Nejvíce přírodní prostředky pro peeling


Nejvíce přírodní prostředky pro peeling

Health Ještě přirozenou exfoliaci - skvělý nápad, jak se zbavit pleťovými nedokonalostmi, jako tmavé skvrny nebo pupínky. To je také dobrá volba pro snížení pravidelných a obličejových vrásek. Přírodní peeling se velmi snadno aplikuje: procedura trvá několik minut a výsledky jsou opravdu působivé. Zjistěte v tomto článku, že existují nejlepší přírodní prostředky pro peeling.

Jak funguje peeling?

Peeling nebo exfoliation má za cíl odstranit smrtící vrstvy nebo váhy vaší pokožky. Můžete také získat krásnější tvář bez tmavých skvrn, skvrn, akné, akné, zjizvení a dokonce i vrásek. I když je pravda, že peeling praktikování kosmetických centrech, kde se provádí pomocí laserů nebo jiných nástrojů, které jsou velmi škodlivé dopady na kůži, ale můžete využít ovoce, zeleniny a dalších produktů v domácnosti, aby si podobné výsledky nebo ještě lépe.

Tvá tvář by měla být čistá, než začnete odlupovat, a proto doporučujeme ji umýt neutrálním mýdlem a teplou vodou. Na obličej by neměl být make-up a měl by být zcela suchý. Doporučujeme také peeling postup použitý v den, ve kterém nechcete jít ven, například, o víkendu, kdy slunce nepoškodí nově zpracované kůže. Po dokončení procedury můžete použít hydratační přípravek (doma nebo zakoupený v obchodě), abyste lépe ochránili pokožku.

Peeling se obvykle provádí na obličeji, ale můžete také použít tento postup na pokožku rukou, ramen, zad, krku a tak dále.

Nejlepší přírodní prostředky pro peeling exfoliačního

  • recept s kukuřičné mouky a citronem: musíte šťávu z jednoho citronu, lžíce cukru, lžíci kukuřičné mouky, dvě polévkové lžíce tinktury okvětními lístky růží a pár kapek citrónové extraktu. Smíchejte rýžovou tinkturu, dokud nedosáhnete dobře smíchané těstoviny. Přidejte cukr, džus a na konci esenciální olej z citronu. Vše promícháme a aplikujeme směs na obličej a masírujeme ji kruhovým pohybem. Nechejte to chvíli zůstat takhle, poté důkladně opláchněte studenou vodou. Použijte kosmetické tonikum k uzavření pórů.
  • Prostředky pro peeling s cukrem a olivového oleje: složku tohoto produktu je dvě polévkové lžíce cukru a dvě polévkové lžíce olivového olejea půl lžíci citrónové šťávy. No vymishayte všechny tři komponenty v misce. Naneste prostředek na kůži krouživými pohyby a nechte deset minut. Opláchněte studenou vodou na obličej póry uzavřeny. Recept jahoda exfoliant

  • : budete potřebovat tři nebo čtyři jahody, lžíci jogurtu a dvě polévkové lžíce ovesných vloček. Oloupeme stonky z jahod a umístěte bobule v misce. Hníst je s jogurtem a ovesné kaše, až se dostanete hladké pasty. Můžete také použít mixér. Naneste pastu na obličej a nechte působit patnáct až dvacet minut. Opláchněte studenou vodou a proces opakovat dvakrát týdně.
  • kůra recept soli: , protože tento nástroj je velmi silný, používat častěji než ne na kůži. Přísady pro tento nástroj zahrnuje: sůl, čtyři lžičky mandlového oleje a několik kapek levandulového extraktu. Nasolte a olej v misce. Když mix, přidejte levandule extrakt. Chcete-li použít tento nástroj, dát na kůži a vetřete krouživými pohyby masážní, ale ne více než dvě polévkové lžíce najednou. Nechat látku na kůži po dobu několika minut a poté opláchněte teplou vodou. Stačí použít tento nástroj pro peeling jednou až dvakrát týdně.
  • exfoliačního recept s jogurtem a solí: budete potřebovat přírodní jogurt a malou polévkovou lžíci mořské soli. Dát vše do mísy a dobře promíchejte. Naneste na pokožku, jemně vmasírujte a čekat dvacet minut. Poté opláchněte teplou vodou způsobem.

  • kůra grapefruitu receptu: látkami jsou pouze grapefruitový džus a lžíce cukru. Poté, co se dobře promíchá tyto dvě složky, použijí směs na obličej a nechte působit několik minut. Poté opláchněte pokožku teplou vodou. Můžete tento postup opakujte třikrát týdně, ale pamatujte na to každý druhý den.
  • exfoliačního recept s rajčaty a citronem: musíte rajčata, šťávu z půlky citronu a dvě polévkové lžíce cukru. Kaše zralá rajčata do mísy a přidáme citrónovou šťávu a cukr. Aplikujte krouživými pohyby na obličej a nechte po dobu patnácti minut. Poté opláchněte studenou vodou tak, aby vaše póry uzavřeny.
  • Recept exfoliace s pískem: , když jdete na pláž můžete využít příležitosti a učinit proces peeling nohou, nohy a prsty (jak často zapomínáme na ně). Jen jemně masírujte nohy písku pokožku, nejlépe po koupání v moři, a když vaše pokožka je ještě vlhká. Získání další efekt slané vody a uvidíte neuvěřitelné výsledky.
  • exfoliant recept na kávu: Je to velmi efektivní, ale budete potřebovat několik lžic mleté ​​kávypřidáte do svého denního hydratační krém. Rub směs do pokožky a poté se opláchne horkou vodou. Když krém odplaveny, uzavření pórů studenou vodou. Nezapomeňte dokončit tonikum kosmetické procedury. Recept pára peeling

  • : můžete vařit vodu v pánvi a náklonu hlavy pokryté ručníkem nad ním. Stejně jako vy, když onemocní. Zůstaňte v této poloze tak dlouho, jak to půjde. V průběhu řízení, dávejte pozor, abyste se nespálili, a využít příležitosti, aby se odstranily všechny černé tečky a pupínky na obličeji. Druhá varianta tohoto postupu je: dát ručník pak vařící vody, poté se ochladí trochu na tváři. Ponechte ručník na tváři tak dlouho, jak je to možné, nejméně patnáct minut.


Cvičení, aby vaše svaly a tón bump

Cvičení, aby vaše svaly a tón bump

Zdraví těmito jednoduchými cviky můžete udržovat svalový tonus a poskytnout bump vrcholu své nohy a může dokonce navždy rozloučit dlouhé a všechny odporné celulitidy. Pokud cvičíte pravidelně, budete pít spoustu vody a dobře jíst, můžete ztratit několik centimetrů. Budete mít dost času na to, abyste mohli vidět výsledek.

(Krása)

Denní hygienické vložky: užitečné nebo škodlivé pro zdraví žen?

Denní hygienické vložky: užitečné nebo škodlivé pro zdraví žen?

Health hygienické vložky tak pevně běžně součástí života každé moderní ženy, je už docela těžké si představit, stejně jako předtím mohli udělat i bez nich. Protože je to velmi výhodné. Denní podložky pomáhají udržovat čistotu a suchost spodního prádla, poskytují pocit pohodlí a také předcházejí pachům.

(Krása)