Nouzové výhody piva


Nouzové výhody piva

přírodních produktů Pivo je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě, to je obvykle nápoj s přáteli po náročném dni v kanceláři nebo na pláži, užívat si výhled na oceán. Navíc, víte, že pivo přináší mnoho zdravotních výhod, pokud ho pijete ve středně velkém množství? V tomto článku se s vámi podělíme o některé z výhod, které možná nevíte. Navíc tyto výhody mohou pomoci nejen zdraví, ale i kráse.

Výhody piva pro zdraví a krásu

chrání před onemocněním srdce

spotřeby Střední piva může mít protizánětlivé účinky výrazně zbilshuyuvaty „dobrý“ cholesterol a pomáhají v boji proti některým chorobám srdce. Takže sklenici piva může každý den pomoci srdci.

Zpevňuje kosti

Mnoho studií ukázalo, že pivo (a jiné nízkoalkoholické nápoje) může mít pozitivní vliv na zdraví kostí. To proto, že obsahuje křemík - minerál, který pomáhá zlepšit hustotu kostí a zabraňují ztrátě kostní hmoty. Kromě toho obsahuje přírodní fytoestrogeny užitečné pro prevenci osteoporózy a zmírňuje symptomy menopauzy. Chrání proti

neurodegenerativním onemocněním Vědecké studie prokázaly, že lidé, kteří pijí pivo v moderování, méně pravděpodobné, že trpí Alzheimerovou chorobou. Opět platí, že je to způsobeno křemíku, který je schopen snížit toxické kovy, které se hromadí v těle a způsobují degenerativní onemocnění. Zároveň pivo zlepšuje paměť a koncentraci.

Rakovina mozku

Mezi hlavní složky piva - xanthohumol - polyfenol, který je obsažen v chmele. To je antioxidant, který inhibuje a zabraňuje tvorbě nádorových buněk, a zdá se, chemoprofylaxe proti některých druhů rakoviny.

posiluje imunitní systém Pivo má potenciál ke zlepšení imunitního systému, prevenci infekce, jako je nachlazení nebo herpes. Přinejmenším v některých případech brání závažným a dlouhodobým příznakům. Stará cesta domů z Německa, pít teplé pivo, když jste nachlazení, protože vymaže nosu a zlepšuje krevní oběh.

má protizánětlivé vlastnosti

Rozdíl mezi pivem a jinými alkoholickými nápoji spočívá v tom, že hlavní složkou je chmel. Tato složka má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti, které pomáhá předcházet nemocem spojeným se stárnutím.

Zlepšuje žaludek Pokud trpíte žaludečních potížích, pivo může pracovat jako přírodní lék. Spotřeba piva nebo jablečný mošt nebo vína s mírou zvyšuje žaludeční kyseliny, které mohou urychlit vyprazdňování žaludku, snižuje riziko infekce bakterií Helicobacter pylori, , které může způsobovat gastro-duodenální vřed. Odstraňuje zácpu

bylo prokázáno, že konzumace vlákniny odstraňuje zácpu a snižuje špatný cholesterol. S ječmenem můžete získat denní pravidlo rozpustné vlákniny, což z něj dělá nejlepší nápoj (po vodě) pro výživu.

Silný diuretikum

Když začnete pít pivo, musíte téměř okamžitě jít na toaletu. To je proto, že se skládá z vody, o 90%, obsahuje málo sodíku (což eliminuje zadržování vody a prevenci onemocnění ledvin) a má vysokou hladinu draslíku. Snižuje riziko vzniku šedého zákalu

Pivo je dobré pro zrak, ale to je velmi užitečná pro ty, kteří mají příbuzné s šedým zákalem. Spotřeba sklenicí piva každý den, dobrý účinek na cukrovku, jako je například pomáhají udržovat dobrý zrak a zabránit glaukomu (nitrooční tlak). Tmavé pivo je proto vhodnější než světlo.

Zabraňuje anémii

Je dobré pro ženy v menopauze, když není dostatek živin. Flavonoidy v pivu jsou silné antioxidanty, které zvyšují aktivitu buněk a zlepšují hladinu železa.

poskytnout dostatek energie díky velkému množství vitamínu B, pivo vám může dát pocit, že máte více energie, aby se více aktivní v práci nebo tréninku. To se projeví vždy, když pijete sklenici piva. Jeho živiny posilují nervový systém a obnovují buňky. Zlepšuje pleť

V New Yorku otevřeli neobvyklou lázně, kde si můžete vychutnat všechny výhody piva. Klienti jsou například ponořeni do koupele s tmavým pivem. V jiných zemích, například v Německu, Rakousku a České republice, přijali podobné trendy a vyrábějí masky s pivy na tvář.

Tento způsob je efektivní vzhledem k vitamínů obsažených v pivu a zlepšit zdraví a pigmenty dermis je kůže byla mladší, hladší a pružnější.

Zlepšuje vlasy Catherine Zeta-Jones, která je známá filmová hvězda demonstruje využití piva divů na vlasy. V rozhovoru uvedla, že tento přírodní lék činí vlasy jemné a světlé, ačkoli nevýhoda je, že vůně piva se zpožděním (ale můžete skrýt parfém).

Tento účinek je možný díky vitaminu B a bílkovin obsaženým v pivu. Relaxuje stop

Když přijde domů unavený po dlouhém dni, není nic lepšího, než jít domů a dát si nohy v misce s vodou a minerální soli. Pokud používáte studené pivo místo vody,

bubliny vytvoří velmi relaxační efekt. Existují však dva problémy: za prvé, budou vaše nohy pak být lepkavý, a za druhé, nemůžete pít pivo.


Přírodní diuretika, která by měla být přidána do stravy produktů

Přírodní diuretika, která by měla být přidána do stravy produktů

Přírodní diuretika při provozu sodíku, nutí tělo vyhnat vodu. V případě, že tělo zadržuje tekutiny je pravděpodobně spojena s jinými chorobami a jejich příznaky. Například, zadržování tekutin může být spojena s dysfunkce štítné žlázy, vysokého krevního tlaku, jaterní cirhózy, renální dysfunkcí nebo ledvinové kameny, edém, syndromu polycystických ovarií, a dokonce i cukrovky.

(Lidových opravné)

Nástroj s česnekem a citronem pro vaše zdraví

Nástroj s česnekem a citronem pro vaše zdraví

Přírodní prostředky po dosažení určitého věku, mnozí lidé začínají problémy s kardiovaskulárním systému, který bude řešeno pomocí léčby. Nicméně, můžete také použít tento nápoj jako levná a přírodního profylaktické lék, který nemá žádné vedlejší účinky a pomáhají předcházet zdravotním problémům. Tento článek vám řekne, jak se dostat co největší prospěch z této bázi produktu česnekem a citronem, , že budou užitečné při léčení některých nemocí.

(Lidových opravné)