Nejlepší přírodní zařízení pro úklid domu


Nejlepší přírodní zařízení pro úklid domu

Kolik peněz obvykle trávíte na domácí úklidové zařízení? Výrobky vyrobené z chemikálií nejsou vždy tak efektivní, jak si myslíme. Někdy je třeba připomenout a použít jednoduchý prostředek, z nichž nám naše babičky vyprávěl znovu a znovu - to přírodní ingredience, které nebolí ruce a jsou snadno k nalezení. Chcete se o nich dozvědět více?

přírodní a ekologické produkty pro domácí

má rád každý, obklopit se s výrobky, které voní, nepoškodí ruce a dokonce eliminovat zárodky a bakterie. Obtížnost spočívá v tom, že většina těchto produktů také obsahuje chemické složky, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Některé z nich jsou dokonce toxické a většina z nich pomalu zranila vaše ruce. Takže , jak se díváte na to, hledat přírodní produkty, které nejsou efektivní, ale také jako nezpůsobí žádnou škodu pro vás, nebo pro životní prostředí? Použití jablečný ocet

 • Glass Cleaner: Pouhým hadříkem namočeným v octu, dostanete lesk a odstranit tuk z šálků a sklenic. Poté se jednoduše umyjte teplou vodou.
 • Nádherný čistící prostředek pro mikrovlnné trouby. Vložte malé sklo do trouby a nechte jej zahřát na 4 minuty. Pár eliminuje znečištění.
 • Jablečný ocet je skvělý pro lesklé kovové kuchyňské náčiní.
 • A co se zbavit toho, co se ve sprše zbavuje? V tomto případě jej můžete vyčistit octem a nechat 30 minut. Pak opláchněte štětcem, horkou vodou a látkou a vaše duše budou vypadat nové.
 • Jablečný ocet je také skvělý pro odstranění skvrn od make-up oblečení. Použijte látku namočenou ve vodě s octem a trochu odstraňte skvrny. Jedlá soda

 • Pipe Cleaner: Všichni víme, že většina produktů, které používáme, jsou toxické. Samozřejmě, pečení sody je velmi dobrý lék. Všechno je velmi jednoduché: naplňte sódu s odtokovou miskou a pak nalijte sklenici octa. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou.
 • změkčovadlo: Překvapuje vás? Obvykle změkčovadla se vytváří vrstvu tuku na vlákna k vyrovnání účinku pracího prostředku a vápna. Pomocí jedlé sody, kde můžete přímo zabránit lepení na oblečení vápno, soda tak bude působit jako změkčovadlo a získáte dokonalé šaty. Absorbuje pachy
 • :ideální pro neutralizaci zápachu v botách, deky a tak dále. Pokud se například chcete vyčistit koberec, jen posypeme jedlou sodu na něj a nechte přes noc. Následující den odstraňte zbytky vysavačem a bude čistý a bez zápachu. Sóda na pečení bude jedním z nejlepších přírodních produktů pro váš domov a čistotu.

Power citrony

 • Lemon - skvělý nástroj pro mnoho částí vašeho domu: oni voní, vhodný pro odmašťování a bělení ... Navíc, citronová šťáva je vybaven antibakteriální a antiseptické vlastnosti, takže je to součást mnoha produktů, které používáme v každodenním životě Lemony - jeden z nejslavnějších produktů na trzích a mezi odborníky.
 • Například jsou dokonale vhodné pro návrat bílé barvy oděvu. Co tady můžete udělat? Když začnete praní, přidejte půl šálku citrónové šťávy do pračky při opláchnutí. Získáte úžasný výsledek.
 • Při mytí nádobí ručně nebo v myčce na nádobí, přidejte pár kapek citronu a vy se zbavit tuku.
 • Položte do ledničky polovinu citronu a zjistíte, že špatná vůně zmizí.
 • Jsou také ideální pro odstranění všech míst v kuchyni (na strom, látku, sklo). Pokud ponoříte pár kapek citronu do vody, dostanete skvělý čistící prostředek.


Známky a příznaky vysoké hladiny estrogenů

Známky a příznaky vysoké hladiny estrogenů

Zajímavých faktů Všechny hladiny hormonů v těle se pohybují nahoru a dolů docela pravidelně. Když jsou dokonale vyvážené, vaše tělo funguje správně. Problém je, když jsou v nerovnováze, tělo zažívá určité problémy. Víte, co je estrogen? Je znám jako "ženský" hormon. Testosteron je "mužský" hormon. Ačkoli každá z nich souvisí s konkrétním článkem, jsou k dispozici jak pro muže, tak pro ženy.

(Zajímavosti)

8 Příznaků hormonální nerovnováhy, které jste nevěděli

8 Příznaků hormonální nerovnováhy, které jste nevěděli

Hormony hrají důležitou roli ve vašem zdraví. Koneckonců ovlivňují práci většiny orgánů těla. Jedná se o chemické vysílače, které odpovídají na funkci buňky a dokonce regulují psychologické procesy po celý život. Jelikož hormony ovlivňují metabolismus, růst a sexuální funkce, je velmi důležité je udržet v rovnováze.

(Zajímavosti)