Možné příčiny bolesti a svědění v hrudníku


Možné příčiny bolesti a svědění v hrudníku

zajímavá fakta Prsa jsou velmi křehké, a pokaždé, když máme pocit, že něco není v pořádku, je třeba věnovat náležitou pozornost. Svědění a / nebo bolest na hrudi jsou velmi časté příznaky, které mohou mít různé příčiny. Bez ohledu na případné bolesti příčiny nebo svědění v prsu, je důležité, aby se poradil s lékařem, aby si správné diagnózy a určit, zda vážný problém.

Bolest a svědění v hrudi mohou být něco triviálního, ale mohou se stát i velmi vážnými.Proto je velmi důležité mít na paměti možné příčiny tohoto problému, pravidelné vyšetření prsů a poradit se s lékařem, pokud si všimnete něčeho neobvyklého.

může dojít Možné příčiny bolesti na hrudi bolest na hrudi

před nebo během menstruace, to je odpovědí na hormonální změny, které nastanou během tohoto cyklu. Pokud ano, uvolnit své hrudi pomocí masáže s použitím éterických olejů pupalky dvouleté, Vitex posvátný Angelica léku nebo šalvěj.

Bolest nebo svědění na hrudi mohou být také způsobeny mastitidou - infekcí, která se často vyskytuje během kojení. Tento problém je spojen se zánětem prsní tkáně, který je obvykle doprovázen jinými příznaky, jako je horečka a únava.

V těchto případech léčba zahrnuje antibiotika, i když mastitidy může být také vytvrzen přirozeně použití, například infuze tymiánu, který by měl být aplikován přímo na bradavku.

Konečně, možným důvodem, proč bychom neměli být ignorováni, je rakovina prsu. Tento typ rakoviny není běžné, ale pokud k němu dojde, je doprovázeno příznaky jako je svědění, otok, bolest a zarudnutí, protože na hrudi naplněné lymfatické tekutiny. Pokud ano, správnou diagnózu může dát pouze odborník, který předepíše příslušnou léčbu. Možné příčiny svědění

hrudníku hrudník Svědění se obvykle vyskytuje jako alergické reakce na určité složky v chemických výrobků, jako jsou čistící prostředky, deodoranty, parfémy nebo chemických látek odvozených z těchto produktů jsou nějakým způsobem v kontaktu s kůží. Z tohoto důvodu je důležité věnovat pozornost tomu, jaký typ produktů může přijít do styku s pokožkou a způsobit alergické reakce.

Nedostatek zvlhčování v kůži prsu je další příčinou svědění. Je důležité hydratovat tuto část pokožky, například pomocí rostlinného oleje, hydratační nebo shi oleje.

Svědivá hruď je také jedním z prvních příznaků těhotenství. Tento příznak je obvykle doprovázena mírnou bolest, která způsobuje zvýšení nával krve do bradavek. Tento příznak obvykle klesá, když se tělo používá. Během těhotenství můžete léčit příznaky kompresí pomocí infuze neplodu (měsíčku).

Pokud dojde svědění jen na jedné oblasti nebo pouze v jednom prsu, důvody mohou být prsní nebo pojivové tkáně. Je důležité, aby se s dalšími příznaky, jako jsou bolest, nádory nebo uzliny, změny tvaru prsu nebo sekrece tekutiny z bradavky, protože mohou být příznaky infekce v prsu, fibroadenom, benigní cysty nebo nádor prsu.

Konečně, svědění v prsu, může být vzhledem k podprsence, které je příliš těsné nebo z tkáně, která způsobuje alergickou reakci v kůži. Pokud vaše prsa svědí a vy vyloučíte předchozí možné příčiny, měli byste zkontrolovat, zda existuje typ podprsenky způsobující nepohodlí.

léčba bolesti na hrudi a svědění

léčbu bolesti a svědění v prsu by měla být použita v závislosti na možné příčiny. Pokud se problém týká kůže, může být dostatečné, aby byla zajištěna správná hydratace, aby se tyto příznaky snížily.

Pokud příznaky způsobené infekcí nebo vážný problém, je důležiténavštívit lékaře, protože s největší pravděpodobností budete potřebovat farmakoterapie a / nebo profesní lékařské vyšetření.


Je normální pocit při spánku?

Je normální pocit při spánku?

Pete je přirozený systém chlazení těla a je obvykle aktivován v horkém počasí nebo během cvičení . Obvykle můžeme pracovat až do "sedmého potu" v posilovně, ale během spánku způsobuje pocit nepohodlí a dokonce i úzkost. Existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit pocení v noci. Takže je normální pocit při spánku?

(Zajímavosti)

Nikdo ti v životě nepomůže. Tajemství jen ve svém vlastním úsilí

Nikdo ti v životě nepomůže. Tajemství jen ve svém vlastním úsilí

Někteří lidé si myslí, že úspěch v životě není úměrný úsilí o podávání zpráv. Existují také ti, kteří věří, že tajemství úspěchů spočívá v pomoci třetích stran. Někdy dokonce říkají, že to má štěstí nebo štěstí. V některých případech to může být pravda. Je možné, že vnější vlivy pomáhají přemísťovat lidi, kteří nemají správné dovednosti, aby tak učinili.

(Zajímavosti)