Nejdůležitějším krokem je pustit


Nejdůležitějším krokem je pustit

Pusťte strašidelné, ale toto je jedno z nejpravděpodobnějších rozhodnutí, která byste mohli vzít, protože někdy je to velmi obtížné.

Minulost vás omezuje, vaše obavy vám nedovolí dospět k tomuto nezbytnému závěru. Možná máte pocit, že máte štěstí.

Ale neztratil jsi, vyhrál jsi.

Musíte být velmi silní a uvědomit si, že škoda a pochybnosti přemohly vaši mysl, mátly vás a donutily vás, abyste se vrátili.

Nezapomeňte, kdo jste odvážný. Koneckonců, uvolnit, budete potřebovat více odvahynež cokoli jiného.

Nechte jít a zbavte se toho, co nepotřebujete

Můžete to ignorovat, ale vaše závislost a strach, že se necháte jít, ukazují, že to, co jste považovali za tak důležitou, ve skutečnosti není potřeba. Například, když vyčistíte ve skříni, objevíte oděvy. Často se setkáte s oblečením, které měly být dlouho vyhozeny. Nicméně, něco vám to zachrání.

Je těžké se zbavit toho, co kdysi bylo důležité pro nás.

Naše sociální vztahy jsou nesmírně důležité. Jsme společenské tvory, které potřebují komunikovat s ostatními lidmi.

Vztah však doprovází emoce, což znamená, že budete trpět.

Vyžíváte štěstí, staráte se o jiné lidi. Dokončení vztahů, které trvaly mnoho let, protože se nevyvinuly, není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Myslíš na všechno, čím jsi odešel, a především, proč jsi se setkal.

Občas se obviňujete, ale nezapomeňte: pokud jste to všechno udělali, je to nemožné udržet.

A co se stane, když vás opustil jiný člověk? Rozloučení vždy zanechává zlomené srdce. Není to snadné, bolí, a chcete vše obrátit zpět.

Nicméně nechápete, že tento postoj

vás drží v minulosti, který již není vaším darem a nikdy nebude vaší budoucností. Strach z toho, že se necháte jít

Pokud máte potíže s uvolněním, může to být proto, že vaše akce nepomáhají, ale spíše vás vedou v opačném směru.

Děláte to nevědomky, ale někdy

negativní emoce komplikují vaše rozhodování. Znemožňují vám udělat špatnou volbu. Přemýšlejte o jedovatých vztazích, ve kterých se nacházíte, nemůžete uniknout.

Aniž byste to uvědomili, můžete

nakrmit váš hněv nebo možná použít situaci, abyste cítili oběť. Pokaždé, když jste nešťastní, uvidíte, jestli se bojíte pustit.

Zdá se, že máme nějakou touhu po bolestivé zkušenosti. Dotýká se nás a neumožňuje vidět v životě dobré věci.

Nicméně,

se můžete dostat z tohoto bludného kruhu, ve kterém jste spadli. Release dává pocit úlevy

I když to způsobuje bolest, i když se za to hanbí rozhodnout o odchodu, pravda je, že

přináší spoustu úlevy. Zvažte toto:

Nebojte se být sám:

  • nejste opravdu sami, ale můžete tak cítit, protože jste prostě pustili z toho, co bylo velkou součástí vašeho života. Máte však tolik před sebou a tento pocit nebude trvat dlouho. Release neznamená přestat milovat:
  • nezůstat s někým přes sobeckost - to je ukázka toho, jak moc je máte rádi. Nakonec milování někoho nechce vlastnit. Neztrácel jste, něco jste se naučili:
  • někdy si myslíme, že za naše štěstí jsou zodpovědní jiní lidé, ale takové myšlenky jsou velkou chybou. Neměli byste ostatním umožňovat spravovat své štěstí. Pokud tak učiníte, budete se cítit prázdný. Release je rozhodnutí odvážných lidí a je to nezbytné.

Je to obtížné, ale to není důvod, proč to neudělat. Existují časy ve vašem čase, kdy

potřebujete uvolnit něco nebo někoho, aby se pohnul kupředu.


7 Známky emocionální toxicity

7 Známky emocionální toxicity

Sex a vztahy se cítím zranitelný, snadno frustrovaný, a někdy prostě chtějí nechat. Během několika vteřin jsem peretvoryuyusya zabývá lidským lhostejné a stejně rychle může přijít ke mně inspirace k dokončení projektu, který již zdál nudný. svůj život - na horské dráze. Pak jsem se smát, pak plakat a může snadno dostat z rovnováhy v nayneperdbachuvanishi bodů.

(Sex a vztahy)

7 Výhod být sám a šťastný

7 Výhod být sám a šťastný

Sex a vztahy Zajímavé je, že budeme i nadále dělat stejné chyby jako předtím. Dnes existuje mnoho lidí, kteří nemohou být šťastní bez partnera. Je frustrující pro mnohé, a v některých způsobuje vážné problémy. Jeden z těchto problémů - emoční závislost, která nás táhne v toxickém vztahu. Pro ostatní, že problém spočívá v sebevědomí, které je někdy tak nízká, že potřebujeme někoho, kdo nám může milovat.

(Sex a vztahy)