Nejlepší produkty, které pomáhají překonat úzkost


Nejlepší produkty, které pomáhají překonat úzkost

Překonávání úzkosti bez užívání léků vždy přináší změny v lidském životě, včetně dietních. Některé produkty pomáhají vyléčit úzkost, zatímco jiné naopak přispívají k růstu tohoto pocitu, což znamená, že volba vhodných produktů může výrazně snížit pocit úzkosti, kterou člověk zažívá. Může dokonce zlepšit vaši náladu. V tomto článku budeme zvažovat některé z nejlepších produktů, které pomohouodstranit úzkost.Produkty, které se mají vyhnout

Některé produkty pomáhají uklidnit, ale ujistěte se, že jídlo, které jíte, nezvyšuje pocit úzkosti

- je také velmi důležité. Zde jsou některé příklady takových potravin: jedná se o smažené potraviny, uhlohydráty s vysokým glykemickým indexem, rafinované cukry a alkoholické nápoje.Jiné výrobky závisí na množství úzkosti, kterou cítíte.

Pokud máte pocit panice, můžete být lepší vyhnout se kávě, protože káva může zvýšit srdeční frekvenci a začít úzkostný útok.Ale pokud máte obecnější pocit úzkosti, pak káva může být opravdu užitečná pro vás, opravdu užitečné. Mnoho lidí se domnívá, že kofein (samozřejmě v malých dávkách) může skutečně pomoci snížit stres a zlepšit náladu. Pro některé se tedy může stát, že se káva může stát spojencem v uklidňující úzkosti, zatímco u ostatních - naopak. Sedm výrobků, které mohou léčit úzkost Celá zrna Lidé, kteří používají gluten, dostávají zvláštní výhody z celých zrn, jako jsou celé těstoviny a chléb. Studie ukázaly, že skutečné celozrnné ("integrované produkty" ještě obsahují některé zpracované složky) mohou poskytnout řadu výhod pro ty, kteří mají pocit úzkosti.

Celé zrno

bohaté na hořčík.

Nedostatek hořčíku

  • může způsobit úzkost. Celá zrna obsahují látku - tryptofan, který se mění na serotonin, sloužící jako sedativa pro neurotransmiter. Celá zrna vytvářejí zdravou energii a zároveň snižují hlad a také hrají důležitou roli při snižování pocitu úzkosti. Celostní produkty mohou silně ovlivňovat úzkost a obsahují živiny, které byly odstraněny z moderních diet.
  • Řasy Řasy obsahují mnoho stejných výhod jako celá zrna. Jsou bohaté na živiny a mají vysoký obsah hořčíku. Řasy Zdá se, že mají také vysoký obsah tryptofanu

. Řasy je skvělou alternativou k celozrnných výrobků pro lidi, kteří jsou citliví na lepek. Borůvky

chutnější - je borůvky. Mnoho lidí to super jídlo zvážit. Je bohatá na vitamíny a fytonutrienty (rostlinné živiny), různé antioxidanty, které jsou považovány za velmi užitečné pro odbourání stresu. Mnozí odborníci se domnívají, že broskve také spadají do této kategorie, protože obsahují živiny, které mohou podpořit uklidňující účinek na organismus.

acai bobule skutečnost, acai - je další nový super-food. V poslední době se v tisku již nevěnoval pozornost. Tyto plody nejsou snížit hmotnost, jak tvrdil velkého počtu lidí. Ale Acai bobule

, stejně jako borůvky, velmi bohaté na phytonutrients a obsahují antioxidanty užitečné pro organismus.

Ořechy mandle mandle velmi podceňována.

Obsahují zinek, který je živinou pro udržení vyváženého emocionálního stavu, mají železo a zdravé tuky. Zdravé tuky jsou důležitou součástí vyvážené stravy. Je známo, že nízká mozek železa způsobuje únavu. To zase může vést k úzkosti a nedostatku energie.

Čokoláda Hořká čokoláda, a to zejména čistá čokoláda bez přidaného cukru nebo mléka - také velmi užitečné a chutné jídlo pro lidi, kteří žijí s úzkostí a stresu. Čokoláda snižuje hladinu kortizolu, stresového hormonu, který je právě příčinou symptomů úzkosti. také zlepšuje náladu.

Root Root mák setý sto procento není příliš populární v supermarketech. Ale můžete přidat prášek ke kořenům máku v jejich potravin a nápojů, které jsou v různých obchodech se zdravou výživou. Tento kořen je známo, že má více fytonutrienty jako je hořčík a železo, než jakékoliv jiné ovoce nebo zeleniny. Tyto dvě živiny jsou velmi důležité pro regulaci úzkosti. To je také často používá k udržení zdravého úroveň udržitelnosti a energie.

Další produkty úzkost a stres

Zdravá strava je jedním z nejlepších způsobů, jak zvládat stres a úzkost. Ve skutečnosti je jedním z nejlepších věcí, které můžete přidat do svého jídelníčku - více vody. Mnoho studií zjistilo, že dehydratace postihuje alespoň 25% lidí s pocitem neustálého stresu. Dehydratace způsobuje také větší obavy. Pokud jde o potraviny, všechny potraviny s vitamínem B12 (hořčíku a dalších vitamíny B), antioxidanty a zinek může být také užitečné, pokud se jedná o stresu.

Existují bylinné doplňky, jako například kávy a mučenky, ale jsou také velmi užitečné k obavám.

řízení alarm spolu s vaší stravě Všechny výše uvedené výrobky - vhodná pro léčbu úzkosti. Poskytují tělu vitamíny a živiny, které zase uklidnit mysl i tělo, a zároveň zvýšit energii vás udrží v dobré náladě.

Zkombinujte tyto výrobky s vyváženou stravu, vyhnout se smažené potraviny snížit škodlivé účinky. Měli byste cítit znatelný rozdíl v úrovni vaší úzkosti. důležité mít na paměti, že i dnes, porozumění úzkost - v rukou každého. To je důvod, proč je důležité naslouchat sami sobě, a je-li pocit úzkosti narušuje každodenní aktivity, nebo mění rytmus života, budete muset požádat o pomoc odborníka.


5 Domácí prostředky pro vitiligo přírodní prostředky

5 Domácí prostředky pro vitiligo přírodní prostředky

Vitiligo - onemocnění kůže, ke kterému dochází, když buňky v normálních tkáních kůže ztratit pigmentaci. Výsledkem jsou světlé skvrny, které jsou obzvláště viditelné v oblastech, jako jsou ruce, břicho, tvář nebo krk. V některých případech, vitiligo také se vyskytuje v ústech, nosu, kolem genitálií, nebo dokonce na sítnici.

(Lidových opravné)

7 Produktů pro boj proti stárnutí výrobků

7 Produktů pro boj proti stárnutí výrobků

Přirozeného stárnutí - biologický proces, který všechny tváře v životě. Existuje mnoho postupů a technik, které eliminují jak vnitřní, tak i vnější projevy. Je pravda, že není možné překonat stárnutí. různí lidé se projevuje různými způsoby a v různém věku. To obvykle začíná po 45 letech. Nicméně se někdy projevuje dříve.

(Lidových opravné)