Pytle pod očima? Schovat přirozeně!


Pytle pod očima? Schovat přirozeně!

přírodní prostředky kruhy a váčky pod očima je velmi nepříjemné, protože jsou neatraktivní, s nimi budete vypadat starší a unavenější a je obtížné se zbavit.pytle pod očima může dojít z různých důvodů, jako je nespavost, genetika, alergickou reakci na léky či dokonce zadržování tekutin.Naučte se skrývají pytle a kruhy pod očima přirozeně bez chirurgického zákroku.

Say „Sbohem“ kruhy a vaky pod očima

 • Za prvé, dodržovat vyváženou stravu s nízkým obsahem sodíku a vypít alespoň 2 litry vody denně.
 • spánek lícem nahoru, takže voda nebude hromadit kolem očí (způsobující vznik váčků pod očima). Aby se zabránilo pytle pod očima, je třeba spát alespoň 8 hodin.
 • Dejte dvě lžičky do mrazáku a nechte přes noc. Když se vzbudíte v dopoledních hodinách, ležet lícem nahoru a připojit lžičky pod okem. Nechte ji tam po dobu 5 minut, dokud nevychladne. Otok ustane, protože je teplota nižší než nula způsobí, že krevní cévy pro zadávání, čímž se snižuje otoky.
 • Naneste oční krém hemoroidy jednou denně, nejlépe ráno snížit kruhy pod očima. Jeho protizánětlivé složky snižují otok.
 • Umístěte tkáň do sklenice studeného zeleného čaje, a pak ji v očích. Nechte 20 minut. To je nejlepší, jak to udělat, když se vrátí domů z práce. Tea zlepší krevní oběh v této oblasti a snížit otok. B

 • Když se probudila, stříkání vody na očích. Pak dal bramborový sýr nebo plátek okurky na každé oko. Nechte působit 10 minut a zlepší vzhled vašich očí. Opakujte postup třikrát týdně.
 • prsteníček jemně poklepejte v oblasti pod očima, naruby, 10krát pod každým okem každý den. Tím se uvolní kapaliny nahromaděné a zlepšení krevního oběhu.
 • Vezměte dva bílky, dát je do očí a nechte zaschnout. Poté opláchněte teplou vodou a osušte jemným poklepáváním. Vitamin B obsažený ve vejcích, zlepšení krevního oběhu.

  účinný lék na kruhy pod očima kruhy

  je klasickým příznakem nezdravým životním stylem. Vzhledem ke špatné výživě, špatnému spánku nebo nespavost, nebo kvůli problémům s pokožkou. Aby se zabránilo pytle pod očima, mějte na paměti následující doporučení:

 • Vzestup: nechte své tělo, pokožku a mozek znovu získat sílu. Pití spoustu vody: pomůže vám udržet pokožku měkkou a pevnou. Vaše tělo bude mít dostatek vlhkosti a pomůže odstranit toxiny.
 • Konzumujte zdravou výživu: vaše strava je úzce spjata s kožními problémy. Chcete-li, aby vaše pokožka leskla a neobjevila se vám tašky pod očima, používejte více vitamínů a minerálů. Vaše pokožka bude svítit.
 • Používejte přírodní bělící prostředky, abyste se zbavili pigmentace. Můžete použít brambory nebo okurku šťáva: kombinace kusů těchto zeleniny okamžitě dát výsledek.
 • Používejte čajové sáčky: všechny, ale lepší než obvykle. Udělat řešení jako obvykle, ale nechte to odolat. Namočte látku do ní a pak ji položte pod oči. Můžete také položit studenou tašku přímo na oko. Tím se zmenší otok.
 • Vytvořte medovou pastu s lžící práškového mléka a aplikujte na oblast pod očima. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou.

tajemství make-upu skrýt pytle pod očima

I když jste „čeká“ výsledky z domácí opravné prostředky a zdravé návyky, můžete použít make-up zakrýt tyto společné problémy potýkají.

jemný make-up může udělat zázrak s kůží, nezapomeňte na to. Najdete zde velké množství produktů, kruhy pod očima v obchodech, ale ne vždy jsou prospěšné pro kůži, nebo předstírat, že váš oblyssi příliš mnoho make-up.

Make-up se skrývá hodně, ale s velmi bledou tváří obličej neustále trpí, protože nenajdou barvu, která odpovídá tónu pleti. Pokud nejste odborník v umění make-upu, můžete být trpí takzvaný „mýval efekt‚, kdy se kůže kolem očí je lehčí nebo temishoyu.

Aby se tomu zabránilo, a aby tyto strašlivé pytle pod očima, tvář, když suché a mokré, platí váš obvyklý tón pleti lehce dotýkat prsty. Takže skryješ tašky pod očima. Pak sedněte na několik minut a pak pokračujte v aplikaci make-upu, vyhneme se situaci, kdy horní vrstva "namazí" základnu.

Doporučujeme nanést make-up na celou tvář, s výjimkou oblasti kolem očí.V této oblasti použijte jasnější odstín.Získáte stejnou průhlednost a tón jako pod očima a vyvarujte se míst v této oblasti. Chcete-li se vyhnout mýdlovému efektu, používejte lehčí nebo lesklé minerální oční odstíny, které poskytnou světlé a rozostřené dotyky a vyhlazují tón tváře.

Pokud zjistíte, že v oblasti pytle pod očima má světlejší tón, můžete kompenzovat tím, že přidá trochu červenat na lících,

přesunout pozornost z těch oblastí, které nechtějí přitahovat pozornost. Můžete také použít více rtěnky, například červené nebo jiné jasné barvy.


5 Přírodních prostředků pro cholesterol

5 Přírodních prostředků pro cholesterol

Nedávno jste absolvovali lékařskou prohlídku a dostali neočekávané prohlášení o vysokém cholesterolu v těle? Ve skutečnosti se to děje mnohem častěji, než si dokážete představit. Bohužel dnes je zvýšení cholesterolu poměrně rozšířeným jevem, protože potraviny průmyslového původu obsahují mnoho škodlivých látek, které škodí tělu.

(Lidových opravné)

Včasná detekce a prevence ovariální cysty přírodní prostředky

Včasná detekce a prevence ovariální cysty přírodní prostředky

Ovariální cysta - benigní obvykle problém pro ženy, ale i když to není nebezpečné pro lidské zdraví, je lepší léčit rychle, aby se zabránilo komplikacím v budoucnu . Vyskytují se převážně v letech pubertou a menopauzou a po menopauze jsou vzácné. Co je cysta? ovariální cysty - malý tekutinou naplněný vak, který vytváří uvnitř nebo vně vaječnících žen.

(Lidových opravné)