Mrkev znamená protahování


Mrkev znamená protahování

přírodních produktů mrkev Tato jednoduchá léčba sníží otravné bannery, které téměř vždy objevují kolem stehen, břicha nebo hrudníku.

Protahování nejen kazí vzhled. Mohou snížit sebevědomí mnoha žen na pláži sezóny nebo při oblékání nějaké oblečení.

Tyto přírodní prostředky mohou pomoci snížit výskyt strií a přinést pozitivní výsledky. Samozřejmě, měli by se snažit, než se uchylovat k něčemu silné, jako je chirurgie.

Můžete také kombinovat obvyklých postupů péče o krásu, které budeme diskutovat dnes.

Zveme vás k přečíst informace v naději, že to bude užitečné pro vás.

Mrkev znamená protahování, když příroda se postará o

pleti Když se mluví o mrkev a jeho přínosy pro pokožku, první věc, která pravděpodobně přijde na mysl - je její schopnost pomoci získat lepší opálení.

Ale jeho přínos pro epidermis nezastaví a budete šokováni, když se dozví o dalších aspektů:

 • Při protahování způsobuje prasknutí elastických vláken kůže. Za prvé, mají načervenalou barvu, ale později začne být natřeny ve fialové a bílé odstíny.
 • Mrkev je jedním z nejlepších zeleniny: čistí krev, zvyšuje sekreci červených krvinek (vzhledem k obsahu železa), působí proti předčasnému stárnutí, pomáhá při detoxikaci jater.
 • Pokud jde o strečink, mrkev poskytuje mnoho živin pro pleť, regenerující tkáně a odstranění závady.
 • Mrkve jsou bohaté na beta-karoten a vitamín A. Stejně jako petržel, že má více živin než jakýkoli jiný rostlinný, je důvod, proč je ideální pro pleť a pomáhá odstranit skvrny a snížit zánět.

Jak vařit mrkev prostředky protahování

Používáme 5 neuvěřitelné ingredience, aby se tento přírodní lék na strie. Čtěte dál a dozvíte se o nich. Mrkev

Aby smetanu protahování, potřebujeme dvě mrkve a 4 další přísady. Tento krém je dost na celý týden, takže by měla být pravidelnou součástí péče o krásu.

Aloe vera Aloe je léčivá rostlina, která je dobře známá pro své léčivé a nutriční vlastnosti, které pomáhají obnovit poškozenou nebo poškozené kůže.

 • To bojuje strie, skrývání je v prevenci vzniku nových problémových oblastí kolem boků a břicha.
 • Aloe poskytuje vlhkost a živiny, které regenerují tkáně kvůli laktát hořečnatý, který inhibuje kolaps kolagenu a podporuje krevní oběh, zabraňuje vzhled červené nebo bílé pruhy na kůži. Éterické oleje

šípky olej: olej boky - přirozený způsob, jak zacházet strie a jizvy. Tento recept je velmi důležité, aby si je za studena lisovaný 100% přírodní šípky oleja, který zachovává všechny jeho komponenty. Mandlový olej

: mandlový olej vyživuje a obnovuje pokožku, poskytuje pružnost a tón. V kombinaci s dalšími složkami vám úžasné výsledky.

přeslička přeslička - bylina s vysokým obsahem křemíku, přidáme prostředek protahování. Prostřednictvím křemíku stimuluje produkci kolagenu a účinnější regeneraci tkání.

ingredience pro tento produkt

 • 2 vařená mrkev
 • 1 lžíce gelu aloe vera (15 g)
 • 10 kapek oleje šípky
 • 5 kapek mandlového oleje
 • 2 čajové sáčky s přeslička
 • 5 lžíce vody (50 ml)

Tvorba

 • Nejprve je třeba z přesličky čaje. Budete potřebovat 50 ml vody je o něco méně než malém šálku, aby se to příliš koncentrovaný. Jakmile je vařené, nechte kapalinu.
 • varu mrkev, dokud se získala krémovou texturu. Dát do mixéru s aloe gelem, získat homogenní směs.
 • Poté umístěte ingredience do mísy čaje a éterické oleje.
 • dobře promíchejte se lžící a obchodu ve skleněné nádobě.

Každý večer aplikovat mrkev krém na všechny oblasti, kde máte strie. Nechte 20 minut před opláchněte teplou vodou.

Po několik týdnů uvidíte výsledky.


10 Přírodní prostředky pro těžkým bolesti zubů přírodní prostředky

10 Přírodní prostředky pro těžkým bolesti zubů přírodní prostředky

Pokud se chcete zbavit těžké bolesti zubů, určitě potřebovat dobré ústní hygieny, které mohou být doplněny různými přírodními prostředky. Toothache má pravděpodobně největší potíže po celý život a je to znamení, že je třeba věnovat pozornost. Může signalizovat, že v ústní dutině je něco špatně. Tato porucha je charakterizována těžkou, tupý pulzující bolest a zhoršení během několika hodin, a dokonce může být doprovázeny dalšími příznaky.

(Lidových opravné)

Proč je dobré jíst česnek na prázdný žaludek?

Proč je dobré jíst česnek na prázdný žaludek?

Existuje spousta myšlenek o výhodách a účincích používání česneku na každoroční žaludek. Často lidé říkají, že jde o zastaralou recepturu domácí babičky, která není příliš účinná. Ve skutečnosti je však česnek velmi užitečné, aby se zabránilo vzniku a léčbě různých onemocnění. Proč je dobré jíst česnek na prázdný žaludek?

(Lidových opravné)