Nejlepší prostředek proti komárům domácí recepty


Nejlepší prostředek proti komárům domácí recepty

nejhorší část léta a horkých dnech - je komáři. Tyto hmyz se nejen nudit s jejich bzučení na uších, ale také kousnout, po kterém zůstávají jizvy. Nediskriminují podle věku, kousají všechny. I když některé studie uvádějí, že komáři koušou lidi selektivně (někteří tvrdí, že typ krve, jiní - prostřednictvím potu), je lepší se jim vyhnout dostat do vašeho domova.

znamená odradit komáry domácí

Níže vám řekneme o některé z nejúčinnějších recept na plašit ty otravné komáry, které mohou zničit noční klid či večeři venku. Nejlepší je, že jsou vyrobeny z vlastních rukou z přírodních složek, to znamená, že mohou být použity i v případě, že máte děti nebo alergie.

Karafiát

Říkají, že je to nejúčinnější prostředek proti komáru. Najdete zde dětský šampon, 1 litr vody a 30 hřebíček. Proveďte infuzi křenků a vody a přidejte je do šamponu a míchat, až se dostanete homogenní směs. Aplikujte toto řešení na otevřenou pokožku (ruce, obličej, nohy).

Eukalyptus

Pro tento recept budete potřebovat 250 gramů listů eukalyptu a 1 litr vody. Vařte obě složky po dobu 45 minut a nechte celý podklad. Aplikujte horkou infuzi na mokré prostory v domě, stejně jako na dveře a rámeček oken. Tímto způsobem se komáři nedostanou dovnitř.

Camomile

Budete potřebovat 250 gramů heřmánek květiny a vodu (cokoli chcete). Dobře umyjte heřmánek a zabalte jej do kůže. Opakujte každé dvě hodiny.

Almond

To je nejlepší lék pro děti a děti, protože je velmi něžný a zároveň účinný. Komáre zamilují kousání dětí a dětí, protože se nemohou chránit. Složení: 100 ml mandlového oleje, 20 kapek esence muštu a 20 kapek esencí bazalky. Smíchejte všechny přísady a aplikujte na kůži.

Lavender

Budete potřebovat 100 ml levandulového oleje a zvlhčovače. Smíchejte obě složky na kůži. Budete se cítit svěží a chránit se před komáři.

Citronella

Říká se, že citronella je jednou z nejlepších léků pro komáry a další druhy hmyzu. Olivová citronella se dá koupit ve formě spreje, krému nebo krému a tím se chránit ve vaší rodině před infekčním hmyzem.

Eucalyptus (recept II)

eukalyptový olej má velmi příjemnou vůni a zároveň i účinné proti komárům. Aplikujte ho na kůži a opakujte po 6 hodinách. Můžete jej smíchat s tymiánem, mátou, bazalkou nebo citronovým olejem, abyste zvýšili jeho příznivé vlastnosti.

Recept prostředek proti komárům na olej a alkohol

chemických pesticidů může poškodit vaše zdraví a zdraví své rodiny. Přírodní léky jsou proto nejlepší možností. Je dokázáno, že jsou nejúčinnější a navíc hospodárnější. Ano, velmi dobrý recept na ochranu proti komárům, mouchy, blechy a klíšťata:

  • 10 až 25 kapek éterických olejů (skořice, citron, eukalyptus, citronellu, ricinový olej)
  • 2 polévkové lžíce oleje (olivový, slunečnicový nebo kukuřičný) nebo 2 polévkové lžíce alkoholu (96% alkoholu, vodka)

Smíchejte jak oleje podle vašeho výběru, tak alkohol. Třepte přímo do pokožky a oblečení. Buďte opatrní a vyvarujte se kontaktu s očima, nosem nebo ústy. Opakujte každou hodinu, pokud plavete nebo děláte fyzické cviky, nebo jste se potali na slunci. Lahvičku uchovávejte s tímto prostředkem na chladném, tmavém místě. Aby byl přípravek homogennější, můžete přidat gel aloe vera.

Další zařízení proti komárům

  • Dej si lístky máty vně nebo uvnitř domu. Můžete je brousit několika kapkami vody, abyste získali bohatší chuť.
  • mít vždy po ruce čerstvé bazalky (lze snadno pěstovat v malém hrnci) a udržovat ji v ložnici, takže komáři nespadají dovnitř. Hmyzu se tato rostlina na aromatizaci nelíbí. To je důvod, proč se bazalka často používá v zahradách jako "živý plot".
  • Dejte do pánve nějaké drcené česneku a přidejte trochu vody. Nechejte ho několik hodin a poté jej nalijte do rozprašovací lahve. Stříkat tento nástroj kolem domu, zejména na záclony a rohy dveří a oken. Síla česneku odpuzuje komory, mušky, roztoči a blechy.
  • Konzumujte mnoho vitaminu C každý den, zvláště pokud jste venku. Rozpouští se snadno a nezůstává v lidském těle, což způsobuje pot výstup, který nelíbí komárů.
  • U okna najděte sklenici octa. Silná vůně vyděsí komáry a mnohem méně se dostane dovnitř.
  • Konzumujte potraviny bohaté na vitamín B, jako je čočka, mandle a houby.
  • Použijte větvičky nebo větve k poškrábání komárů.
  • Další zajímavé oleje, které odrazují komáry, ricinový olej, rozmarýn, borovice, verbeny, tymián, hřebíček, pelargónie, cedr.


Urychluje metabolismus pomocí zelený čaj s mátou a grapefruit recepty

Urychluje metabolismus pomocí zelený čaj s mátou a grapefruit recepty

Metabolismu - série chemických procesů odpovědných za přeměny energie z potravy spotřebované náboje v každé buňce těla. Je zodpovědný za kontrolu hladiny glukózy v krvi a udržuje tělesnou hmotnost v normální . Dále hraje důležitou roli v kardiovaskulárním systému a mnoha dalších procesech, které se v těle vyskytují, aby se udrželo zdraví těla.

(Recepty)

Jak zlepšit ledviny pomocí zcela přírodní nápoj recepty

Jak zlepšit ledviny pomocí zcela přírodní nápoj recepty

Tento spárované orgán odpovědný za odstraňování škodlivých látek z krve do moči. Pokud ledviny jsou zdravé, tento proces probíhá hladce, ale bohužel, někdy kvůli přetížení pro ně obtížné vyrovnat se s jejich důležitým úkolem. Problém je v tom, že v průběhu času se tělo hromadí některé látky, které ovlivňují přímo do tohoto orgánu.

(Recepty)