, že je široce používá k výrobě lidových prostředků a přidáním aroma a chuť do jídla.

To se vyznačuje vysokým obsahem kapsaicinu - látka, která nejen zajišťuje stejnou chuť, ale má také antioxidant, protizánětlivé a antibiotické vlastnosti.

Je dobrým zdrojem vitamínů B, C, E a K, jakož i vápník, draslík a vlákniny.

Nyní se používá jako přísada do krémů a mastí z

, protože má vlastnosti analgetik, které blokují bolest a snižují otok.očistný účinek kayyenskoho pepř připsat své schopnosti zlepšit krevní oběh a urychlení práce lymfatického a trávicího ústrojí.

Navštivte tento článek: potraviny, které pomáhají spalovat tuk na břiše

, jak spojit tyto ingredience, aby očistný nápoj?

Příprava pro čištění nápoj je velmi jednoduchá a nevyžaduje drahé ingredience nebo ty, které jsou těžko k nalezení.

Doporučuje se čistit po dobu pěti až sedmi dnů najednou, každé dva až tři měsíce.

Složení

2 kousky čerstvého zázvoru

 • 2 čajové lžičky kurkumy prášku (10 g)
 • 2 špetky kajenský pepř (4 g)
 • 2 citrony
 • 2 litry vody
 • medu (volitelně)
 • Tvorba

Squeeze šťávu z kořene zázvoru a promícháme s citronovou šťávou.

 • Přidat tyto dvě složky ve dvou litrech vody kurkumou, pepřem a zbývající kayyenskym citronu.
 • Vše promíchejte dřevěnou lžící a přidejte malé množství medu, je-li to nutné, oslaďte.
 • Nechejte jej před 10 minutami stát.
 • Pij to každý den na prázdný žaludek pro doporučený čas.
 • A konečně, pokud máte jakékoliv onemocnění nebo máte-li pochybnosti o tom, zda je nápoj pro vás to pravé, doporučujeme si promluvit se svým lékařem, protože

některé látky mohou vyvolat nežádoucí účinky na některé lidi. Nepoužívejte tento nápoj nadměrně a dodržujte naše doporučení, abyste měli prospěch ze všech jeho vlastností.


Jak se vypořádat s bakterií Helicobacter pylori

Jak se vypořádat s bakterií Helicobacter pylori

Přírodní produkty bakterie Helicobacter pylori známou jako příčina většiny případů žaludeční vředy, zánět žaludku a dalších žaludečních infekcí. Podle studií a odhaduje se, že asi dvě třetiny všech světové populace infikována bakterií Helicobacter pylori. Důvodem je to, že se velmi snadno přenáší, i když někdy nezpůsobuje žádné příznaky či problémy.

(Lidových opravné)

Problémy s kostmi, jak zabránit

Problémy s kostmi, jak zabránit

Natural znamená, že vaše tělo se zoufale snaží využít vápník obsažený v mléce pro jejich potřeby. Stále existují některé potraviny, které jsou velmi bohaté na vápník, takže je můžete konzumovat a nikdy se nemusíte starat o denní hladinu vápníku. Kostní onemocnění jsou často způsobeny genetickými faktory, infekcí, špatným vývojem kostí nebo špatnou výživou.

(Lidových opravné)