International Family Day: nejlepší dárek můžete dát život


International Family Day: nejlepší dárek můžete dát život

Zajímavé skutková zjištění dne 15. května slaví Mezinárodní den OSN rodin. Každoročně tento festival je věnován určitému tématu nebo téma spojené s magickou vazby mezi členy rodiny (a blízkými přáteli).

letos zvolena tak, aby odrážely téma „potřebě podporovat zdravý životní styl a udržitelnou budoucnost.“

V každém případě svou rodinu - sociální a osobní kruh, v jehož rámci jste vychovávat děti a hodnoty Dělit, chování a vzory.

Podpora zdravého životního stylu, který také pomáhá jít směrem k udržitelné a šetrné k životnímu prostředí budoucnosti, není pochyb o tom, je povinností nás všech, aby budoucí generace a zdraví naší planety.

V dnešním článku jsme vás zvou na oslavu tento zvláštní Mezinárodní den rodiny u nás. Mezinárodní den rodiny

-

volání srdce žít společně a koordinovat všechno - to není nejdůležitějším rysem rodiny. důležitější zachovat jednotu, bez ohledu na možnou vzdálenost, vědět, že jste respektovat a vážit si jeden druhého za vše dosažené a že tě definuje jako osobu.

Být rodina také znamená „vědět, jak vytvořit skutečný vztah“, který, jak všichni víme, není vždy snadné.

Ve skutečnosti, někteří lidé mohou odkazovat k svátku dne 15. května s jistou skepsí. To může být způsobeno tím, že utrpěli zklamání a přestal věřit v této primární jednotku lidské společnosti - rodiny.

Navrhujeme, abyste takové aspekty zvážili.

rodina - je nejen příbuznost, ale také projevem loajality

Nemůžete získat spolu s některými členy rodiny, ale to by nemělo dělat jste přestal věřit v něj, což znamená, že slovo „rodina“.

  • rodina - síť různých lidí, sjednocených láskou, láskou a respektem. Nezáleží na tom, zda se jedná o genetická složka. Vaše rodina se skládá z lidí blízkých vám. Příbuzní vám
  • dává rodokmen, ale vztah, který je instaluje, jsou založeny na skutečné lásky a emocionálního obohacení, které vám přináší štěstí.
  • Někdy babička nebo teta může být vaše skutečné „matka“ nebo matka může působit jako otec, babička, teta a sestřenice.

Každá okolnost je jedinečný a výjimečný, a vaše srdce řekne, kdo praví členové vaší rodiny, který může obsahovat i blízké přátele. Proč ne?

Velké rodiny, malé rodiny

  • Rodiny přicházejí v různých tvarech, barvách a velikostech, které mohou pochopit a užívat pouze jednotlivci.
  • Mohou být rozšířeny, s mnoha bratry a sestrami, bratranci, tety a strýci, vnoučata. Všichni přátelé se s radostí setkávají a existuje podpůrný systém, díky němuž žádná vzdálenost jim neumožňuje požadovat nebo pomáhat v případě potřeby.
  • Existují neúplné rodiny, kde jeden rodič vychovává děti s odvahou a úsilím a poskytuje jim všechno, co mohou: úsměvy a rozhovory, sdílené sny a cíle.

Rodiny jsou poklady, které by neměly být považovány za samozřejmé

Je důležité si uvědomit, že rodina je souostroví tvořené malými ostrovy. My všichni máme například rodiče, tety a strýce, bratrance a bratrance.

Vytváříme také vlastní rodiny s partnery, které si vybereme, kamarádi, kteří se stali bratry a sestrami, a později snad i naše děti.

  • Rodiny jsou poklady, které stojí za to ocenit, bez ohledu na to, odkud pocházejí.
  • Někdy, když se ponoří do osobního projektu nebo polovinu svých dětí, můžete poněkud zanedbávané rodiči, kteří byli podobně, ale nenavštěvují tak často, jak je třeba.
  • Bezpochyby jsou blízké vašemu srdci, ale láska a náklonnost vyžaduje neustálou komunikaci ve formě slov, emocí, radosti a triviálnosti.
  • Nezanedbávejte je. Navštivte rodinu, můžete se setkat, vytvořit nové vztahy s vlastní rodinou a dělat totéž se svým partnerem nebo rodinou přátel.

Je to pozitivní zkušenost, která pomáhá budovat společenské vztahy a nové vztahy, které vytvářejí to, co je známé jako kognitivní rezervní.

Posoudit přítomnost je důležitá, aby se postarala o vaši rodinu a užívala si okamžiku.

chodit ke štěstí, i přes kontroverze, praktikovat odpuštění, držet za ruce, a, jak naznačuje letošní téma Mezinárodního dne rodiny, se také pokusit udržení zdravého životního stylu na cestě k udržitelné budoucnosti.


5 Nejlepších rostlinných mléčných nápojů

5 Nejlepších rostlinných mléčných nápojů

Dnes, často mluví o nevýhody kravského mléka. Navzdory tomu, že zůstává jedním z nejvíce konzumovaných druhů mléka, stále více lidí hledá alternativu. To je důvod, proč se považuje za nejlepší alternativu mléko bez rostlinné a laktózy na bázi vody. Má nejen příjemnou chuť, ale také velmi prospěšná pro zdraví.

(Zajímavosti)

10 Příznaků onemocnění štítné žlázy

10 Příznaků onemocnění štítné žlázy

ŠTítná žláza - orgán, který reguluje metabolismus v těle. Určuje rychlost, s jakou tělo spaluje kalorie, jak rychle srdeční teplo a zodpovídá za udržování hormonální rovnováhy. V dospělosti lidé často začínají trpět problémy s štítnou žlázou, což vede k různým poruchám, které ovlivňují fyzické a emocionální zdraví.

(Zajímavosti)