Příznaky 11 s rakovinou, které jsou často ignorovány


Příznaky 11 s rakovinou, které jsou často ignorovány

Zajímavé skutečnosti Každodenní stovky lidí na celém světě diagnostikováno s různými typy rakoviny nebo nádoru, často ve velmi pozdním stádiu. Proto musíte znát příznaky rakoviny včasného varování.

Většina rakoviny nemají žádné příznaky vůbec v době zjištění jsou ve fázi, že je obtížné účinně léčit. Ve většině případů je včasná diagnóza klíčovým faktorem, protože čím delší máte rakovinu, tím větší je pravděpodobnost, že tato nemoc způsobí významnou škodu.

Je proto důležité znát některé příznaky, které se mohou zdát banální, ale mohou také naznačovat přítomnost této nebo té formy rakoviny. Vdnešním článku vám řekneme asi 11 raných příznaků rakoviny, které jsou často přehlíženy.

konstantní kašel nebo chrapot

kašel se může zdát běžným příznakem dýchacími potížemi, protože se obvykle dochází, když ležím v hrudníku nebo infekce. Ale pokud je přetrvávající kašel a doprovázena krvácením, měli byste okamžitě konzultovat s lékařem, protože by mohla být příznakem formou rakoviny spojené s respiračním systémem.

Dýchavičnost

Mnoho lidí, kteří diagnostikují rakovinu plic, si pamatují, že dříve, než objevili onemocnění, měli dušnost. Možná, že jim nevěnovali pozornost jako něco prchavého nebo symptom astmatu.

Patologické změny v defektování

My všichni máme jiný rytmus pohybů střev. Někteří lidé mají velmi účinné trávení a často chodí na toaletu, zatímco jiní trpí zácpou a problémy s vyprázdněním. Je třeba podniknout kroky, pokud jstekrve nebo černá stolice, konstantní průjem nebo zácpa chronické, neovladatelnou potřebu jít na toaletu, bolest břicha.

Frekvence infekcí

Časté infekce mohou naznačovat, že máte leukémii. Leukémie - onemocnění způsobená abnormální sekrecíbílých krvinek (leukocytů),přes tělo ztrácí schopnost bojovat s infekcemi. U dospělých jsou obecnými příznaky leukémie vysoká horečka, horečka a další příznaky spojené s nachlazením a chřipkou.

Změny v moči

Pozorovali jste, že barva moči je tmavší než obvykle? Má silnou vůni? Jakékoli změny moči nebo močení mohou znamenat problémy s tělem. Typicky se tyto příznaky objevují kvůli nějakému druhu nádoru nebo nádorů v močovém traktu. Měly by být považovány za jasné náznaky, že je třeba hledat naléhavou lékařskou pomoc.

Nezjasněná bolest

Pokud trpíte chronickou bolestí zad, krku, nohou nebo jinými oblastmi, doporučujeme konzultovat s lékařem. V tomto případě může být bolest spojena s jinými příznaky, které jsme popsali výše. Změny

kůže nebo moly Jakékoliv změny na kůži, jako tmavé skvrny, nové moly nebo změny ve stávajících krtci, poukazují na nutnost návštěvy dermatologa a pravděpodobnost vzniku rakoviny kůže.

Nevysvětlené krvácení

Společným znakem rakoviny děložního čípku je výběr nebo krvácení mezi menstruací. Pokud máte rektální krvácení, může to znamenat rakovinu tlustého střeva.

Časté bolesti v pánevní oblasti

Bolesti v pánvi je obtížné ignorovat, protože je obvykle velmi dlouhé a může být doprovázeno zánětem. Jedná se o symptom mnoha různých onemocnění a poruch, které také mohou indikovat přítomnost ovariálních cyst a rakovin spojených se ženským reprodukčním systémem.

Hubnutí Ačkoli někteří věří, že současný nevysvětlitelná a náhlá ztráta několika kilogramů, pravdou je, že musíme být opatrní a nadměrné a rychlé hubnutí, protože to může být příznakem rakoviny. Pokud jste na dietu a rychle ztratil 5 kg nebo více,

to může být příznakem rakoviny slinivky, žaludku, jícnu nebo plic. Obtíže při polykání

Pokud máte pocit, obtíže nebo mají problémy s polykáním, je důležité navštívit lékaře, protože to by mohlo být

příznak rakoviny jícnu, žaludku nebo krku.


5 Způsobů, jak dosáhnout respektování vztahů

5 Způsobů, jak dosáhnout respektování vztahů

Respekt by neměl být považován za samozřejmost ve všech ohledech. Musí být získána a podporována úsilím dvou partnerů, kteří chápou, že láska musí být postavena především a vztahy. Je to úžasné, ale když si pamatujeme respekt, všichni víme, co to znamená, ale jen málo lidí tuto znalost správně používá v praxi.

(Zajímavosti)

Proč jsem brnění v rukou a nohou

Proč jsem brnění v rukou a nohou

Zajímavosti brnění v rukou a nohou může být nepříjemné, nepříjemné pocity. To může být také důvodem k obavám, pokud nechcete znát jeho příčinu. Ačkoliv brnění může dojít v různých částech těla, nejčastěji se objevuje v rukou a nohou. Za prvé si můžete ignorovat, ale pokud k ní dojde často a bez zjevného důvodu, může to být známkou toho, že něco není s tělem, nebo symptom určité nemoci špatně.

(Zajímavosti)