Sklapni bouři v klidu a mluvit


Sklapni bouři v klidu a mluvit

Sex a vztahy Během bouře, jeho síla zobrazí všechny prvky přírody, bojují mezi sebou, aby ukázali své nejagresivnější a chaotické strany může být někdy nebezpečné.

Totéž platí pro lidské vztahy. Zažíváme také emocionální zlo a katastrofy, které se projevují v hádkách, nedorozuměních a nesrovnalostech.

Když nastane bouře, zdá se spojit všechny ty nejsložitější lidské emoce - vyčerpání, hněv, nedorozumění, pokud spoušť požárů. Mnoho lidí ztrácí trpělivost , aby bylo možné snadno mluvit, což pak bude litovat.

Není vždy snadné udržet jasnou hlavu a dobré srdce, ale někdy taková bouře může způsobit 10 let politování nad tím, co bylo hotovo. Musíte se naučit, jak zůstat klidní a mlčet, když elementy zuří.

Když bouře dosáhne hlubin srdce

Velmi často slyšíte výrazy jako "vaše srdce je rozbité" nebo "vaše srdce je plné hněvu". Ve skutečnosti však člověk cítí bolest v mozku a tam je opravdová bouře.

Mluvme o tom.

spory a psychologické změny

Pokud není žádná cesta ven, pokud je to možné, nadšení a nepříznivé okolnosti setkávají uprostřed kontroverze, „hrozba“ je první signál, který jde do mozku.

 • Něco se pokouší zlomit váš systém víry, rovnováhu a pravdu.
 • Jsi člověk, který tě bolesti bolestí a zpochybňuje něco, co je pro tebe důležité.
 • Jste v nebezpečí skrze jistá slova, myšlenky nebo dokonce i vzhled plný hněvu nebo pohrdání. Mozok dekóduje tyto situace jako hrozbu a posílá tělu příslušné pokyny, které upravují práci parasympatického nervového systému. Připravuje muže, aby se bránil a utekl.

Zrychluje srdeční frekvenci.

 • nervové impulsy jsou odesílány do svalů připravit osobu se pohybovat, zpočátku způsobuje třes, které se mohou zdát
 • ruce, břicho a nohy.Člověk začíná cítit vzrušení, sucho v ústech, pokrývá
 • úzkost , což brání jasnému myšlení.Během „bouře“ mozek nemůže myslet

Při hádce nebo procházejí velmi emotivních momentů, které se vyskytují v průběhu bojů či nedorozumění, mozek si myslí, že jen o tom, jak chránit sebe a nařídil tělo připravit k letu.

Protože člověk může bezpečně předpokládat tichý nebo zřetelně mluvit. Ale

střední vypalovací hádky někdy se stává, že ochranné mechanismy jsou již pracují, a že osoba již nemá „filtr“, které mají řízenou její slova.

 • Během této emoční bouře můžeme ukázat všechny myšlenky a pocity, které vznikají v hlavě.
 • člověk začne mluvit zcela otevřeně, ale to by mělo být opatrní, protože všechno, co říci, v takových chvílích je plná negativity. To je důvod, proč často hádá slyšel útočný projev, který jsme později litovat.
 • Viz též článek o,

jak léčit emoční rány První může být dosaženo určitého zlepšení, protože byste mohli nalít duši, ale

nakonec pochopí, že to bylo nevhodné.Sklapni bouři v klidu a mluvit

chápeme, že je velmi obtížné, ale pokud jste schopni peremovchaty

bouře a vyjádřit svou nespokojenost s čistou myslí, takovou reakci ve všech případech bude nejlepší. můžete použít následující strategii. Ochranná stěna

Dojde-li ke sporu a najednou si uvědomíte, že jste v těžké situaci, boje a nesouhlasu, jen si představte, v mé hlavě ochrannou zeď.

Za tato stěna je tichý a klidný budova,

 • ale má velká okna, jimiž lze vidět, samozřejmě, slyšet, co se děje. Pokud jste v uvolněné a bezpečném místě, můžete slyšet každé slovo, co říkáte na jiné osoby, a uložit ho na později, kdy schopni racionálně a hluboce analyzovat situaci.
 • Zatímco ostatní lidé „bliká“, bránit svůj názor, můžete si vzít postoj lhostejnosti, klid a klamnou postoj, který sice pravda, pomáhá předcházet zbytečným negativní emoce a slzy. Persistence

Po argument, když to trvalo několik hodin nebo dnů, můžete najít lepší čas mluvit s tím správným člověkem. Musíte pochopit, že se snaží začít nový bitva

nebo vytvářet napětí. Věřte tomu nebo ne, bude slabá a nepružná tón rozhovoru, aby druhá osoba pozorně naslouchat vám.

 • Teprve potom můžete bránit svou pozici klidně a vytrvale,
 • ukazuje, že jste pochopili opačného úhlu pohledu, ale to nesdílí.Ujistěte se, že používat osobní zájmena, jako například: „Chápu,"
 • „Prosím, abyste mi odpustit,““Miluji tě, Pokud druhá osoba se snaží znovu obnovit boje, nevěda své pohledy a názory, nebo jen soustředit na rozdíly mezi vámi, nemusíte pokračovat v konverzaci.
 • V tomto případě je lepší nastavit určitou vzdálenost.

Některé spory nestojí za bolest a zmatek,když jiná osoba nechce slyšet a jít kupředu.


Nikdy není pozdě, abyste pochopili, co si zasloužíte k lepšímu.

Nikdy není pozdě, abyste pochopili, co si zasloužíte k lepšímu.

Když přijde na hledání vlastního štěstí a blahobytu, čas neexistuje. Všechno můžete ukrást tisíckrát, ale nikdy není příliš pozdě, než začnete přemýšlet o sobě. Nikdy není příliš pozdě na to, aby bylo možné provést změny. Hodiny budou vždy znamenat jen velmi dobrý čas na okamžik, kdy vaše srdce rozumí, že si zasloužíte něco lepšího.

(Sex a vztahy)

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)