Chrpy: jak je odstranit přirozeným způsobem


Chrpy: jak je odstranit přirozeným způsobem

Opravdu jsou velmi bolestivé a brání vám nejen chodit normálně, ale také dělat spoustu každodenních záležitostí. Nejčastěji se objevují kýly kvůli špatné péči o nohy. Stop je velmi důležitou součástí lidského těla, ale často nedostává potřebnou pozornost. V tomto článku vám poskytneme několik tipů pro řešení problémů s kukuřicí pomocí přírodních prostředků .Co byste měli vědět o kukuřici

Za prvé, měli byste vědět, že puchýře jsou důsledkem přirozených reakcí na konstantní tlak nebo tření na stejném místě, a to zejména po sobě špatné boty. Při příliš dlouhém používání předmětu se na ruce může objevit kukuřice. Ty, které vznikají na nohou, však zpravidla způsobují mnohem více problémů, protože jsou docela bolestivé, a proto vám brání chodit, nosit běžné boty a tak dále.

Musíte znát rozdíl mezi lodyhy a hroty. Populace - to jsou keratinózní lidé, jejichž středem je keratin keratin, který je bolavý, když je tlačen. Objevují se na kloubech prstů a prstů. Vrány mají větší velikost (mohou dosahovat asi 2,5 cm),

mají silnou vrstvu mrtvé pokožky a objevují se bočně na špičce nebo na patě . Oba druhy mohou být ošetřeny stejným způsobem a stejným způsobem.Přírodní léčiva pro kukuřice

Po koupeli si lehce namočte je pemzy. Kůže by měla být čistá a suchá. Pak smíchejte polovinu syrové cibule. Poté do oblasti problémů nalijte několik kapek arnického oleje.

 • Strouhaný česnek důkladně rozemleteme, mícháme s olivovým olejem a rozložíme na kukuřici. To změkčuje kůži a redukuje kukuřici. Zakryjte látku a nechte přes noc.
 • Připravte pastu 5 nebo 6 drcených tablet aspirinu, přidejte lžíce citronové šťávy a lžičku vody, promíchejte. Rozložte směs na kukuřici, obalte teplou utěrkou a přidržte 10 minut. Díky teplé pastě proniká do pokožky a změkčuje ji. Pak použijte pemzu, abyste snadno odstranili mrtvé kožní buňky.
 • Namočte několik porcí cibulových listů do malého množství vinného octa po dobu 24 hodin. Poté použijte činidlo pro ošetření kukuřice a nechte jej po dobu 25 minut. Poté opatrně odstraňte kukuřici pomocí speciálního nástroje a dezinfikujte oblast alkoholem.

 • Použijte fudge, který obsahuje několik humrů černého oka, několikrát denně. To pomůže uklidnit kukuřici a také má protizánětlivé účinky.
 • Namočte nohy po dobu 10 minut v infuzi, vařený se čtyřmi kapkami výtažku z heřmánku na litr vody. Voda by měla být v teple. Udržujte nohy ve vodě, dokud se nestřílí. Pak sezónu obiloviny s vrstvou vazelíny a dát na bavlněné ponožky.
 • Namočte chlebové drobky do jablečného octa a nechte jej stát dva dny. Použijte kapesník jako obvaz pro kukuřici na tři noci v řadě. Před utažením šátku nasaďte nohu do misky s teplou vodou. To pomůže zklidnit kukuřici a snadněji ji odstranit.
 • Odřízněte čerstvý fík a odstraňte z něj buničinu. Dejte je na kukuřici před spaním a zajistěte ji pomocí gázy, hadříku nebo vaty. Ráno opláchněte fíky teplou nebo troškou horké vody. Před odstraněním mrtvé pokožky pemzy počkejte půl hodiny.

 • Omyjte a oloupejte 40 gramů listů špenátu, dejte je do gázy nebo obvazu a použijte je jako pouzdro v problémové oblasti. Držte jej 20 minut a pak jej vyjměte. Opakujte tento postup několik dní po sobě (asi jeden týden), dokud nezačnete cítit, že kukuřice změkčila.
 • Řez listu čerstvých listů konzistence pasty, přidejte lžíci jablečného octa. Smíchejte směs na kukuřici nebo na suchém místě pokožky. Počkejte, až uschne, a pak použijte pemzu.
 • Namočte nohy do teplé vody po dobu 10 minut (dokud voda nevyteče). Přidejte lžičku sody do vody, aby se uvolnila konzistence pasty a aplikujte i mokré nohy, trochu mačkejte a odstraňte kukuřici. Nakonec použijte pemzu.
 • Vyčistěte ananas a aplikujte kůru na oblast okolo kukuřice tak, aby se maso dotýkalo vaší pokožky. Zajistěte ji obvazem. Držte ji celou noc a namočte nohy po dobu 10 minut ráno. Postup opakujte několikrát, dokud nebudete kukuřici snadno odstranit. Budete to muset udělat nejméně čtyřikrát.

 • Smíchejte lžíce octa z jablečného jablka s 1/8 šálkem másla a důkladně protřepte do kukuřice. Pak použijte pemzu a pak masírujte mandlovým olejem.
 • ricinový olej do kukly každý den po dobu dvou týdnů. Také dát kousek citronové nebo syrové kousky rajčat. Obal s obvazem. Lemon a rajčatová šťáva pomáhají změkčovat kukuřici.
 • Oloupejte česnekovou kaši s lžící břečťanu, dokud nezískáte džus. Namočte do něj gázu a vložte ji přímo do siláže. Vše zakryjte látkou a podržte ji celou noc. Opakujte postup každý den, dokud není pokožka změkčena.
 • Vezměte pár stonků a kopřivovité květiny a důkladně je umyjte. Rozemlete je, dokud nezískáte pastu, kterou budete muset použít na kukuřici. Je snadné ho vařit v mixéru a přidávat trochu vody. Můžete také použít měsíček.


Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Zdraví Mnoho lidí, kteří hledají různé způsoby formování štíhlý pas, pomocí krémů po dietě, přičemž různé léky a procházející různé terapie. I když jste o nich možná slyšeli, někteří a nevědí o existenci opravných pásů a o tom, co mají správně nosit. V tomto článku se dozvíte, jak zúžit pás a být štíhlejší pomocí správného tažného pásu.

(Krása)

6 Důvodů každodenní konzumaci okurek limonáda

6 Důvodů každodenní konzumaci okurek limonáda

Zdraví Okurka Lemonade který je vhodný pro celou rodinu. Je přirozené a užitečné. Pokud hledáte alternativu k sodovky a občerstvení škodlivé, pak byste měli určitě zkusit to. V tomto článku dáváme 6 důvody, které vás povzbudí používat tento nádherný nápoj. Samozřejmě, mějte na paměti, že požadovaný efekt a přínosy okurky limonády, je třeba konzumovat alespoň dvakrát nebo třikrát týdně.

(Krása)