Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty


Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Vzhled je hodně o zdraví: když pokožka, vlasy a nehty vypadají dobře, ukazuje, jak jsme zdraví. V tomto článku se dozvíte o nejlepších produktech pro vlasy, kůži a nehty. Výrobky pro zdravé vlasy, kůži a nehty

Nejdříve musíte jíst vyvážené, odmítat rychlé občerstvení a mastné potraviny. Samozřejmě, že jsou lahodné, ale špatně ovlivňují vaše zdraví.

Nedávné studie ukázaly, že správná výživa pomáhá mít zdravé tělo uvnitř i venku. Výrobky, které "vložíte" do těla, jsou velmi důležité. Dieta by měla mít žádný nedostatek vitamínů A, B, a C, nebo minerály, nebo omega-3 mastných kyselin, nebo zinku, nebo biotinem nebo antioxidanty. Pokud chcete opravdu dobré vlasy, kůži a nehty, přidejte do své stravy následující potraviny:

Losos

Jedná se o jeden z nejzdravějších druhů ryb, které existují. Musí se užívat dvakrát nebo třikrát týdně, aby bylo možné využít jeho vlastností, včetně vysokého obsahu omega-3 mastných kyselin. Zvyšuje sílu vlasů a zvyšuje její lesk, kromě hydratačního působení na pokožku. Obsahuje také vitamín B12, který posiluje nehty.

Zelení

Zelenina, jako jsou: špenát, zelí, atd. - zdroje vitamínů A, B, C a zinku. Všichni obsahují potřebné živiny pro regeneraci pokožky a její udržení zdravé spolu s vlasy a nehty.

Také dobrá zpráva je, že všechny druhy receptů jsou velmi chutné. Tak to stojí za to vyzkoušet. Fazole

Jsou bohaté na železo, biotin a bílkoviny. Čočka a fazole jsou také v této skupině a měly by být součástí vaší stravy.

Fazole jsou důležité pro sílu vlasů a nehtů, a biotin podporuje růst.Celé zrno

Ovesné vločky, pšenice, celá rýže ... Všechny obsahují dostatečnou dávku antioxidantů pro boj s volnými radikály, které poškozují pokožku a vlasy.

Celá zrna obsahují oxid křemičitý, který je vynikajícím minerálem pro růst silných zdravých vlasů. vlašské ořechy

Brazilské ořechy - nejlepší

. Ale pokud nemůžete najít takový druh, nebojte se. Jakýkoliv druh bude užitečný.Ořechy jsou bohaté na selén, minerály, které zlepšují zdraví pokožky hlavy (zvláště na vědomí, pokud trpíte lupy). Kromě toho je to antioxidant, který stimuluje imunitní systém a zabraňuje rakovině kůže. Jedná se o zdroj omega-3 mastných kyselin, který, jak jsme uvedli výše, přispívá ke zdravému, lesklému vlasu. Petržel

Jedná se o aromatickou bylinu, která má známou vůni, která se používá v mnoha receptech. Je zdrojem vápníku, draslíku a hořčíku. Její poslání je více než jen důležité:

ona podporuje zdraví krevních cév a tkání (zejména kapiláry). To je záruka dobré pokožky. Můžete také pít džus petržel (pár snítek petržele, dva šálky vody a šťávou z jednoho citronu) půstu během dne.Mrkev Je bohatý na vitamín A a antioxidanty, které přispívají k oživení a růstu vlasů a zabraňují předčasnému stárnutí pokožky. Vyživují a obnovují. Pijte mrkvový džus denně a uvidíte výsledky během několika týdnů.

Konzervy, zeleninové šťávy, která se spouští s dvojím účinkem: napomáhá růstu vlasů a zabraňuje jejímu pádu z důvodu vysokého obsahu síry a oxidu křemičitého.

Pokud kombinujete šťávu s mrkvové šťávy nebo celer, ale zejména zvýšení kvality dopadu, která se nazývá buněčná výživa.

Alfalfa Je bohatá na draslík, vápník, fosfor, enzymy a chlorofyl. Alfalfa je zvláště užitečná spolu s mrkví (například salát).

Vyživuje vlasy a pokožku, zlepšuje buněčnou regeneraci a eliminuje tuky a toxiny, které ovlivňují zdraví kutikuly

. Olivovýolej

bohatý na vitamín E, vyživuje pokožku a chrání dermis. Má antioxidační vlastnosti a boje s předčasným stárnutím na úrovni buněk

. Dávejte pozor: měl by být použit pouze vysoce kvalitní olivový olej. PaprikyMohou být červené, zelené nebo žluté; Všechny odrůdy obsahují fluor a křemík, a to jsou dvě živiny, které jsou potřebné pro zdravou pokožku a nehty.

Přidejte trochu mrkvové šťávy, abyste získali nejlepší výsledky.

Cibule Tato zelenina by měla být v každé kuchyni (je to skvělé, přinejmenším v kombinaci se bramborami a vejci). Jedná se o obrovský zdroj železa, fosforu, křemíku, vápníku a draslíku. Cibule pomáhá udržet vaše vlasy silné a plné života, díky čemuž se čistí játra a střeva.

Když je to možné, jíst syrovou cibuli pro mladou krásnou pleť.


Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Zdraví Mnoho lidí, kteří hledají různé způsoby formování štíhlý pas, pomocí krémů po dietě, přičemž různé léky a procházející různé terapie. I když jste o nich možná slyšeli, někteří a nevědí o existenci opravných pásů a o tom, co mají správně nosit. V tomto článku se dozvíte, jak zúžit pás a být štíhlejší pomocí správného tažného pásu.

(Krása)

Jak mít zdravé krásné vlasy bez nerovný zámky

Jak mít zdravé krásné vlasy bez nerovný zámky

Zdraví pro mnoho lidí, kudrnaté vlasy, je skutečnou výzvou, protože je více než kroutí rovné vlasy - ačkoliv rovné vlasy má i své nevýhody. Využíváme této příležitosti, abychom vám řekli, jak získat krásné vlasy bez kuchařů a ukázat přirozenou krásu vlnitých vlasů , aniž by mu způsobila nějaké škody.

(Krása)