International Family Day: nejlepší dárek můžete dát život


International Family Day: nejlepší dárek můžete dát život

Zajímavé skutková zjištění dne 15. května slaví Mezinárodní den OSN rodin. Každoročně tento festival je věnován určitému tématu nebo téma spojené s magickou vazby mezi členy rodiny (a blízkými přáteli).

letos zvolena tak, aby odrážely téma „potřebě podporovat zdravý životní styl a udržitelnou budoucnost.“

V každém případě svou rodinu - sociální a osobní kruh, v jehož rámci jste vychovávat děti a hodnoty Dělit, chování a vzory.

Podpora zdravého životního stylu, který také pomáhá jít směrem k udržitelné a šetrné k životnímu prostředí budoucnosti, není pochyb o tom, je povinností nás všech, aby budoucí generace a zdraví naší planety.

V dnešním článku jsme vás zvou na oslavu tento zvláštní Mezinárodní den rodiny u nás. Mezinárodní den rodiny

-

volání srdce žít společně a koordinovat všechno - to není nejdůležitějším rysem rodiny. důležitější zachovat jednotu, bez ohledu na možnou vzdálenost, vědět, že jste respektovat a vážit si jeden druhého za vše dosažené a že tě definuje jako osobu.

Být rodina také znamená „vědět, jak vytvořit skutečný vztah“, který, jak všichni víme, není vždy snadné.

Ve skutečnosti, někteří lidé mohou odkazovat k svátku dne 15. května s jistou skepsí. To může být způsobeno tím, že utrpěli zklamání a přestal věřit v této primární jednotku lidské společnosti - rodiny.

Navrhujeme, abyste takové aspekty zvážili.

rodina - je nejen příbuznost, ale také projevem loajality

Nemůžete získat spolu s některými členy rodiny, ale to by nemělo dělat jste přestal věřit v něj, což znamená, že slovo „rodina“.

  • rodina - síť různých lidí, sjednocených láskou, láskou a respektem. Nezáleží na tom, zda se jedná o genetická složka. Vaše rodina se skládá z lidí blízkých vám. Příbuzní vám
  • dává rodokmen, ale vztah, který je instaluje, jsou založeny na skutečné lásky a emocionálního obohacení, které vám přináší štěstí.
  • Někdy babička nebo teta může být vaše skutečné „matka“ nebo matka může působit jako otec, babička, teta a sestřenice.

Každá okolnost je jedinečný a výjimečný, a vaše srdce řekne, kdo praví členové vaší rodiny, který může obsahovat i blízké přátele. Proč ne?

Velké rodiny, malé rodiny

  • Rodiny přicházejí v různých tvarech, barvách a velikostech, které mohou pochopit a užívat pouze jednotlivci.
  • Mohou být rozšířeny, s mnoha bratry a sestrami, bratranci, tety a strýci, vnoučata. Všichni přátelé se s radostí setkávají a existuje podpůrný systém, díky němuž žádná vzdálenost jim neumožňuje požadovat nebo pomáhat v případě potřeby.
  • Existují neúplné rodiny, kde jeden rodič vychovává děti s odvahou a úsilím a poskytuje jim všechno, co mohou: úsměvy a rozhovory, sdílené sny a cíle.

Rodiny jsou poklady, které by neměly být považovány za samozřejmé

Je důležité si uvědomit, že rodina je souostroví tvořené malými ostrovy. My všichni máme například rodiče, tety a strýce, bratrance a bratrance.

Vytváříme také vlastní rodiny s partnery, které si vybereme, kamarádi, kteří se stali bratry a sestrami, a později snad i naše děti.

  • Rodiny jsou poklady, které stojí za to ocenit, bez ohledu na to, odkud pocházejí.
  • Někdy, když se ponoří do osobního projektu nebo polovinu svých dětí, můžete poněkud zanedbávané rodiči, kteří byli podobně, ale nenavštěvují tak často, jak je třeba.
  • Bezpochyby jsou blízké vašemu srdci, ale láska a náklonnost vyžaduje neustálou komunikaci ve formě slov, emocí, radosti a triviálnosti.
  • Nezanedbávejte je. Navštivte rodinu, můžete se setkat, vytvořit nové vztahy s vlastní rodinou a dělat totéž se svým partnerem nebo rodinou přátel.

Je to pozitivní zkušenost, která pomáhá budovat společenské vztahy a nové vztahy, které vytvářejí to, co je známé jako kognitivní rezervní.

Posoudit přítomnost je důležitá, aby se postarala o vaši rodinu a užívala si okamžiku.

chodit ke štěstí, i přes kontroverze, praktikovat odpuštění, držet za ruce, a, jak naznačuje letošní téma Mezinárodního dne rodiny, se také pokusit udržení zdravého životního stylu na cestě k udržitelné budoucnosti.


13 Prospěšné vlastnosti listů papáje

13 Prospěšné vlastnosti listů papáje

Užitečné vlastnosti listů papáje jsou známy mnoha lidem na světě. Díky antioxidantům, vitamínům, minerálním látkám a enzymům, které normalizují trávení, je papaya považována za ideální přísadu pro každou stravu. Listy papáje jsou také obdařeny léčebnými vlastnostmi pro zdraví. Bohužel mnoho lidí nepozná výhody tohoto produktu.

(Zajímavosti)

Příčiny bolesti na hrudi

Příčiny bolesti na hrudi

Zajímavých faktů srdce - orgán, který pracuje většina z lidského těla. To bije asi 115.000 krát denně, 80 krát za minutu a 42 milionů do roka i v klidu. Srdce je zodpovědný za čerpání čisté krve obohacené kyslíkem a různých živin do každé z tkání. Přes pozoruhodné kardiovaskulárního systému, často různé faktory mohou mít vliv na jeho funkci nebo bod na existující problém.

(Zajímavosti)