Mrkev sirup s medem z sputa


Mrkev sirup s medem z sputa

Sputum je častým příznakem nachlazení a dalších onemocnění, které pravidelně postihují dýchací systém. Jedná se o tekutinu z těla, tedy sliz, která může obsahovat glykoproteiny, protilátky a jiné sloučeniny.

Jeho hlavní funkcí je namazat respirační trakt a chránit před vnějšími podněty. Nicméně, když je uvolněn nadměrný hlen, způsobuje nepohodlí. Je to proto, že se stává silnější a tělo se ho snaží vyloučit kašlem. Naštěstí existuje mnoho nástrojů, které pomáhají snižovat sekreci hlenu a zabraňují tomu, aby ovlivnil vaše zdraví.

Jednou z těchto možností je

přírodní karotka a medový sirup. Tento lék je dobře známý pro účinnou eliminaci hlenu. Dnes bychom chtěli mluvit o speciálních vlastnostech těchto dvou užitečných ingrediencí a o jednoduchém receptu, jak si tento sirup doma.

Domácí mrkev sirup s medem na boj proti hlenu

Home sirupy dlouhou dobu přírodní alternativou pro úlevu od příznaků chřipky, nachlazení a jiných respiračních onemocnění. Tyto sirupy kombinují přísady s protizánětlivými a expektoračními účinky, což je ideální pro odstranění bolesti v krku, nadměrného sputa a obstrukce dýchacích cest.

Tento sirup a med mrkve jsou jedním z nejvíce efektivní a velmi užitečné, protože eliminuje příznaky, jako je kašel a

posiluje imunitní systém, který bojuje onemocnění v zárodku. Za prvé, pojďme se podívat na některé z velkých výhod mrkev:

Mrkev jsou přirozeným zdrojem vitamínů A, C a B,

 • jsou známé pro své antioxidační vlastnosti a ochrannou roli. Obsahuje beta-karoten - látka, která je nejen zdravá, ale také zlepšuje imunitní reakci na viry a bakterie.
 • Je také skvělé pro
 • regulaci hladin cholesterolu v krvi a přispívá k eliminaci nahromaděných toxinů. Obsahuje také
 • významné množství vlákniny , které je nutné k udržení správného trávení.Kromě toho obsahuje protizánětlivé látky. Tento
 • přispívá k čištění dýchacího ústrojí, který pomáhá zmírnit příznaky rychleji. Toto, společně s antibakteriální silou medu, vytváří

skvělý prostředek pro urychlení léčby kašel, sputa a další časté, ale dráždivé příznaky nachlazení a chřipky. Jak vařit mrkvový sirup s medem

Pro tento sirup

nepotřebuje hodně času nebo peněz. mrkev a med jsou obvykle široce dostupné v obchodech a na trzích v průběhu celého roku (i cenově!)

důležité pro kontrolu kvality medu, jako některých komerčních výrobků z sirupu a rafinovaného cukru. Zatímco textura vypadá stejně, kvalita živin je poměrně nízká a nepřináší zdravotní přínos.

I když to stojí trochu víc,

je vždy lepší vybrat 100% organického medu.

Složení 3 mrkev 1/2 šálku (400 g)

 • 5 lžic medu (125 g) Příprava

dobré první mytí mrkev, rozřeže na malé kousky a místo v misce naplněné vodou. Cook, dokud se mrkev nestane mírným.

 • Pak odložte mrkev a rozdrte ji pomocí vidličky nebo lžíce.
 • Položte bramborovou kaši do skleněné láhve a promíchejte s pěti polévkovými lusky medu.
 • Obal zakrýt a
 • nechat stát alespoň jeden den před konzumací.
 • Jak používat Vezměte

4-5 polévkových lžic sirupu za den

 • ke snížení sekrece sputa. Použití jako profylaktika, můžete vzít 1 polévková lžíce denně, nejlépe odděleně.Pokud je sirup příliš sladký, můžete ho smíchat s poloviční šálkou teplé vody.
 • Poznámka:

Tento přírodní lék není vhodný pro lidi s nekontrolovanými hladiny cukru v krvi.

Med jen zhoršuje takové poruchy. Nedoporučujeme to také pacientům, kteří podstupují diuretickou léčbu. To může zvýšit jejich účinek a způsobit nežádoucí výsledky.

Obecně platí, že je dobrou volbou zvýšit imunitu dětí a dospělých, protože poskytuje mnoho živin a lahodně vychutnává.


Produkty, které odstraňují hlen

Produkty, které odstraňují hlen

Hlien - to je poměrně častý problém. Široce rozšířená nachlazení, sinusitida nebo dokonce astma může blokovat dýchací cesty a komplikovat dýchání nebo jednoduše zhoršit vaši pohodu . Jak tomu zabránit? Některé produkty mohou skutečně pomoci, a v tomto článku vám řekneme přesně co. Konzumovat tyto výrobky ke snížení množství hlenu Co je hlen?

(Lidových opravné)

ÚžAsné výhody chia semen, které byste měli vědět

ÚžAsné výhody chia semen, které byste měli vědět

Chia semena jsou známa svou malou velikostí a lehkou oříškovou chutí. Pomáhá jej snadno kombinovat s jinými produkty. Takže jeho snadno přidat do stravy. Po desetiletí byl oceněn vysokým počtem základních živin. Mezi nimi omega-3 mastné kyseliny, vlákniny a bílkoviny. Současně má silné antioxidanty a nezbytné minerály.

(Lidových opravné)