Micellární voda doma. Kůže bude potěšena!


Micellární voda doma. Kůže bude potěšena!

Slyšeli jste o mokré vodě? To je novinka na trhu s kosmetickými výrobky, která se velmi rychle stává nedílnou součástí make-upu a péče o sebe. Pokud ještě nevíte, co to je, nebojte se, protože v tomto článku budeme mluvit o všem, co se týká vody a jak se vaří doma. Díky tomuto novému tajemství budete vypadat jako nikdy předtím krásná. Jsme přesvědčeni, že teplá voda vám bude příjemná. Má mimořádný účinek na pokožku!

Co to je v této chladicí vodě?

Pokud jde o čištění obličeje nebo make-up pokožky, asi jste už zkusili všechno. Z mýdla, gelů a pěny. Existovala však lék, který dokázal odstranit veškerou kontaminaci z kůže?

Vždy zůstane něco z kosmetických přísad, textura kůže je zkažená a není tak dobrá, jak jste doufali.

Takže co může být lepší než obyčejná voda k čištění pokožky, odstranění makeupu a obecně péče o obličej? Zjistěte si o úžasných výhodách micelární vody.

Čistí, osvěží, tóny a zvlhčuje

 • Tento výrobek se skládá z přírodních složek, které nejen odstraňují nečistoty z pokožky, ale také ji uklidňují a zvlhčují. Při pravidelném používání výsledků budete překvapeni, že se nikdy nebudete moci vzdát.

Jak ji používat?

 • Nejlepší micelární voda nemá velmi krémovou nebo mastnou texturu, na rozdíl od čisticího mléka. Je extrémně lehký a osvěžující. Pokud používáte micelární vodu, jednoduše jej osušte bavlněným kotoučem a zcela utřete celou tvář. Specialisté v oblasti krásy poradit použít
 • zdiva zdiva ráno , když jste se probudili. Tímto způsobem odstraníte přebytečný tuk z obličeje, který byl přes noc shromážděn, a připravte si pokožku před aplikací denního make-upu.Můžete také vždy nosit trochu teplé vody v kabelce
 • , v případě, že půjdete do místnosti nebo jen chcete osvěžit a uvolnit tvář. Je to opravdu velmi pohodlné.Micellární voda je ideální pro odstranění make-upu před spaním.
 • S několika pohyby můžete odstranit kontaminaci pokožky a tónovat ji. Vše bude trvat jen několik sekund, ale s pravidelnou aplikací, tento postup vytváří zázrak! Jak můžete vyrobit vlastní ruční vodu?

Ingredience

Podle tohoto pokynu připravíte ½ šálku vody. Budete potřebovat následující složky:

90 ml růžové vody

 • . V mnoha kosmetických obchodech si můžete koupit připravenou růžovou vodu. Pokud víte, jak ji připravit sami, je to ještě lepší. Je však snadné najít na regálech obchodů a je to levné.3 ml ricinového oleje
 • . To je také docela snadné najít v kosmetických obchodech nebo lékárnách. Koupit "sulfátový" typ oleje, protože díky rozpustnosti ve vodě tento olej zvyšuje přínosy micelární vody. Je účinný a vhodný pro lokální aplikaci a také pomáhá odstraňovat odolnou kosmetiku, jako jsou vodě odolné kostry.Vitamin E
 • . Mluvili jsme o výhodách vitaminu E více než jednou. Pomáhá zpomalovat proces stárnutí výživou a obnovou kůže, vlasů a nehtů. Vitamín E je lepší koupit v lékárnách: vzít láhev gelových kapslí a používat různé recepty na vlastní péči. Pro micelární vodu budete potřebovat pouze 20 kapek.5 ml esenciálního oleje z růžových boků
 • . To je úžasný produkt! Olej z růžových boků obnovuje, hydratuje, tónuje pokožku a pečuje o ni. Vždy je dobré mít po ruce doma. Olej z růžových boků není příliš drahý, kromě toho, stejně jako jiné přísady, může být použit v mnoha kosmetických procedurách.Najděte láhev o objemu 150 ml
 • pro vaši micelární vodu. Tento malý a pohodlný zvuk se dokonale hodí k kabelce. Jak vařit micelární vodu?

To je nejjednodušší. Jednoduše přesuňte všechny ingredience a nalijte do skleněné nádoby. To je všechno.

Díky ricinovému oleji jsou všechny komponenty dobře integrovány. Nedělejte si starosti, pokud má voda žlutý nádech - je to kvůli oleji. Zjistíte také, že voda z micelaru má příjemnou vůni. Každý den se stane nedílnou součástí péče o sebe.

Zde můžete použít: Před aplikací na bavlněný disk dobře protřepejte.

 • Naneste na obličej ráno před make-upem a ještě jednou večer, abyste odstranili veškeré zbytky a nečistoty. Dokonale odstraňuje řasenku a make-up na oči, stejně jako rtěnku. Na tváři nebude z kosmetiky žádné zbytky.
 • Používejte jej kdykoli během dne, pokud se vaše pokožka cítí unavená nebo příliš horká. Pro pohodlí se může dokonce nosit v malé lahvičce se sprejem. Myceliová voda je jen zázrak!


4 Produkty, které mohou změnit vzhled tváře

4 Produkty, které mohou změnit vzhled tváře

Věřte tomu nebo ne, určité výrobky mohou změnit vzhled obličeje, aby to bylo pomalé a méně atraktivní. Udělejte si poznámky, protože dnes budeme o takovém jídle mluvit. 1. Víno Jednou z charakteristických znaků lidí, kteří pijí příliš mnoho vína, jsou velmi nápadné vrásky, stejně jako skvrny na mladině .

(Krása)

Jak se zbavit vaků pod očima?

Jak se zbavit vaků pod očima?

Přestože se na první pohled může zdát rozporuplné, je důležité pít dostatek vody, aby se zbavili vaků pod očima způsobených zadržováním tekutin. Tašky pod očima se objevují kvůli zánětu dolního víčka. V důsledku toho se v této oblasti hromadí tekutiny a toxiny. To se stane, když tělo zažívá nadměrnou expozici stres , únavu nebo prostě trpí nerovnováhou.

(Krása)