Snaží uspokojit jiné - je bezvýznamné oběť


Snaží uspokojit jiné - je bezvýznamné oběť

Sex a vztahy Mnoho lidí považuje úsilí ke splnění další ušlechtilou věc, ale ve skutečnosti tento nadměrný péče je velmi vyčerpávající pro uložení osoba, která je vždy přemýšlet o potřebách druhých namísto jejich vlastní.

Důvodem je to, že děti jsou stále trochu zvyklé na obětní chování ohledně životního prostředí. Učili jsme se v dětství, že někdy je nutné zanedbávat jejich vlastní zájmy a potěšit ostatní lidi.

Pokud neustále děláme to, co se od nás očekává, začneme zapomenout na naše osobní touhy. Dříve či později

limit oběti je vyčerpána, a přijde den, kdy se cítí člověk vyčerpaný, takže víc nemůže jít dál. V takových chvílích nemají jinou než na chvíli zastavit a zeptejte se sami sebevolby: „Kdo jsem opravdu“ A „Co chci od života?“.

Bohužel kvůli zanedbání vlastních zájmů nenalezneme často odpovědi na tyto důležité otázky.

Nádherně, pokud jste si vědom tohoto problému, je to již první a nejdůležitější krok k jeho řešení.

Ve snaze setkat se s jinými, nutíte sami trpí

Pokud se neustále snaží setkat se s jinými, to může ublížit a způsobit hodně bolesti a utrpenípouze. Často, v neprospěch ostatních, zanedbáváme naše vlastní touhy a děláme věci, které opravdu nechceme dělat. Ukazuje se, že petice a požadavky některých lidí v našem prostředí jsou v rozporu s našimi hodnotami a přesvědčeními.

názorným příkladem tohoto chování: osoba, která je ve vztahu, který umožňuje jejich partner kouří v domě však neobstojí pach kouře. Důvodem pro tento obětní chování není jen strach ze ztráty partnera, ale také touha potěšit někoho blízkého, a zanedbávají své vlastní preference a názory.

Nakonec frustrace, protože nerealizované nahromaděnévlastní touhy, a vztahy mezi lidmi jsou komplikované. Pokud jeden z partnerů bude vždy mlčet o svých preferencích, limit trpělivost vyčerpá dříve nebo později, a vztah může přijít do slepé uličky.

podobná situace nastane, když děti, rodiče stanovit určité požadavky a očekávání, které inhibují podstatu mladší generace a nedovolte dětem, aby, kteří chtějí být opravdu.

Tím, že se snažíme vyhnout konfliktům, často se "přepínáme" na způsob, jak uspokojit ostatní. Samozřejmě, díky těmto činnostem, můžeme z našeho okolí příjemně zpříjemnit lidi, ale za jakou cenu?

Člověk by se neměl cítit s ostatními jen kvůli souhlasu z jejich strany, protože tímto způsobem budete obětovat své vlastní zájmy a své potřeby na druhé místo.

Jsou jiní lidé zdrojem vašeho štěstí?

Často se pokoušíme uspokojovat jiné, může se zdát paradoxní a nedůležité ke zdravému rozumu, protože tak zapomínáme na vlastní životní cíle. Vysvětlení toho, proč to často děláme, je velmi jednoduché: snažíme se zpříjemnit našim blízkým, důvěřujeme jim svým štěstí.

V tom okamžiku, kdy začnete potěšit ostatní ke zlepšení jejich vlastní sebevědomí, nebo uklidnit člověka, který za něco, co rozzlobený nebo uražený, budete jistě narazíte neuvěřitelné vzrušení a silná touha změnit vztah k lepšímu.

Snažím se uspokojit ostatní, můžete se ocitnout v beznadějné situaci.

Osoba, která se chce vyhnout konfliktu, obvykle říká a dělá to, co od ní očekává. V důsledku toho dělá přesně to, co ostatní lidé chtěli, i když to odporuje původním plánům nebo osobním přesvědčením.Pokud jste se opakovaně ocitli v podobné situaci, zastavte se a přemýšlejte: o jehož životě žijete? Nepřijali jste jiný osud, nezapomněli jste na své vlastní zájmy? Pokud neprovedete okamžitou kontrolu nad situací, může být život bezvýznamný.

Například, můžete ztratit klidný sen, protože váš přítel je urazen tím, že odmítnete jít s ním na procházku. Dokonce i když jste z platných důvodů odmítli, hněv a obraz přítele mohou způsobit znesvěcení svědomí.

Není třeba se bát, protože nesplňujete očekávání někoho, protože nemůžete potěšit všechny.

  • Připravte se na návštěvě hosta nebo kritiky, což jistě očekávat, že člověk, který se nebojí vyjádřit svůj názor,
  • vlastní rozhodnutí a dělat to, co je v rozporu s přáním ostatních. Věřte mi, že lidé nakonec zvyknou na to, že máte právo na vlastní názor a rozhodování. Pečujte o své vlastní štěstí

K zastavení vždy a všude se snaží setkat se s jinými lidmi,

muset tvrdě pracovat na svém vlastním . Je to přesně sebepochybnost a nízká sebeúcta, která nás často nutí jednat proti vlastní vůli.Jakmile zvednete své sebevědomí,

začne měnit některé staré návyky. Naučte se říkat "ne", když nechcete vykonávat něčí objednávku nebo žádost

. Pokud se na vás někdo rozhněvá, nemusíte se obávat a panicovat. Nakonec to není konec světa a dříve nebo později se tato osoba usmíří a zapomíná na hádku.Vždy umístěte své vlastní potřeby na první místo.

Trávit čas s vámi. Analyzujte své rozhodnutí, potřeby, myšlenky a sny.

Nezapomeňte se obávat svého vlastního blaha a pohody , protože v dobré náladě jste schopni pozitivních změn a rozhodných kroků.Nemusíte dělat to, co se vám nelíbí, protože tímto způsobem se ztrácíte. Je pravda, že nikdo nechce neustále trpět utrpením, nadměrnou úzkostí a depresí?

Takže není čas začít žít svůj život opravdu?

Silná osobnost: Máte své funkce?

Silná osobnost není chladná nebo necitlivá. Prostě se naučili, jak dát každému důležitému problému, který si zaslouží, tak, aby je negativně neovlivňoval.


Dotčení lidé ublížit sousedy

Dotčení lidé ublížit sousedy

Sex a vztahy mohou rozčílený lidí a způsobil vám bolest, ale už jste někdy přemýšleli o tom, proč to udělali? Málokdy přemýšlíme o tom, co může udělat jiný člověk stejným způsobem. Nicméně, toto je normální chování lidí, kteří byli zraněni nebo zraněni. Ve skutečnosti se jen špatně snaží chránit sebe.

(Sex a vztahy)

Neatraktivní, že jste tlačí na ostatní

Neatraktivní, že jste tlačí na ostatní

Sex a Vztah My všichni mají tendenci se snaží být krásné, laskavý, ohleduplný a soucitní lidé, ale tam jsou některé návyky, které ve skutečnosti způsobí, že vaše neatraktivní. ○ Některé projevy chování mohou být neatraktivní, nepříjemné nebo nepřístupné. Pokud se postaráte o jejich zlepšení, bude váš kruh přátel růst a budete se vyvíjet jako osoba.

(Sex a vztahy)