Nejlepší dieta pro prevenci rakoviny: užitečné rady


Nejlepší dieta pro prevenci rakoviny: užitečné rady

Stále více lidí trpí rakovinou, zejména v západních zemích. Může to být způsobeno způsobem života, znečištěním, které nás obklopuje, nebo stresem, který cítíme každodenně.

Dalším důvodem je denní strava. Proto se s vámi chceme podělit o nejlepší dietu pro prevenci rakoviny. Jsou to některé z nejlepších produktů, které stojí za přidání do vaší stravy.

Dieta proti rakovině: jíst, aby se stala zdravá

Existuje několik doporučení, aby vaše dieta zdravá. Tyto tipy také pomáhají předcházet nástupu rakoviny.

Zajišťují spotřebu čerstvých místních sezónních produktů. Kromě toho by měly být tyto produkty ekologicky pokud možno.

  • Surové ovoce, zelenina, ořechy a celozrnné by měly být v nejvyšší prioritě.
  • Můžete také přidat luštěniny, aromatické byliny, koření a olivový olej.
  • Třetí věc, kterou můžete přidat, jsou vejce a ryby.

Doporučuje se také vyhnout se rafinovaným produktům (cukr a mouka). Dalším krokem bude snížit množství nealkoholických nápojů, klobás a pečených potravin. Konečně byste měli začít jíst méně masa, mléčných výrobků a uzených potravin. Středomořská strava může být užitečná, pokud chcete zabránit rakovině, protože její složky jsou velmi užitečné. Také,

v mnoha pokrmy používat olivový olej (dokonce lépe, pokud je studený-lisovaný olej).Na druhé straně, vaše každodenní zvyky musí splňovat tuto dietu proti rakovině.

Pokud děláte určité věci, budete s největší pravděpodobností trpět rakovinou nebo jinými nemocemi, jako je hypertenze, cukrovka, problémy s ledvinami atd.

Kouření, zneužívání alkoholu a nedostatek fyzické aktivity zvyšují riziko rakoviny. Sedavý životní styl - moderní problém ve vyspělých zemích. Kromě toho dochází k většímu nárůstu počtu pacientů s rakovinou.

Konečně, stojí za to pamatovat, že jste neustále v kontaktu s karcinogeny. Mezi ně patří znečištění životního prostředí, plasty nebo teflon, benzopyren v tabáku.

Dieta proti rakovině: produkty, které by neměly být zapomenuty Musím říci, že nic nemůže snižovat pravděpodobnost rakoviny o 100%. To je způsobeno tím, že je to onemocnění způsobené několika faktory (například vaší geny).

Můžete však

snížit riziko na minimum, pokud trénujete nejméně půl hodiny.

Také se musíte zbavit stresu a sedavého životního stylu. A konečně, měli byste pravidelně konzumovat tyto potraviny: brokolice

Podobně jako zbytek zelí rostlin (jako zelí, růžičková kapusta), Brokolice má protirakovinné účinky.

Doporučujeme jíst této zeleniny se

snížit riziko prsu, tlustého střeva, plic, močového měchýře a prostaty. Česnek

silný zápach charakteristický pro tento závod by neměly zmizet z domova, protože to je způsobeno dvěma složkami proti rakovině, které mají také antibakteriální účinek.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, měli byste při snídani jíst syrové. V této "rodině" superfoods najdete také cibuli a pórek.

Pomáhají předcházet vzniku rakoviny krku, úst, žaludku a tlustého střeva.

Zelený čaj Tato složka má silný antioxidant zvaný EGCG.

Tento antioxidant zastavuje poškození na genetické úrovni. Také zastavuje tvorbu nádorových nádorů.

Je vhodné ho nahradit kávou nebo černým čajem, protože nemá žádné nevýhody. Chrání před třemi druhy rakoviny: tlustého střeva, močového měchýře a žaludku. Olejnaté ryby

mužů starších 30 let by se měla zvýšit spotřebu těchto druhů ryb (losos, makrela a tuňák), protože jejich protizánětlivé vlastnosti

snížit riziko vzniku rakoviny prostaty.

Tento jogurt mléčný výrobek (také známý jako „řeckého“ jogurt) obsahuje probiotika. Podporují trávení.

Posilují také imunitní systém.

Dieta proti rakovině a přírodnímu jogurtu dodává Vašemu tělu potřebné přísady. Pomáhají bojovat proti některým druhům rakoviny (včetně rakoviny konečníku).

Celé zrno Na rozdíl od rafinovaných obilovin, celozrnných

ideální, pokud chcete, aby se zabránilo rakoviny prsu nebo rakoviny tlustého střeva.

Zejména se doporučuje používat oves, otruby a granola. Mrkev a oranžováObě jsou bohaté na vitamin C, zejména beta-karoten. To jim dává oranžovou barvu. Tyto antioxidanty neutralizují volné radikály. To je důležité, protože tyto molekuly mohou například způsobit rakovinu plic.

Doporučuje se přidat do stravy surovou.

Můžete také použít ráno v šťávě a koktejly.

Rajčata To je další produkt, který

odstraňuje volné radikály z těla.

Muži, kteří jedí dospělé rajčata, mají menší pravděpodobnost, že budou trpět rakovinou prostaty. Ale v tomto případě je nutné, aby byli připraveni, protože

jejich surové živiny nejsou aktivní.

Lněné semínko Toto malé semeno má rostlinné estrogeny nazývané lignany. Změňují metabolismus přirozených hormonů. Sníží také riziko rakoviny prsu.

Kromě toho vám dávají omega-3 mastné kyseliny a vlákninu.

Zpomaluje vývoj rakoviny tlustého střeva.

rakovina dietní Tofu zahrnuje spotřeba tofu, které mají být vyrobeny z organických sóji.

Izoflavony v tofu blokují působení estrogenu. Oni také snížit všechny rakoviny spojené s tímto hormonem (rakovina prsu, vaječníků a prostaty).

také můžete jíst více sójové produkty, ale nikdy by neměly

vystaveny nadměrnému tepelnému zpracování. 4

plody, které mají protirakovinné vlastnosti Ačkoli tyto plody nejsou vyléčit rakovinu, pomáhají zabránit, a posílit imunitní systém. Snažte se je jíst více!


5 Přírodní prostředky proti bursitis

5 Přírodní prostředky proti bursitis

Přírodních prostředků pro burzitidou důležité eliminovat společných mírových omezit pohyb v prostoru a ne nutit kloub a použít tyto nástroje. Kdekoliv obličejové kosti, klouby, šlachy a vazy jsou malé dutiny tekutinou - Společné tašky. Když svítí, vyvíjí nemoc známá jako burzitida. konstantní třecí spoje téměř vždy příčinou tohoto typu vnitřní nestability.

(Lidových opravné)

Produkty, které pomáhají předcházet onemocnění Alhtseymera

Produkty, které pomáhají předcházet onemocnění Alhtseymera

Přírodní produkty I dnes stále neznají příčiny Alzheimerovy choroby. Studie ukazují, že je spojena se vznikem amyloidních sraženin a ztrátou chemické látky, která zajišťuje spojení mezi nervovými buňkami. Tak, jak se vyhnout takovému poškození mozku? Vaše zvyky, duševní stimulace a správná výživa pomohou porodu porazit.

(Lidových opravné)