Micellární voda doma. Kůže bude potěšena!


Micellární voda doma. Kůže bude potěšena!

Slyšeli jste o mokré vodě? To je novinka na trhu s kosmetickými výrobky, která se velmi rychle stává nedílnou součástí make-upu a péče o sebe. Pokud ještě nevíte, co to je, nebojte se, protože v tomto článku budeme mluvit o všem, co se týká vody a jak se vaří doma. Díky tomuto novému tajemství budete vypadat jako nikdy předtím krásná. Jsme přesvědčeni, že teplá voda vám bude příjemná. Má mimořádný účinek na pokožku!

Co to je v této chladicí vodě?

Pokud jde o čištění obličeje nebo make-up pokožky, asi jste už zkusili všechno. Z mýdla, gelů a pěny. Existovala však lék, který dokázal odstranit veškerou kontaminaci z kůže?

Vždy zůstane něco z kosmetických přísad, textura kůže je zkažená a není tak dobrá, jak jste doufali.

Takže co může být lepší než obyčejná voda k čištění pokožky, odstranění makeupu a obecně péče o obličej? Zjistěte si o úžasných výhodách micelární vody.

Čistí, osvěží, tóny a zvlhčuje

 • Tento výrobek se skládá z přírodních složek, které nejen odstraňují nečistoty z pokožky, ale také ji uklidňují a zvlhčují. Při pravidelném používání výsledků budete překvapeni, že se nikdy nebudete moci vzdát.

Jak ji používat?

 • Nejlepší micelární voda nemá velmi krémovou nebo mastnou texturu, na rozdíl od čisticího mléka. Je extrémně lehký a osvěžující. Pokud používáte micelární vodu, jednoduše jej osušte bavlněným kotoučem a zcela utřete celou tvář. Specialisté v oblasti krásy poradit použít
 • zdiva zdiva ráno , když jste se probudili. Tímto způsobem odstraníte přebytečný tuk z obličeje, který byl přes noc shromážděn, a připravte si pokožku před aplikací denního make-upu.Můžete také vždy nosit trochu teplé vody v kabelce
 • , v případě, že půjdete do místnosti nebo jen chcete osvěžit a uvolnit tvář. Je to opravdu velmi pohodlné.Micellární voda je ideální pro odstranění make-upu před spaním.
 • S několika pohyby můžete odstranit kontaminaci pokožky a tónovat ji. Vše bude trvat jen několik sekund, ale s pravidelnou aplikací, tento postup vytváří zázrak! Jak můžete vyrobit vlastní ruční vodu?

Ingredience

Podle tohoto pokynu připravíte ½ šálku vody. Budete potřebovat následující složky:

90 ml růžové vody

 • . V mnoha kosmetických obchodech si můžete koupit připravenou růžovou vodu. Pokud víte, jak ji připravit sami, je to ještě lepší. Je však snadné najít na regálech obchodů a je to levné.3 ml ricinového oleje
 • . To je také docela snadné najít v kosmetických obchodech nebo lékárnách. Koupit "sulfátový" typ oleje, protože díky rozpustnosti ve vodě tento olej zvyšuje přínosy micelární vody. Je účinný a vhodný pro lokální aplikaci a také pomáhá odstraňovat odolnou kosmetiku, jako jsou vodě odolné kostry.Vitamin E
 • . Mluvili jsme o výhodách vitaminu E více než jednou. Pomáhá zpomalovat proces stárnutí výživou a obnovou kůže, vlasů a nehtů. Vitamín E je lepší koupit v lékárnách: vzít láhev gelových kapslí a používat různé recepty na vlastní péči. Pro micelární vodu budete potřebovat pouze 20 kapek.5 ml esenciálního oleje z růžových boků
 • . To je úžasný produkt! Olej z růžových boků obnovuje, hydratuje, tónuje pokožku a pečuje o ni. Vždy je dobré mít po ruce doma. Olej z růžových boků není příliš drahý, kromě toho, stejně jako jiné přísady, může být použit v mnoha kosmetických procedurách.Najděte láhev o objemu 150 ml
 • pro vaši micelární vodu. Tento malý a pohodlný zvuk se dokonale hodí k kabelce. Jak vařit micelární vodu?

To je nejjednodušší. Jednoduše přesuňte všechny ingredience a nalijte do skleněné nádoby. To je všechno.

Díky ricinovému oleji jsou všechny komponenty dobře integrovány. Nedělejte si starosti, pokud má voda žlutý nádech - je to kvůli oleji. Zjistíte také, že voda z micelaru má příjemnou vůni. Každý den se stane nedílnou součástí péče o sebe.

Zde můžete použít: Před aplikací na bavlněný disk dobře protřepejte.

 • Naneste na obličej ráno před make-upem a ještě jednou večer, abyste odstranili veškeré zbytky a nečistoty. Dokonale odstraňuje řasenku a make-up na oči, stejně jako rtěnku. Na tváři nebude z kosmetiky žádné zbytky.
 • Používejte jej kdykoli během dne, pokud se vaše pokožka cítí unavená nebo příliš horká. Pro pohodlí se může dokonce nosit v malé lahvičce se sprejem. Myceliová voda je jen zázrak!


Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Vzhled je hodně o zdraví: když pokožka, vlasy a nehty vypadají dobře, ukazuje, jak jsme zdraví. V tomto článku se dozvíte o nejlepších produktech pro vlasy, kůži a nehty. Výrobky pro zdravé vlasy, kůži a nehty Nejdříve musíte jíst vyvážené, odmítat rychlé občerstvení a mastné potraviny. Samozřejmě, že jsou lahodné, ale špatně ovlivňují vaše zdraví.

(Krása)

5 Přírodní křoviny pro kůži

5 Přírodní křoviny pro kůži

Potřebujete přirozené kůže křoviny? Pleťový peeling se stal jedním z nejdůležitějších kosmetických postupů. Dnes bez něj nemůže nikdo dělat. Jedná se o komplexní léčbu pokožky. Kromě odstranění mrtvé pokožky je pleť hladká a zdravá. Vaše pokožka se omlazuje každých 28 dní, ale je třeba tento proces pomoci.

(Krása)