International Family Day: nejlepší dárek můžete dát život


International Family Day: nejlepší dárek můžete dát život

Zajímavé skutková zjištění dne 15. května slaví Mezinárodní den OSN rodin. Každoročně tento festival je věnován určitému tématu nebo téma spojené s magickou vazby mezi členy rodiny (a blízkými přáteli).

letos zvolena tak, aby odrážely téma „potřebě podporovat zdravý životní styl a udržitelnou budoucnost.“

V každém případě svou rodinu - sociální a osobní kruh, v jehož rámci jste vychovávat děti a hodnoty Dělit, chování a vzory.

Podpora zdravého životního stylu, který také pomáhá jít směrem k udržitelné a šetrné k životnímu prostředí budoucnosti, není pochyb o tom, je povinností nás všech, aby budoucí generace a zdraví naší planety.

V dnešním článku jsme vás zvou na oslavu tento zvláštní Mezinárodní den rodiny u nás. Mezinárodní den rodiny

-

volání srdce žít společně a koordinovat všechno - to není nejdůležitějším rysem rodiny. důležitější zachovat jednotu, bez ohledu na možnou vzdálenost, vědět, že jste respektovat a vážit si jeden druhého za vše dosažené a že tě definuje jako osobu.

Být rodina také znamená „vědět, jak vytvořit skutečný vztah“, který, jak všichni víme, není vždy snadné.

Ve skutečnosti, někteří lidé mohou odkazovat k svátku dne 15. května s jistou skepsí. To může být způsobeno tím, že utrpěli zklamání a přestal věřit v této primární jednotku lidské společnosti - rodiny.

Navrhujeme, abyste takové aspekty zvážili.

rodina - je nejen příbuznost, ale také projevem loajality

Nemůžete získat spolu s některými členy rodiny, ale to by nemělo dělat jste přestal věřit v něj, což znamená, že slovo „rodina“.

  • rodina - síť různých lidí, sjednocených láskou, láskou a respektem. Nezáleží na tom, zda se jedná o genetická složka. Vaše rodina se skládá z lidí blízkých vám. Příbuzní vám
  • dává rodokmen, ale vztah, který je instaluje, jsou založeny na skutečné lásky a emocionálního obohacení, které vám přináší štěstí.
  • Někdy babička nebo teta může být vaše skutečné „matka“ nebo matka může působit jako otec, babička, teta a sestřenice.

Každá okolnost je jedinečný a výjimečný, a vaše srdce řekne, kdo praví členové vaší rodiny, který může obsahovat i blízké přátele. Proč ne?

Velké rodiny, malé rodiny

  • Rodiny přicházejí v různých tvarech, barvách a velikostech, které mohou pochopit a užívat pouze jednotlivci.
  • Mohou být rozšířeny, s mnoha bratry a sestrami, bratranci, tety a strýci, vnoučata. Všichni přátelé se s radostí setkávají a existuje podpůrný systém, díky němuž žádná vzdálenost jim neumožňuje požadovat nebo pomáhat v případě potřeby.
  • Existují neúplné rodiny, kde jeden rodič vychovává děti s odvahou a úsilím a poskytuje jim všechno, co mohou: úsměvy a rozhovory, sdílené sny a cíle.

Rodiny jsou poklady, které by neměly být považovány za samozřejmé

Je důležité si uvědomit, že rodina je souostroví tvořené malými ostrovy. My všichni máme například rodiče, tety a strýce, bratrance a bratrance.

Vytváříme také vlastní rodiny s partnery, které si vybereme, kamarádi, kteří se stali bratry a sestrami, a později snad i naše děti.

  • Rodiny jsou poklady, které stojí za to ocenit, bez ohledu na to, odkud pocházejí.
  • Někdy, když se ponoří do osobního projektu nebo polovinu svých dětí, můžete poněkud zanedbávané rodiči, kteří byli podobně, ale nenavštěvují tak často, jak je třeba.
  • Bezpochyby jsou blízké vašemu srdci, ale láska a náklonnost vyžaduje neustálou komunikaci ve formě slov, emocí, radosti a triviálnosti.
  • Nezanedbávejte je. Navštivte rodinu, můžete se setkat, vytvořit nové vztahy s vlastní rodinou a dělat totéž se svým partnerem nebo rodinou přátel.

Je to pozitivní zkušenost, která pomáhá budovat společenské vztahy a nové vztahy, které vytvářejí to, co je známé jako kognitivní rezervní.

Posoudit přítomnost je důležitá, aby se postarala o vaši rodinu a užívala si okamžiku.

chodit ke štěstí, i přes kontroverze, praktikovat odpuštění, držet za ruce, a, jak naznačuje letošní téma Mezinárodního dne rodiny, se také pokusit udržení zdravého životního stylu na cestě k udržitelné budoucnosti.


10 Příznaky selhání ledvin

10 Příznaky selhání ledvin

Zajímavá fakta Někdy lidé mají varovné příznaky, které nemusí být ani velký význam: náhlé touhu ulehčit sám, bolesti zad nebo konstantní únava ... Při selhání ledvin mít několik různých příznaků, které potřebují věnujte pozornost tomu, abyste co nejrychleji přijali určitá opatření a pomohli ledvkům obnovit jejich činnost co nejvíce.

(Zajímavosti)

10 Produktů, aby i nadále své životní

10 Produktů, aby i nadále své životní

Zajímavá fakta od nepaměti, že většina lidí, kteří hledají způsoby, jak zůstat mladý a zpomalují proces stárnutí. S rozvojem technologií existují různé způsoby, jak fyzicky vypadat mladší, ale to nestačí, pokud máte špatné zdraví a dostatek energie, aby i nadále žít v plné výši. Naštěstí existují některé produkty, které přirozeně prodlužují životnost.

(Zajímavosti)