11 Způsobů, jak znovu použít čajové sáčky


11 Způsobů, jak znovu použít čajové sáčky

Zajímavosti Většina lidí hází čajové sáčky do koše, ihned po čaji, a to ani s vědomím, že mohou být znovu použity (a máme na mysli nejen výrobu nápojů).

čajové sáčky by neměly jen vyhodit, protože i po vaření čaje, mohou být užitečné v domácí péči. Chcete se dozvědět o způsobech opětovného použití čajových sáčků? Čtěte dál.

pro čištění

čištění koberců používat čajové sáčky Chcete-li vyčistit koberec před prachem a špínou, vypustit některé čajové sáčky a jejich obsah posypte povrch koberec. Nechte čaj vyschnout, pak se koberec.

Glass Čištění K čištění skleněných povrchů, jako jsou okna, zrcátka a nádobí, nalít několik použité čajové sáčky v teplé vodě, pak se směs nalije do rozprašovače. Naneste čisticí prostředek na povrchu skla, a poté jej otřete čistým hadříkem.

leštění dřevěných povrchů se může zdát nepravděpodobné, na první pohled, ale obsahu používají čajové sáčky je vynikající nástroj pro leštění podlah a dřevěného nábytku. Jen posypeme čajové sáčky z povrchu, který chcete na nehty, pak setřete suchým hadříkem. Odstranění tuku

čaj má schopnost čistit tuk ze špinavého nádobí a odstranit nepříjemný zápach. Odříkáš použití agresivních chemikálií pro mytí nádobí a nahradit je čajové sáčky. Naplňte umyvadlo horkou vodou a vložte nějaké tašky. Namáčení špinavé nádobí v tomto roztoku za lepší dobu, aby se rozpustil tuk. Taková směs je dobře vyčištěná a samotné vypouštění.

Rozlučte se s nepříjemnými pachy

neutralizovat nepříjemných pachů pravděpodobně v každé domácnosti neustále bojují s nepříjemnými pachy. Zde jsou některé způsoby, jak tento problém vyřešit:

  • Přidat obsah použitých sáčků do bedničky.
  • Dej nějaké tašky do chladničky, jak se zbavit zápachu.
  • Dej některé použité pytle na odpadky - to vám pomůže, aby vůně příjemnější.
  • Ponořte čajové lžičky a vložte je do bot, abyste odstranili špatné zápachy. Dělat

Fyzické osvěžovač vzduchu čajové sáčky mohou být použity k vytvoření příjemnou vůni v domě, zejména v kuchyni a ve skříní a šatnou. K tomu je třeba dát pár pytlů používané v nenápadné místo.

poskytuje příjemnou vůni Čisté ruce

cibule, česnek a ryby mohou zanechat nepříjemný zápach z vašich rukou, ale čajové sáčky, aby pomohl opravit. Jednoduše protřete dlaň s obsahem pytle a opláchněte si ruce. V zahradě

Prevence plísní Chcete-li chránit rostliny před plísní, namočte do teplé vody několik čajové sáčky a čekat, až se bude podobat barvu normálního čaje. Pak léčit toto řešení listy rostlin nebo nalít ji.

hnojení půdy tea bag může být skvělý způsob, jak hnojit půdu. Posypeme roztokem obsahujícím použité tašky, které spiknutí země, kde hodláte zasadit rostliny.

přírodní kompost lze použít čajové sáčky znovu pro výrobu přírodní kompost. Nezapomeňte předem odtrhnout kovové sponky.

hlodavci a repelent

čajové sáčky vám pomůže při řešení této rozšířený problém pro zahrádkáře jako hlodavců a hmyzu. Mohou být použity v domácnosti odradit mravenci, pavouci a hlodavci. Pokud chcete, aby se roztok ještě účinnější tím, že jej trochu esenciální olej z máty.

Věděli jste o těchto způsobech opětovného použití čajových sáčků? Nenechte okamžitě vyhodit po vaření nápoj, naučit se používat čajové sáčky s přínosem do všech koutů vašeho domova. Můžete je ukládat do chladničky, pokud budete chtít tašky používat později. Ale jakmile zjistíte, zápach ze stejného modulu, jen se jich zbavit.


Co skrývá změkčovadlo tkanin? Zajímavosti

Co skrývá změkčovadlo tkanin? Zajímavosti

Aviváž je velmi populární produkt vyvinutý pro, aby oblečení měkké a dát mu příjemnou a svěží vůni . Změkčovače tkání používají většinu lidí v jejich domě kvůli jejich dostupnosti. Ale mnozí spotřebitelé si nejsou vědomi toho, že většina změkčovadel obsahuje škodlivé chemikálie, které jsou zvláště nebezpečné pro děti.

(Zajímavosti)

7 Faktorů, které mohou vést k rakovině děložního čípku

7 Faktorů, které mohou vést k rakovině děložního čípku

Rakovina děložního čípku postihuje ženy po celém světě. Příčinou onemocnění je abnormální růst buněk v děložním čípku, které tvoří maligní nádory. ◊ Navzdory současným metodám detekce a léčby tohoto druhu rakoviny patří mezi čtvrtá mezi smrtelnými onemocněními žen ve věku od 30 do 59 let. Ve většině případů se virus stává viníkem Papilloma (HPV); ale i další případy jsou studovány.

(Zajímavosti)