Nejlepší přírodní zařízení pro úklid domu


Nejlepší přírodní zařízení pro úklid domu

Kolik peněz obvykle trávíte na domácí úklidové zařízení? Výrobky vyrobené z chemikálií nejsou vždy tak efektivní, jak si myslíme. Někdy je třeba připomenout a použít jednoduchý prostředek, z nichž nám naše babičky vyprávěl znovu a znovu - to přírodní ingredience, které nebolí ruce a jsou snadno k nalezení. Chcete se o nich dozvědět více?

přírodní a ekologické produkty pro domácí

má rád každý, obklopit se s výrobky, které voní, nepoškodí ruce a dokonce eliminovat zárodky a bakterie. Obtížnost spočívá v tom, že většina těchto produktů také obsahuje chemické složky, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Některé z nich jsou dokonce toxické a většina z nich pomalu zranila vaše ruce. Takže , jak se díváte na to, hledat přírodní produkty, které nejsou efektivní, ale také jako nezpůsobí žádnou škodu pro vás, nebo pro životní prostředí? Použití jablečný ocet

 • Glass Cleaner: Pouhým hadříkem namočeným v octu, dostanete lesk a odstranit tuk z šálků a sklenic. Poté se jednoduše umyjte teplou vodou.
 • Nádherný čistící prostředek pro mikrovlnné trouby. Vložte malé sklo do trouby a nechte jej zahřát na 4 minuty. Pár eliminuje znečištění.
 • Jablečný ocet je skvělý pro lesklé kovové kuchyňské náčiní.
 • A co se zbavit toho, co se ve sprše zbavuje? V tomto případě jej můžete vyčistit octem a nechat 30 minut. Pak opláchněte štětcem, horkou vodou a látkou a vaše duše budou vypadat nové.
 • Jablečný ocet je také skvělý pro odstranění skvrn od make-up oblečení. Použijte látku namočenou ve vodě s octem a trochu odstraňte skvrny. Jedlá soda

 • Pipe Cleaner: Všichni víme, že většina produktů, které používáme, jsou toxické. Samozřejmě, pečení sody je velmi dobrý lék. Všechno je velmi jednoduché: naplňte sódu s odtokovou miskou a pak nalijte sklenici octa. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou.
 • změkčovadlo: Překvapuje vás? Obvykle změkčovadla se vytváří vrstvu tuku na vlákna k vyrovnání účinku pracího prostředku a vápna. Pomocí jedlé sody, kde můžete přímo zabránit lepení na oblečení vápno, soda tak bude působit jako změkčovadlo a získáte dokonalé šaty. Absorbuje pachy
 • :ideální pro neutralizaci zápachu v botách, deky a tak dále. Pokud se například chcete vyčistit koberec, jen posypeme jedlou sodu na něj a nechte přes noc. Následující den odstraňte zbytky vysavačem a bude čistý a bez zápachu. Sóda na pečení bude jedním z nejlepších přírodních produktů pro váš domov a čistotu.

Power citrony

 • Lemon - skvělý nástroj pro mnoho částí vašeho domu: oni voní, vhodný pro odmašťování a bělení ... Navíc, citronová šťáva je vybaven antibakteriální a antiseptické vlastnosti, takže je to součást mnoha produktů, které používáme v každodenním životě Lemony - jeden z nejslavnějších produktů na trzích a mezi odborníky.
 • Například jsou dokonale vhodné pro návrat bílé barvy oděvu. Co tady můžete udělat? Když začnete praní, přidejte půl šálku citrónové šťávy do pračky při opláchnutí. Získáte úžasný výsledek.
 • Při mytí nádobí ručně nebo v myčce na nádobí, přidejte pár kapek citronu a vy se zbavit tuku.
 • Položte do ledničky polovinu citronu a zjistíte, že špatná vůně zmizí.
 • Jsou také ideální pro odstranění všech míst v kuchyni (na strom, látku, sklo). Pokud ponoříte pár kapek citronu do vody, dostanete skvělý čistící prostředek.


Intimní návyky, které nejsou tak hygienické, jak si myslíte

Intimní návyky, které nejsou tak hygienické, jak si myslíte

ŽEny se obvykle velmi zajímají o všechno, co se týká intimní hygieny. Strach z infekcí a nepříjemných pachů je omluvou pro mnoho, aby věnovali zvláštní pozornost této oblasti vašeho těla a vyvinuly určité intimní návyky. Nicméně, v procesu eliminace jakýchkoli tekutin nebo pachů, mnoho žen nakonec produkovat škodlivé návyky, které mohou poškodit jejich vaginální zdraví.

(Zajímavosti)

Proč se cítíš v paži a nohou?

Proč se cítíš v paži a nohou?

Není pochyb o tom, že tyto pocity jsou nepříjemné. Když „necitlivé“ ruce, zápěstí, nohy nebo nohy, je těžké pochopit, co dělat, aby znovu obnovit jejich citlivosti a síly funkci správně. Zjistěte, proč se cítíte v očích a nohou v dnešním článku! necitlivost a brnění: ç o tom? Co je to je příčina ale ?

(Zajímavosti)