Nejlepší přírodní zařízení pro úklid domu


Nejlepší přírodní zařízení pro úklid domu

Kolik peněz obvykle trávíte na domácí úklidové zařízení? Výrobky vyrobené z chemikálií nejsou vždy tak efektivní, jak si myslíme. Někdy je třeba připomenout a použít jednoduchý prostředek, z nichž nám naše babičky vyprávěl znovu a znovu - to přírodní ingredience, které nebolí ruce a jsou snadno k nalezení. Chcete se o nich dozvědět více?

přírodní a ekologické produkty pro domácí

má rád každý, obklopit se s výrobky, které voní, nepoškodí ruce a dokonce eliminovat zárodky a bakterie. Obtížnost spočívá v tom, že většina těchto produktů také obsahuje chemické složky, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Některé z nich jsou dokonce toxické a většina z nich pomalu zranila vaše ruce. Takže , jak se díváte na to, hledat přírodní produkty, které nejsou efektivní, ale také jako nezpůsobí žádnou škodu pro vás, nebo pro životní prostředí? Použití jablečný ocet

 • Glass Cleaner: Pouhým hadříkem namočeným v octu, dostanete lesk a odstranit tuk z šálků a sklenic. Poté se jednoduše umyjte teplou vodou.
 • Nádherný čistící prostředek pro mikrovlnné trouby. Vložte malé sklo do trouby a nechte jej zahřát na 4 minuty. Pár eliminuje znečištění.
 • Jablečný ocet je skvělý pro lesklé kovové kuchyňské náčiní.
 • A co se zbavit toho, co se ve sprše zbavuje? V tomto případě jej můžete vyčistit octem a nechat 30 minut. Pak opláchněte štětcem, horkou vodou a látkou a vaše duše budou vypadat nové.
 • Jablečný ocet je také skvělý pro odstranění skvrn od make-up oblečení. Použijte látku namočenou ve vodě s octem a trochu odstraňte skvrny. Jedlá soda

 • Pipe Cleaner: Všichni víme, že většina produktů, které používáme, jsou toxické. Samozřejmě, pečení sody je velmi dobrý lék. Všechno je velmi jednoduché: naplňte sódu s odtokovou miskou a pak nalijte sklenici octa. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou.
 • změkčovadlo: Překvapuje vás? Obvykle změkčovadla se vytváří vrstvu tuku na vlákna k vyrovnání účinku pracího prostředku a vápna. Pomocí jedlé sody, kde můžete přímo zabránit lepení na oblečení vápno, soda tak bude působit jako změkčovadlo a získáte dokonalé šaty. Absorbuje pachy
 • :ideální pro neutralizaci zápachu v botách, deky a tak dále. Pokud se například chcete vyčistit koberec, jen posypeme jedlou sodu na něj a nechte přes noc. Následující den odstraňte zbytky vysavačem a bude čistý a bez zápachu. Sóda na pečení bude jedním z nejlepších přírodních produktů pro váš domov a čistotu.

Power citrony

 • Lemon - skvělý nástroj pro mnoho částí vašeho domu: oni voní, vhodný pro odmašťování a bělení ... Navíc, citronová šťáva je vybaven antibakteriální a antiseptické vlastnosti, takže je to součást mnoha produktů, které používáme v každodenním životě Lemony - jeden z nejslavnějších produktů na trzích a mezi odborníky.
 • Například jsou dokonale vhodné pro návrat bílé barvy oděvu. Co tady můžete udělat? Když začnete praní, přidejte půl šálku citrónové šťávy do pračky při opláchnutí. Získáte úžasný výsledek.
 • Při mytí nádobí ručně nebo v myčce na nádobí, přidejte pár kapek citronu a vy se zbavit tuku.
 • Položte do ledničky polovinu citronu a zjistíte, že špatná vůně zmizí.
 • Jsou také ideální pro odstranění všech míst v kuchyni (na strom, látku, sklo). Pokud ponoříte pár kapek citronu do vody, dostanete skvělý čistící prostředek.


Jako vždy mít svěží dech

Jako vždy mít svěží dech

Zajímavých faktů časy v životě muset promluvit s někým, kdo má špatný dech, a upřímně řečeno, je to docela frustrující . Pokud trpíte gallitózou, již si dobře uvědomujete všechny nepříjemnosti tohoto problému. Možná jste se pokusili žvýkat žvýkačku mluvit, ale pokud to nefunguje a špatný dech není odstraněna, zkuste tento článek jako vždy svěží dech.

(Zajímavosti)

5 Návyků úspěšných lidí před spaním

5 Návyků úspěšných lidí před spaním

Ne profesionální, jmenovitě úspěch osobních vztahů určuje kvalitu vašeho života. Pokud se budete řídit těmito jednoduchými zvyky, které vám nabízíme, před spaním budete cítit skutečné potěšení v životě a budete schopni skutečně ocenit a určit, co je pro vás opravdu důležité. Pojď dál. 1. Kolik hodin spánku potřebujete probuzení a příjemné pocity?

(Zajímavosti)