Wisdom - je možnost odmítnout nedůležité


Wisdom - je možnost odmítnout nedůležité

Sex a Vztah Winston Churchill kdysi řekl, že jste nikdy dostat k cíli, když se házet kameny na každého psa, který štěká. Někdy nevěnujte pozornost věcem, které nemůžete změnit, je chytrý způsob, jak se přesunout a odmítnout to, co za to nemá cenu.

A teď ... odkud víme, že "stojí za pozornost" a co není? Odpověď na tuto otázku musí dát všichni, protože všechny případy jsou jedinečné a osobní.

Pro některé je třeba odmítnout kritiku a negativní lidi. Ostatní museli bojovat za to, že ulevili své vlastní obavy a přestali omezovat své očekávání.

Dnes vás chceme pozvat na diskusi o některých důležitých tématech týkajících se osobního růstu. Zvláště, když stojí za to odolat tomu, co nám nedovoluje pokračovat vpřed, a pusťme se z toho.

Art odmítnout nedůležité věci moudře

Schopnost ignorovat moudrost - umění, současné projevy moudrosti a zralosti. Musíte však vždycky pamatovat na nejdůležitější věci:

  • lidi, kteří nás milují a podporují náš růst;
  • Není nutné odmítat naše vlastní zvláštnosti - náš talent, který nás přibližuje k dosažení snů a cílů;
  • Nikdy ignorujte potřeby těch, kteří jsou v naší odpovědnosti.

Podívejte se na některé strategie, které nám pomohou představit některé z činností, které jsou typické pro umění ignorování v našich životech.

Nejvíce jsme špatně, když vynese Naštěstí pro pozdější

V zajímavém článku publikovaném v časopise Psychologie Dnes( „Psychology Today“) s tím, že většina lidí se ponoří příležitosti jen proto, že věří v případě, že správný čas ještě není to přišlo

Ujistěte se, zda tento článek: „není nejlepší doba“ „nízké sebevědomí, když se stal nepřítel

ale to, co nás nutí myslet, že je nyní

  • Komentáře a kritika ostatních. Příklad: v manželství jste nešťastní, ale rodiče i nadále opakují, že musíme "počkat trochu víc".
  • Stále se bojíme někoho zklamat a dokonce začneme myslet, že se věci změní a že příští ráno přijde štěstí pouze tehdy, když počkáme na stejnou dobu.

Nikdy nesplňujte štěstí. Pokud myslí a srdce říkají, že je něco špatně, je čas začít ignorovat vše, co vás přesvědčí naopak.

Abyste to udělali, musíte být odvážní.

Musíme ignorovat kritiku a urážlivé komentáře.

Na první pohled se zdá, že je tak snadné ignorovatkritiku a urážlivé komentáře. Ve skutečnosti vyžaduje spoustu úsilí, protože má přímý dopad na sebevědomí.

  • Negativní poznámky, které nejvíce ovlivňují, jsou obvykle ty, které jsou pro nás velmi důležité.
  • "Jak nemohu věnovat pozornost tomu, co říká moje rodina, manžel nebo nejlepší přítel?" To znamená, že lidé, kteří vás milují, respektují a chrání vaše štěstí.
  • Ale ten, kdo opravdu starají o vás nikdy nebude klást překážky v cestě k osobnímu růstu, sebeúctazničit nebo degradovat jemný sarkasmus nebo jazyk, plný opovržení.

V takových situacích nevěnujete pozornost negativnímu chování ostatních lidí, je nejrozhodnější rozhodnutí, které můžete vzít.

Najděte odvahu určit své vlastní omezení

Někdy nejhorší nepřítel žije v naší hlavě.

Každý má jisté omezení a přesvědčení, které prožíváme v našich životech od dětství a dědíme od ostatních. Přimějí nás, abychom mysleli jako "nevím jak" nebo "nemůžu".

  • Někdy kvůli nízké sebeúcty nemusíme mít odvahu potřebovat ignorovat jiné lidi, situace a věci, které způsobují škody, ale ne přinášejí štěstí.
  • Nejistota - To je další důvod, proč čelíme takovýmto dilemům. Například se nikdy nemůžete odvažovat odmítnout pozvat událost, kterou opravdu nechcete jít, jen proto, že nemůžete ignorovat strach z "vypadá špatně".

Jsou to jen několik jednoduchých příkladů, ale když se hromadí, mohou se stát hlavním tématem života a činí osobu závislou na tom, co ostatní řeknou o svých vlastních touhách.

A to je úplně špatné.

Chcete-li se naučit odmítnout nedůležité věci, musíte vlastnit umění osobní odvahy. Je to přesvědčení, že abychom byli šťastní, musíme udělat rozhodující krok a prostě říci "NE".


Denní sebevylepšení v 5 krocích

Denní sebevylepšení v 5 krocích

Pro každodenní sebevylepšení v životních stádiích, potřebujete pouze jednu věc: odhodlání. Může se stát, že nyní prožíváte řadu velmi neobvyklých emocí. Cítíte se vyčerpaná, psychicky i fyzicky. Podíváte se na svět, jako by se pohyboval jedním směrem, a vy jdete opačným směrem. Máte jasný dojem, že jste posledním člověkem, k němuž se můžete obrátit, když se ostatní rozhodují a vy jste vždy na pokoji.

(Sex a vztahy)

Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsme si jisti, že jste se také stala touto statečnou a energickou ženou. Máte vnitřní klid, a teď nemusíte nikomu dokazovat nic. Teď víš, kdo jsi. Víte všechno, co stojí za to. Často se říká, že na tomto světě přicházejí dobří lidé, aby "žili" a "dali život ostatním". Dělají to bez ztráty své identity.

(Sex a vztahy)