11 Způsobů, jak znovu použít čajové sáčky


11 Způsobů, jak znovu použít čajové sáčky

Zajímavosti Většina lidí hází čajové sáčky do koše, ihned po čaji, a to ani s vědomím, že mohou být znovu použity (a máme na mysli nejen výrobu nápojů).

čajové sáčky by neměly jen vyhodit, protože i po vaření čaje, mohou být užitečné v domácí péči. Chcete se dozvědět o způsobech opětovného použití čajových sáčků? Čtěte dál.

pro čištění

čištění koberců používat čajové sáčky Chcete-li vyčistit koberec před prachem a špínou, vypustit některé čajové sáčky a jejich obsah posypte povrch koberec. Nechte čaj vyschnout, pak se koberec.

Glass Čištění K čištění skleněných povrchů, jako jsou okna, zrcátka a nádobí, nalít několik použité čajové sáčky v teplé vodě, pak se směs nalije do rozprašovače. Naneste čisticí prostředek na povrchu skla, a poté jej otřete čistým hadříkem.

leštění dřevěných povrchů se může zdát nepravděpodobné, na první pohled, ale obsahu používají čajové sáčky je vynikající nástroj pro leštění podlah a dřevěného nábytku. Jen posypeme čajové sáčky z povrchu, který chcete na nehty, pak setřete suchým hadříkem. Odstranění tuku

čaj má schopnost čistit tuk ze špinavého nádobí a odstranit nepříjemný zápach. Odříkáš použití agresivních chemikálií pro mytí nádobí a nahradit je čajové sáčky. Naplňte umyvadlo horkou vodou a vložte nějaké tašky. Namáčení špinavé nádobí v tomto roztoku za lepší dobu, aby se rozpustil tuk. Taková směs je dobře vyčištěná a samotné vypouštění.

Rozlučte se s nepříjemnými pachy

neutralizovat nepříjemných pachů pravděpodobně v každé domácnosti neustále bojují s nepříjemnými pachy. Zde jsou některé způsoby, jak tento problém vyřešit:

  • Přidat obsah použitých sáčků do bedničky.
  • Dej nějaké tašky do chladničky, jak se zbavit zápachu.
  • Dej některé použité pytle na odpadky - to vám pomůže, aby vůně příjemnější.
  • Ponořte čajové lžičky a vložte je do bot, abyste odstranili špatné zápachy. Dělat

Fyzické osvěžovač vzduchu čajové sáčky mohou být použity k vytvoření příjemnou vůni v domě, zejména v kuchyni a ve skříní a šatnou. K tomu je třeba dát pár pytlů používané v nenápadné místo.

poskytuje příjemnou vůni Čisté ruce

cibule, česnek a ryby mohou zanechat nepříjemný zápach z vašich rukou, ale čajové sáčky, aby pomohl opravit. Jednoduše protřete dlaň s obsahem pytle a opláchněte si ruce. V zahradě

Prevence plísní Chcete-li chránit rostliny před plísní, namočte do teplé vody několik čajové sáčky a čekat, až se bude podobat barvu normálního čaje. Pak léčit toto řešení listy rostlin nebo nalít ji.

hnojení půdy tea bag může být skvělý způsob, jak hnojit půdu. Posypeme roztokem obsahujícím použité tašky, které spiknutí země, kde hodláte zasadit rostliny.

přírodní kompost lze použít čajové sáčky znovu pro výrobu přírodní kompost. Nezapomeňte předem odtrhnout kovové sponky.

hlodavci a repelent

čajové sáčky vám pomůže při řešení této rozšířený problém pro zahrádkáře jako hlodavců a hmyzu. Mohou být použity v domácnosti odradit mravenci, pavouci a hlodavci. Pokud chcete, aby se roztok ještě účinnější tím, že jej trochu esenciální olej z máty.

Věděli jste o těchto způsobech opětovného použití čajových sáčků? Nenechte okamžitě vyhodit po vaření nápoj, naučit se používat čajové sáčky s přínosem do všech koutů vašeho domova. Můžete je ukládat do chladničky, pokud budete chtít tašky používat později. Ale jakmile zjistíte, zápach ze stejného modulu, jen se jich zbavit.


Příznaky nerovnováhy štítné žlázy

Příznaky nerovnováhy štítné žlázy

ŠTítná žláza hraje klíčovou roli v práci a metabolismu těla. Má tvar motýlku a nachází se v krku nad klíční kostí. Nehybnost štítné žlázy může způsobit mnoho problémů. Zjistěte z dnešního článku své hlavní příznaky. Důležitá, ale zapomenutá: štítná žláza Většina lidí neví o tom, jaký vliv má tato žláza na každodenní život, dokud to "nezklame".

(Zajímavosti)

Věci, které nelze udržet v koupelně

Věci, které nelze udržet v koupelně

Lázeň je epicentrum naší ranní. Možná máte pocit, že tam dobře čistíte a váš pokoj je výjimečně čistý, ale některé věci nelze v koupelně udržet v důsledku možnosti kontaminace. Je důležité si uvědomit, že v této části domu je mnoho bakterií a nebezpečných toxinů. Možná, že od dětství jste zvyklí držet zubní kartáček v koupelně, protože je praktičtější, ale není to nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví.

(Zajímavosti)