Mé vědomí váží více než u jiných zajímavých faktů


Mé vědomí váží více než u jiných zajímavých faktů

Poměrně často říkají, že nejlepší spánek , kdo má čisté svědomí.

Myšlenka je stejně jednoduché jako pravda, protože tento psychologický konstrukt vytvořený a vaše vnímání sebe sama a okolního světa. Proto byste se měli vždy snažit najít harmonii a rovnováhu.

Jestliže osoba dosáhne jednoduchou harmonii, když všechny její slova a činy splňují základní hodnoty, což znamená, že je čisté vědomí, který má mnohem větší váhu než myšlenky a motivace ostatních.

Samozřejmě, že víte, co není pošpinit své názory, občas budete muset začít něco osobní bitvu, která vyústila v osobě mohou být nuceni změnit prostředí nebo přestat mluvit s některými lidmi.

K tomuto osobnímu a mocné složky mentality musíte přežít různé fáze, které postupně začínají chápat, kde je primární věc, a že je možné dát do pozadí.

Zveme vás, abyste o tom už mluvili.

Moc jasného vědomí

Někteří lidé prostě nemají to. A tam jsou ti, kteří nemohou dobře spát v noci, protože nejsou smířeni sami. Někdo jim neodpustil, nebo se mýlili, dlužili peníze nebo se vzdali a utekli, když někdo potřeboval pomoc. Bezpochyby budou tito lidé mít silné a někdy docela komplikované nepohodlí.

také doporučujeme přečtení článku:

10 důležitá fakta o spánku, které byste měli vědět vědomí - je obtížné, ale je to také velmi zajímavý koncept

William James byl jeden z předních odborníků v oblasti výzkumu vědomí. Tento slavný filozof a psycholog koncem devatenáctého století byl bratrem Henryho Jamese. Navrhl myšlenku, že lidské vědomí může být rozděleno do tří složek.Empirický to

Obsahuje všechny charakteristiky osoby, které si sama přiřadí. Tento empirický ego má vliv na tvorbu sebe a toho, kdo jsme, že máme rádi a jaké věci, aby se zabránilo, s ohledem na jejich nebezpečné.

Vyčistěte ji

Je to spirituálnější a osobní dimenze.

Čistá je hluboká část každého člověka, o němž si není vždy vědoma. To je instikt, který nás varuje před špatnými věcmi a říká "něco se stalo". Člověk musí vždy poslouchat a reagovat podle toho.

Jeho minimální

Tato část vědomí je zodpovědná za všechny změny, ke kterým došlo po celý život. Někdy měnit je to skvělý způsob, jak objevit nové způsoby rozvoje vaší osobnosti

a vědomí. Nikdy nezapomínejte, že lidé roste každý den a tato zkušenost je vždy šance naučit se. Vědomí důkladně spojuje tyto aspekty.

Každý z nich má svůj vlastní systém hodnot, které se mohou měnit v průběhu času, takže pokud máte něco jako „vnitřní kompas“, který pomáhá definovat například, nebo že situace je nespravedlivé. Přečtěte si o

7 druhů toxických lidí by se měli vyhnout riskantní

Proč ne poslouchat jeho vlastní vědomí Díky Williama Jamese, víme, že vědomí je něco, co je hluboce zakořeněn v každém člověku. Řídí ji, umožňuje změnit, učit se a volit mezi správnými a falešnými.

Nyní se můžete zeptat, proč někteří lidé rozhodují, aniž by naslouchali hlasu svého vědomí.

Zde jsou některé možné důvody:

být více zaměřeno na vnější svět a řídit jen to, co jiní říkají nebo potřeba zavděčit všem, a neposlouchal sebe;

když se to stane, že mysl začne vážit méně než vnějšími faktory, to vede k nezájmu, nepohodlí, nedostatek štěstí a sebevědomí problémy

  • ;
  • na druhé straně se člověk může soustředit na své vlastní zájmy a chovat se velmi sebejistě, bez ohledu na ostatní; vědomí, jak dobře víte, je tvořeno lidskými hodnotami a téměř "instinktivním" citem, který nám říká, co je dobré a co je špatné;
  • Existuje však mnoho lidí, kteří neposlouchají své vědomí, protože hledají jen svůj vlastní prospěch. Nevěnují pozornost hodnotám a nerozumí pojmu důstojnosti a respektu.
  • Naučte se naslouchat hlasu svého vědomí
  • Není nic lepší a výhodnější pro rozvoj lidské osobnosti, než

schopností naslouchat hlasu své mysli každý den.

Někdy bereme jako samozřejmost, řekněte sami, že je to naše zásluha, a život jde dál v jemné harmonie, kdy akce odpovídají morálních hodnot. Doporučuje

četl článek o 12 make-up triky, které vám vypadat úžasné

Ale někdy se stane, že stanovisko druhé nás omezuje, například některé obecné pravdy či očekávání lidí kolem.Proto vám doporučujeme, abyste si pamatovali následující:

pokud vaše mysl říká jít, nezůstávejte;

, když řekne, že se nebudete bát mluvit a říkat pravdu, nelžete;

  • pokud říká, že se brání, neuteče;
  • pokud vědomí říká zůstat a pomáhat někomu, nenechávejte tuto osobu;
  • , pokud řekne, že byste riskovala, nebojte se.


Co to jsou střevní plyny o zdraví?

Co to jsou střevní plyny o zdraví?

Ze všech zažívacích potíží jsou to plyny, které způsobují největší nepříjemnosti. Usmění nás v nejnepříznivějších okamžicích. Pokud nedovolíte, aby plyny vystupovaly, dojde k těžkým bolestmi břicha, stejně jako k hluku, který každému vypráví, co se děje uvnitř vás. Ačkoli je to zcela přirozené, sociální normy nás nutí omezovat lidi, takže porucha jako plyny může dokonce způsobit problémy při jednání s ostatními.

(Zajímavosti)

Co se děje v mozku, když jste v depresi?

Co se děje v mozku, když jste v depresi?

Brain - to je úžasné tělo, o kterém ještě moc nevíme. Například, jak reaguje ne na určité emoce, jako je deprese. Pravdou je, že často ve vašem životě budete muset přežít sumu nebo depresi, stejně jako situace, které vás vyzkouší na vytrvalost. Součet je jedním z hlavních emocí člověka, stejně jako štěstí, strach nebo vztek .

(Zajímavosti)