Nejlepší věk - to je vaše aktuální věk


Nejlepší věk - to je vaše aktuální věk

Zajímavá fakta Nejlepší věk - to je aktuální věk, ne mladší ani starší. Když jsme opravdu mladí, nemůžeme čekat, až budeme nezávislí. Věříme, že tyto roky zachovávají naše sny, milující vztahy a nejlepší dobrodružství.

Později, když jdete po celý život, zdá se, že mnoho lidí se nakonec nepřijdou k sobě, že minulých letech vytvořené z těch, kteří jsou, jak vidí sami sebe v zrcadle, a přidal svíčky na dorty k narozeninám.

Je to špatné. Nepřijmout svůj věk znamená, že nemáte život, který chcete, ani pocit vnitřní rovnováhy. Je to nebezpečné.

každým dalším rokem - více času s lidmi, které máte rádi, je to více příležitostí k rozvoji za osobu a posílit vztahy s lidmi kolem vás.

Nikdy není příliš pozdě, než se dostanete do nových výšin, a nikdy není příliš brzy na to, abyste začali snést dobrodružství. Doufáme, že o tom přemýšlíte.

A jak jste starý?

Občas uslyšíte někoho říkat něco jako: „Já prostě neuznávají sebe v zrcadle, cítím se mladší dovnitř.“ Je to špatné? Vůbec ne. Tímto způsobem je to normální a dokonce i dobré, protože srdce nikdy nesmí být staré.

Jsem tak starý, jak jsem žil, můj obličej vypráví příběh, oči vyprávějí příběh. Ale uvnitř jsem se snaží každý den, aby se vaše mysl mladý, že nikdy unavený životní zkušenosti, nebo přinést příjemné vzrušení ve všem, co dělám.

mládež neúnavný historii vyhledávání Diane de Poitiers (milenka francouzského krále Jindřicha II) vysvětluje, jak hledala pro hodně z jeho života uniknout z věku. Nesnesla rozdrtit na obličej, šedé vlasy a ztráta připevnění krále. Hledala

tisíce vzorců a zaplatili velké peníze do několika alchymistů. Víme, že žila až do věku 66 let, vypadala měkká, štíhlá a tenká. Možná vypadala mnohem mladší, než byla skutečně, ale udělala to kvůli vážnému utrpení.

Po analýza morku kostí ukázalo, že Diane de Poitiers polovinu svého života jíst zlato, aby se zabránilo stárnutí. Byla to pomalá, anemická intoxikace za to? Nikdy nebudeme vědět, ale zdá se, že toto hledání stále probíhá ještě dnes.

  • Obsessivní hledání ztracené mládeže je úzkost a zklamání.
  • V současné době je vzhled a touha předcházet toku času nadhodnocen.
  • Ve skutečnosti, pokud je něco, co skutečně zachycuje a inspiruje, je to osoba, která vezme svůj věk a žije intenzivní život. Tito lidé žijí šťastně, což lidé ani ve věku 20 a 30 ani nedovolují.

real sebevědomí, skutečný věk

vše velmi jednoduché: lidé, kteří se cítí dobře, jsou vnímaví k tomu, co mají, tím, čeho dosáhli, a kteří jsou spokojeni s jejich věku. Možná si myslíme, že právě mluvíme o vzetí tváře a těla, ale přesahuje rozsah.

Můžete zažít období frustrace, osobních selhání. Špatné časy vám mohou způsobit pocit nejistoty. Často tento nepohodlí způsobuje, že lidé nenávidí to, co vidí v zrcadle.

Nic není ničivější než deprese. To jsou životně důležité momenty vnitřní krize. Jste "rozbití" uvnitř, na všech úrovních, zejména existenčně.

  • Vaše sebevědomí, láska k sobě je váš opravdový motor, který se tlačí dopředu. Rovněž přináší vnitřní a vnější rovnováhu.
  • sebeúctu musí pracovat každý den. Musíte mít na paměti, že máte právo se cítit špatně, abyste "zvládli své démony".
  • Někdy musíte spadnout a vstát. Neudělá vás slabým člověkem, ale člověkem nebo ženou, která se naučí z vlastní zkušenosti. Uvědomění si toho umožňuje, abyste se stali holistickými a vezmou si svůj věk.


Nechci být z jiného věku. Cítím se dobře, ne mladší ani starší, protože se mé sny stanou skutečností. Protože každý den, ve kterém žiji, jsem součástí toho, čím jsem. Líbí se mi to, co vidím, a mám rád, kdo jsem.

Vezmu svůj věk, protože vím, že mám spoustu práce. Každý den si vybírám nové projekty, které mě naplní radostným vzrušením. Dívám se zpátky a vědí, že jsem starší a že všechno, co je dobré nebo špatné, prošlo, stálo to za to.

Přijímám svůj věk, protože přijímat sebe a ne větší štěstí než pokročit v klidu s vědomím, že jsem bezpečné a Rada každý zvednutý kámen a překonat každou překážku.


Mrtvice příznaky, které by měly vědět

Mrtvice příznaky, které by měly vědět

Zajímavá fakta Mrtvice je spojena s vysokým krevním tlakem, sedavý způsob života a hojnost volných radikálů v těle. Fajčiari, stejně jako ti, kteří zneužívají alkohol a jsou ve stresu, jsou také ve vysoce rizikové skupině. V tomto článku hovoříme o důležitých příznacích mrtvice. Co potřebujete vědět o mrtvici?

(Zajímavosti)

7 Faktorů, které mohou vést k rakovině děložního čípku

7 Faktorů, které mohou vést k rakovině děložního čípku

Rakovina děložního čípku postihuje ženy po celém světě. Příčinou onemocnění je abnormální růst buněk v děložním čípku, které tvoří maligní nádory. ◊ Navzdory současným metodám detekce a léčby tohoto druhu rakoviny patří mezi čtvrtá mezi smrtelnými onemocněními žen ve věku od 30 do 59 let. Ve většině případů se virus stává viníkem Papilloma (HPV); ale i další případy jsou studovány.

(Zajímavosti)