Nejcennější v životě jsou emoční spojení


Nejcennější v životě jsou emoční spojení

Ve skutečnosti se cítíme doma obklopeni lidmi, kteří mají opravdu zájem. Nejcennější věcí v životě není hmotné bohatství, ale emoční spojení.

Můžeme na to zapomenout, nebo existují určité chvíle, kdy k této skutečnosti nepřikládáme příliš velký význam. Nicméně nakonec se stává snazší, když je někdo u nás.

Emocionální srdce, bohaté na lásku a přátelství, opravdu záleží, pokud jde o sebe nebo o jiné lidi. Časem se naučíte oceňovat potěšení, které vás vyzývá k lásce, položíte rameno na plakat a vaše ruce objímat.

emocionální spojení je základem emocionální spojení

vytvořené z těchto uspokojující, zdravé a vzájemných vztahů, které se vyskytují v naší životní pouti.

Přátelé a rodina mají různé významy v různých životních fázích, které vedou k emočnímu růstu.

Když to pochopíte, víte, že nad rámec vztahu, pro který musíte usilovat, neexistuje nic.

S věkem, penězi, prací nebo ideální postavou už nemá stejný význam jako kdykoli v našem imaginárním seznamu hlavních věcí, které chceme v životě.

Náš seznam priorit se mění po celý život

Náš postoj je určen těmito prioritami. To je důvod, proč, když se podíváme zpátky, myslíme si: „Všechno se změnilo tolik!“

My - lidé, a, samozřejmě, jsme se vyvíjející bytosti, které získávají zkušenosti ve všech aspektech naší reality.

Různé zkušenosti nám pomáhají pochopit, jak je krátkodobý život. Takže postupně stále více oceňujeme zkušenosti s komunikací s jinými lidmi, emocionálními spojeními a lidmi, se kterými se můžete smát nebo plakat.

Potřebujeme sociální spojení, abychom se cítili dobře, a proto chápeme, že to je fakt, že peníze nelze nikdy koupit. Nejsme bohatí, dokud nemáme lidi v hlubinách srdce.

"Tam jsou okouzlující lidé. Opravdu jsem je viděl. Jsou ukryty ve všech koutcích planety. Skryté jako obvykle. Skryjte jejich zvláštní způsob bytí.

Snaží se chovat se jako všichni ostatní. Proto je někdy tak těžké najít. Ale když je najdete, nebude tam žádná cesta zpátky. Nemůžeš na ně zapomenout.

Nikomu neříkej, ale tito lidé mají tak velkou magii, že pokud se k vám jednou dotknou, je to navždy. "

- "Okouzlující lidé", kteří nás obklopují všude. "Okouzlující lidé" jsou ti, kteří přinášejí štěstí do našeho života.

Ti, kteří nám pomáhají létat, svítit a vybírat z našich emočních zavazadel ty nechtěné kameny, které se hromadí po této cestě.

S nimi se cítíme jako doma. Jedná se o zdravý, vzájemný vztah, který vytváří dokonalé spojení mezi námi a životním prostředím. Upřímné pohledy na tyto okouzlující lidi usnadňují náš smutek a pomáhají nám zbavit se překážek, kterým čelíme. Tyto vztahy nám pomáhají být zralější, citlivější, emocionálně a společensky schopnější.

Je to způsobeno tím, že existují určité věci, které můžeme pochopit pouze prostřednictvím emocionálních vztahů, které vytvoříme. Například se dozvídáme, jak důležité je vcítit, poslouchat, nechat jiného člověka říci, co chce říci, vytvořit dobrý vztah, brát v úvahu názory druhých a stavět životaschopnou a efektivní výměnu.

Opět platí,

je tajemstvím opustit zanedbatelné potřeby a najít čas na posílení emocionálních vazeb,

jako práce na vazbách diverzifikuje naše životy. Řídí nás tím nejlepším a řídí stíny, které ztlumují každodenní život. Je úžasné mít upřímný vztah s lidmi, s nimiž můžete stavět přátelství, bez egoismu, pokrytectví a špatných pocitů. Není to snadné. Nicméně všichni nakonec máme pocit, že

je skutečně důležité zůstat na místě, které se stane domů kvůli okolním lidem.

Takže lásku a ochranu těch lidí, kteří jsou součástí vašeho života, jako by váš život závisel na tom. Jediný způsob, jak cítit harmonii v každodenním životě, spočívá v vašich emocionálních souvislostech.

Psychosomatické nemoci: emoci a tělo Stres a úzkost jsou dva psychologické faktory, které mohou ovlivnit vzhled tělesné nemoci v těle. To je důvod, proč se musíte naučit, jak je spravovat správně, abyste se vyhnuli zdravotním problémům.


Láska pro každý typ osobnosti

Láska pro každý typ osobnosti

Vybíráme naše partnery na základě vašeho vlastního osobnostního typu ? Možná jste o tom nikdy neuvažovali, nebo jste vždycky věděli, že je to pravda. V každém případě vás dnes vyzýváme, abyste se dozvěděli o čtyřech typech osobnosti, které podle odborníků představují hlavní stavební kameny silné lásky.

(Sex a vztahy)

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)