Většina krémy na obličej a tělo krásy


Většina krémy na obličej a tělo krásy

exfoliace je nejlepší způsob, jak hluboké čištění pleti, jak se zbavit skvrn a mrtvých buněk, které se hromadí v průběhu času.Z času na čas peeling, aby vaše pokožka vypadala mladá, hladká a lesklá. Obecně vzhledem k akumulaci mrtvých buněk vypadá kůže pomalá a nezdravá.

Postup peelingu je vhodný pro všechny typy pleti a může se provádět na obličeji i na těle. Ukázalo se, že kromě čištění, tato léčba stimuluje lymfatickou drenáž, zlepšuje kardiovaskulární systém a brání takové estetické problémy, jako celulitidy. Chcete se dozvědět o nejlepších kadeřích na obličeji a těle?

Ošetření obličeje

Údržba vlhkosti a čištění obličeje pomáhá vypadat mladší a zbavit se vrásek. Tyto peelingové ošetření jsou skvělé pro velkou péči o obličej a odstranění skvrn, které mohou ovlivnit vaši krásu.

Banana drhnout

Tento recept je zvláště účinný pro mastnou pokožku, protože vůbec neobsahuje olej.

Ingredience: 1 zralý banán

 • 3 lžíce hnědého cukru

Co:

Mash banány v misce, dokud se nedostanete homogenní směs. Přidejte tři lžíce cukru a dobře promíchejte. Aplikujte tváří v tvář na kruhové pohyby a pak opláchněte teplou vodou.

Citrón Scrub

Lemon je známý pro své viskózní a čistící vlastnosti. Tento postup olupování umožní hladkou a čistou pleť a eliminuje všechny vady.

Ingredience: 1 hrnek cukru

 • 1/2 šálku olivového oleje šťáva z půlky citronu

Co:

Mix cukr s olivovým olejem, přidáme citrónovou šťávu. Důkladně promíchejte všechny ingredience a aplikujte na kůži lehkými, kruhovými masážemi. Tento postup je velmi účinný, ale nesmí být umístěn pod přímým slunečním světlem, protože může způsobit vznik tmavých míst. Léčba tělo

Aby peeling těla a zbavit odumřelých buněk, to je důležité, aby se kruhový masáž vzhůru, což také stimuluje krevní oběh. Neplačte příliš mnoho, protože peeling a tak pečuje o všechno.

peeling s ovesné vločky Oatmeal má očistnou sílu, která, kromě zbavit odumřelých buněk, kůže také poskytovat zvláštní hebkost.

Suroviny: 1/2 šálku

 • ovesných vloček 1/2 šálku mořské soli
 • 2 lžíce olivového oleje

Co:

Všechny ingredience v misce, dokud se nevytvoří pasta. Naneste ho na kůži masírováním rukavice rukavicí nebo ručníkem.

Nechte 10 minut a opláchněte velkým množstvím studené vody.

Křup s mandlovým olejem a solí

Každá 100 g mandlí obsahuje významné množství vitaminu E (26,22 mg).

Toto domácí křovinořez pomůže pokožce jasně, hladce a krásně. Jeho vlastnosti také hydratují pokožku a pomáhají vypadat zdravě.

Ingredience: 2 šálky

 • mořská sůl 3/4 šálku olivového oleje 3/4 šálku
 • mandlový olej 3 kapky esenciálního oleje

Co:

Zkombinujte všechny přísady do skleněné mísy a umístit jej na chladném místě. Chcete-li provést oloupání, aplikujte kůru kolem těla kruhovými masážními pohyby. Nechte 15 minut a poté opláchněte velkým množstvím studené vody.

křoviny na mletou kávu

Tento kávový křemen je známý pro své anticelulitidové a omlazující vlastnosti. To vám pomůže dostat svůj sen kůži, protože to může odstranit odumřelé buňky, hluboce čistí a hydratuje pokožku tak, aby měl krásný výhled. Ingredience

:

 • 1/2 šálku cukru 1 šálek mletá káva
 • 3 lžíce olivového oleje, 2 lžíce

med Co:

Zkombinujte všechny přísady v misce, až se dostanete pastu. Aplikujte ho v kruhu na vlhkou pokožku, zejména v těch oblastech, které jsou nejvíce náchylné k celulitidě. Tento postup opakujte dvakrát týdně.

Tajemství pro dosažení nejlepších výsledků

 • Peeling je ideální pro čištění pokožky. K usnadnění tohoto úkolu vždy doporučujeme doprovázet jeho masáž.
 • Pro usnadnění tohoto postupu je také lepší mít vlhkou pokožku, protože je jednodušší aplikovat křovinu.
 • Po nanesení loupání aplikujte hydratační přípravek, abyste konečně dosáhli krásy pokožky.


Proč se objevují pupínky a jak je lze předcházet?

Proč se objevují pupínky a jak je lze předcházet?

Akné - není jen problém, který ovlivňuje náš vzhled. Jsou také jedním ze způsobů, vylučování toxinů - toxických látek, které tělo přirozeně odstraňuje skrz póry kůže. V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč pupínky a jak můžeme zajistit, aby naše tělo dokáže eliminovat toxické látky, jiný způsob, jak odstranit tento problém přirozeně.

(Krása)

Maska ​​jedlá soda

Maska ​​jedlá soda

Health jedlé sody - to je to, co by měl mít vždy domů, protože má mnoho aplikací. Ať už jej používáte pro čištění nebo péče o krásu, ujistěte se, že budete mít vždy tento nástroj po ruce. V tomto článku vám řekneme o nejlepších maskách s pečením sódy, které můžete udělat doma. Použití jedlou sodu pro kosmetické procedury To by mělo být vždy v domě, protože to může být použita pro různé účely.

(Krása)