Mrkev sirup s medem z sputa


Mrkev sirup s medem z sputa

Sputum je častým příznakem nachlazení a dalších onemocnění, které pravidelně postihují dýchací systém. Jedná se o tekutinu z těla, tedy sliz, která může obsahovat glykoproteiny, protilátky a jiné sloučeniny.

Jeho hlavní funkcí je namazat respirační trakt a chránit před vnějšími podněty. Nicméně, když je uvolněn nadměrný hlen, způsobuje nepohodlí. Je to proto, že se stává silnější a tělo se ho snaží vyloučit kašlem. Naštěstí existuje mnoho nástrojů, které pomáhají snižovat sekreci hlenu a zabraňují tomu, aby ovlivnil vaše zdraví.

Jednou z těchto možností je

přírodní karotka a medový sirup. Tento lék je dobře známý pro účinnou eliminaci hlenu. Dnes bychom chtěli mluvit o speciálních vlastnostech těchto dvou užitečných ingrediencí a o jednoduchém receptu, jak si tento sirup doma.

Domácí mrkev sirup s medem na boj proti hlenu

Home sirupy dlouhou dobu přírodní alternativou pro úlevu od příznaků chřipky, nachlazení a jiných respiračních onemocnění. Tyto sirupy kombinují přísady s protizánětlivými a expektoračními účinky, což je ideální pro odstranění bolesti v krku, nadměrného sputa a obstrukce dýchacích cest.

Tento sirup a med mrkve jsou jedním z nejvíce efektivní a velmi užitečné, protože eliminuje příznaky, jako je kašel a

posiluje imunitní systém, který bojuje onemocnění v zárodku. Za prvé, pojďme se podívat na některé z velkých výhod mrkev:

Mrkev jsou přirozeným zdrojem vitamínů A, C a B,

 • jsou známé pro své antioxidační vlastnosti a ochrannou roli. Obsahuje beta-karoten - látka, která je nejen zdravá, ale také zlepšuje imunitní reakci na viry a bakterie.
 • Je také skvělé pro
 • regulaci hladin cholesterolu v krvi a přispívá k eliminaci nahromaděných toxinů. Obsahuje také
 • významné množství vlákniny , které je nutné k udržení správného trávení.Kromě toho obsahuje protizánětlivé látky. Tento
 • přispívá k čištění dýchacího ústrojí, který pomáhá zmírnit příznaky rychleji. Toto, společně s antibakteriální silou medu, vytváří

skvělý prostředek pro urychlení léčby kašel, sputa a další časté, ale dráždivé příznaky nachlazení a chřipky. Jak vařit mrkvový sirup s medem

Pro tento sirup

nepotřebuje hodně času nebo peněz. mrkev a med jsou obvykle široce dostupné v obchodech a na trzích v průběhu celého roku (i cenově!)

důležité pro kontrolu kvality medu, jako některých komerčních výrobků z sirupu a rafinovaného cukru. Zatímco textura vypadá stejně, kvalita živin je poměrně nízká a nepřináší zdravotní přínos.

I když to stojí trochu víc,

je vždy lepší vybrat 100% organického medu.

Složení 3 mrkev 1/2 šálku (400 g)

 • 5 lžic medu (125 g) Příprava

dobré první mytí mrkev, rozřeže na malé kousky a místo v misce naplněné vodou. Cook, dokud se mrkev nestane mírným.

 • Pak odložte mrkev a rozdrte ji pomocí vidličky nebo lžíce.
 • Položte bramborovou kaši do skleněné láhve a promíchejte s pěti polévkovými lusky medu.
 • Obal zakrýt a
 • nechat stát alespoň jeden den před konzumací.
 • Jak používat Vezměte

4-5 polévkových lžic sirupu za den

 • ke snížení sekrece sputa. Použití jako profylaktika, můžete vzít 1 polévková lžíce denně, nejlépe odděleně.Pokud je sirup příliš sladký, můžete ho smíchat s poloviční šálkou teplé vody.
 • Poznámka:

Tento přírodní lék není vhodný pro lidi s nekontrolovanými hladiny cukru v krvi.

Med jen zhoršuje takové poruchy. Nedoporučujeme to také pacientům, kteří podstupují diuretickou léčbu. To může zvýšit jejich účinek a způsobit nežádoucí výsledky.

Obecně platí, že je dobrou volbou zvýšit imunitu dětí a dospělých, protože poskytuje mnoho živin a lahodně vychutnává.


Domácí léky na rychlou léčbu herpes přírodní prostředky

Domácí léky na rychlou léčbu herpes přírodní prostředky

Herpes - vyrážka na rtech první způsobené virem herpes simplex typu, který se obvykle šíří jej líbáním nebo těsném kontaktu s někým, kdo má aktivní kožní vyrážku. Po infekci viru herpesu zůstává v těle po celý život. Vyrážky může být způsobeno tím, horečka, infekce, stres, úpalu a alergie na potraviny, jinými slovy, vše, co nějakým způsobem oslabuje imunitní systém a přispívá k aktivaci viru herpes.

(Lidových opravné)

Výhody denní spotřeby česneku

Výhody denní spotřeby česneku

"čEsnek pohání lékaři". Toto staré slovo je opravdu pravda. Mnoho studií potvrdilo výhody česneku a každá nová studie je stále více a více! Mnohé civilizace používaly česnek po mnoho staletí (dokonce doporučoval samotný hippocrates - otec léku) a je velmi užitečné pro lidské zdraví. Nedávné studie ukázaly, že konzumace 4 zubů denně pomáhá předcházet nejrůznějším onemocněním.

(Lidových opravné)