Nejlepší dům - ten, kde každý cítí lásku a respekt k sobě


Nejlepší dům - ten, kde každý cítí lásku a respekt k sobě

Domov je místem, kde se mísí mnoho různých mixerů energie současně. Mezi těmito proudy energie jsou nejužitečnějším respekt, vzájemnost a emoční inteligence.

Správné využití této energie pomáhá vybudovat šťastné a smysluplné spojení.

Zajímavé je, že se vždy v každé rodině děje něco. Jak si všiml, Virginia Woolfová v jednom z jeho osobního deníku:... „Dům jako pevnost Jakmile zavřel dveře a okna, nikdo neví, co se děje uvnitř“

Toto srovnání je tak klidný a znepokojující

Všichni jsme obeznámeni s tím pocit, když energie domu není moc dobré. Někdy to může přinést smůlu rodině. to je důvod, proč je nutné podporovat zdravou, intuitivní druh „energie“ jako doma.

Tato láska bude důležitou součástí domu.

v tomto domě, a respektujeme všechny starat se o každý

domov může tvořit hromadu ma různé spoje. Může to být pár, děti, bratři a sestry, jakož i starší generace, prarodiče.

shromažďovat všechny dohromady, není snadné. Existují různéenergetické zájmy a osobní potřeby. Nicméně, tam je také rozdíl silou. Tato síla pochází z nutnosti chránit, disciplínu a posílit rodinné vazby.

jak plníme roli, přesněji určuje atmosféru. můžeme postavit dům, kde převládají pocity prosperity a štěstí. Nebo, jak našemu Domy mohou být místem, kde lidé nemohou růst podle potřeby.

V tomto domě přijímáme všechny myšlenky

Pro každou rodinu je také něco, co je vždy těžké dát. To platí, když všichni respektují své myšlenky, názory a rozhodnutí.

  • Problémy vznikají, když někdo chce uložit své hodnoty všem ostatním. To platí zejména v situacích, kdy člověk začíná vetovat něco jiného než jeho standard.
  • Ctěný domov je ten, kde naslouchá všem myšlenkám a kde existuje svoboda projevu. Toto je domov, kde mohou všichni dát a brát. A každý může svobodně mluvit. Neznamená to, že by se všichni měli dohodnout se všemi. Bude to dost pro každého, aby si poslouchal, respektoval a věřil se navzájem.

V tomto domě se spoléháme na každého a postaráme se o každého

V rodině by neměly být žádné rozdíly. Každému by se mělo zacházet stejně. Každý je takový, jaký je, a ona si myslí, jak si myslí.

Nemělo by existovat žádný rozdíl v tom, jak vzděláváme naše děti. Musíme se vyhnout také dětským stereotypům.

Je třeba se vyvarovat běžné chybě, kterou předpokládají velké rodiny. Není nutné rozlišovat mezi dětmi v závislosti na jejich věku. To vyžaduje odpovědnost od starších dětí. A zároveň dovoluje toleranci pro malé děti, jen proto, že se narodili později. To je špatné.

  • Musíme  vychovávat rovnost. Ale zároveň uspokojit individuální potřeby.
  • V našem domě říkáme, co cítíme V šťastném domě je svoboda projevu, stejně jako respekt ke všem členům rodiny. Přispívá k adekvátní emoční svobodě a zdravé sebevědomí. Takže když nás něco obtěžuje, můžeme to říci.

Existují domy, které nikdy nemají čas mluvit.

Někdy důvodem, proč si mezi sebou nesnášíme, je nedostatek času. Ale nejčastěji se to děje, protože se obáváme, že naše slova budou odsouzena.

  • Tyto druhy neviditelného "veta" volají všechny, aby zůstali pryč. Například v průběhu času naše děti upřednostňují zůstat ve svých domovech.
  • Kousek po malém, téměř nepostřehnutelné pro nás, se jejich způsob komunikace změní. Jejich počítač nebo mobilní telefon bude hlavním způsobem komunikace s lidmi mimo rodinu. To se může rychle stát problémem.
  • V úctyhodném domově by se každý měl cítit dobře, když mluví o svých emocích.

Je pravda, že nemluvíme dostatečně o veřejných projevech pocitů, jako jsou objížďky. A všichni víme, že tyto projevy připoutání většinou nejsou vhodné pro děti.

  • Takže nebojte se, pokud náhle přestanou milovat tak, jak byly.

Nejdůležitější je, že ti ukazují emoční intimitu

  • . Může být vyjádřeno tím, že vyjadřujete své myšlenky a obavy. Nejlepší dům není ten, kde jsou všechny druhy luxusu. A ani to nejsou velké domy s krásnými zahradami.Nejlepší dům je

ten, kde se lásce a úcta dávají všem

. Nezáleží na tom, zda je to dům na stromě, dům na kolech nebo dokonce malý byt.


Tipy k pokušení partnera

Tipy k pokušení partnera

Seduce váš partner je dovednost, která normálně potřebuje v raných fázích vztahů . Na začátku jsou oba partneři zranitelnější vůči romantickým pocitům a navzájem se obdivují. Měli byste vědět, že ačkoli to je běžné v prvních fázích, to nemusí nutně vždy pokračovat. Ve skutečnosti, udělat přesný opak je klíč najít dokonalou rovnováhu mezi vášeň a rutinou.

(Sex a vztahy)

4 Věci, které nás naučili naše vnoučata

4 Věci, které nás naučili naše vnoučata

Vnoučata nás denně učí mnoho různých věcí. Ve skutečnosti dokonce pomáhají objevovat ty aspekty sebe sama, které jste ani dříve nevěděli. Ačkoli je pravda, že rodičovství mění život, dárek být babičkou nebo dědečkem dává člověku jiný úžasný projev štěstí. Existuje mnoho mladých prarodičů a tam jsou ti, kteří ještě nečekali na vnoučata, protože jejich děti všechny čekaly na dobrý čas.

(Sex a vztahy)