11 Důvodů obohatit jídelníček s


11 Důvodů obohatit jídelníček s

magnesium nástrojů Natural hořčíku musí být ve stravě každého, protože tento minerál je zodpovědný za svalů a kostí.

Asi 50% hmotnostních hořčíku, který je v těle klesá na kostní. Je proto nutné mít na paměti každý den, aby si požadované rychlosti tohoto minerálu.

Nezapomeňte pravidelně konzumovat potraviny bohaté na hořčík, protože tento chemický prvek pomáhá posilovat kosti a zuby.

Je neuvěřitelné, že hořčík je nezbytný pro udržení srdce a stabilní srdeční tep. Z těchto důvodů, lékaři často doporučují hořčík pacientům trpícím arytmií.

Dnes řekneme o dalších méně známých vlastností hořčíku, které jsou určitě přesvědčit vás obohatit svůj jídelníček s hořčíkem.

Jak získat denní normu hořčíku z běžných potravin?

přírodním zdrojem hořčíku je mořská voda, zelená listová zelenina a celá zrna. Pokud tyto výrobky nejsou dosud ve vaší stravě určitě doporučujeme jim, aby zahrnoval svou obvyklou nabídku a používat pravidelně.

Ostatní potraviny bohaté na hořčík, jsou následující:

  • zeleniny (rajčata, mangold, fazole, artyčoky a sladké brambory)
  • Dýňová semínka
  • Peanut pšeničné a kukuřičné mouky
  • ovesné otruby
  • Barley Chocolate
  • mléčné výrobky (včetně mléko a jogurt) Fish

hlavní příznaky nedostatku hořčíku v potravě

vás zeptat: jak zjistit, zda dostatek hořčíku ve své stravě? Odpověď je velmi jednoduchá, protože nedostatek hořčíku lze snadno identifikovat pomocí následujících příznaků: bolest

  • šíje a zad přílišná nervozita
  • časté migrény útoky Slabost svalů únava a křeče
  • Ztráta chuti k jídlu, nevolnost nebo zvracení, nespavost
  • srdeční arytmie

Průjem Když je člověk ve stresu, její tělo velmi rychle, než strávit nahromaděné zásoby hořčíku.

Proto je jedním z hlavních příznaků nedostatku hořčíku v těle je náhlá chuť na sladkosti.

příčinou spontánní chuť k jídlu čokoláda je, že tělo rozpozná nedostatek hořčíku a snaží se doplnit své zásoby, a to čokoláda obsahuje hořčík ve velkém množství.

Všimněte si, že Nedostatek hořčíku v těle může být příznakem dalších vážných onemocnění, včetně diabetes, menopauza nebo deprese.

Jaké jsou prospěšné vlastnosti hořčíku?

Hořčík snižuje frekvenci astmatických záchvatů

vitamíny s hořčíkem je velmi účinný při snižování frekvence záchvatů u pacientů s chronickým astmatem. Důvodem je schopnost hořčíku k relaxaci bronchiální svaly a regulovat proces dýchání.

Přestože tabletirovannyj hořčík má jen dočasný efekt, je vynikajícím doplňkem pro konkrétní léky předepsané lékařem pro astmatiky. Posiluje kosti

Při dostatečné množství hořčíku ve stravě můžete také nastavit úroveň ostatních vitamínů v těle, jako je vitamin D, vápníku, mědi a zinku.to za předpokladu pravidelné užívání hořčíku může prevenci osteoporózy ve stáří. Během těhotenství

také doporučil použít velké množství těchto potravin, které jsou bohaté na vitamin D, vápníku a hořčíku.

Hořčík - významný přínos pro zdraví dítěte

Jestliže chcete, aby se zabránilo případné problémy během těhotenství, viz o tom, že obsah hořčíku v těle zůstaly stabilní. To magnesium zlepšit své zdraví během těhotenství a pomáhají předcházet bolest v oblasti břicha a zad. Navíc

, hořečnatý má schopnost snižovat krevní tlak, a tím brání vzniku pozdní toxicity u těhotných žen.

Tento minerál zmírňuje bolesti zad a křeče

hořečnatý má schopnost uvolnit zádové svaly, a proto bude to pomůže zmírnit stres po zažívá stres a snížení bolesti v dolní části zad po dlouhém dni.

obvykle příčinou bolesti zad a krku, je nedostatek hořčíku v těle, takže pokud chcete zlepšit své zdraví, určitě přidat do jídelníčku potraviny s vysokým obsahem tohoto minerálu.

Tento vitamin je účinným prostředkem pro prevenci infarktu

Hořčík je přirozený způsob prevence nejenarytmie, ale jiné poruchy kardiovaskulárního systému.

To zahrnuje nemoci, které vyplývají z svalové kontrakce, jako svalové napětí v důsledku závažné zátěžové situace může způsobit vážné poruchy kardiovaskulárního systému.

Hořčík zlepšuje střevní

s pravidelným užívání vitaminových doplňků s hořčíkem, které mají schopnost rozpouštět ve vodě, mohou rychle zbavit zažívacích poruch, včetně zácpa.

Hořčík stimuluje trávicí proces kvůli své schopnosti uvolnit střevní svaly. Má změkčující účinek a proto působí jako přirozené projímadlo.

Tento vitamin se doporučuje pro prevenci diabetu a regulaci hladiny cukru v krvi

Hořčík zvyšuje schopnost těla metabolizovat cukr, a přesto se může regulovat krevní cukr a snižují krevní tlak.

To je důvod, proč lékaři doporučují pravidelné užívání hořčíku lidem s cukrovkou. Při kontrole u lékaře nezapomeňte zmínit, jestli už užíváte vitamíny s hořčíkem.

Hořčík zvyšuje schopnost těla absorbovat jiné minerály Přesně

, hořčíku zvyšuje schopnost těla absorbovat produkty jiných živin a základních minerálů, jako je vápník, draslík a fosfor.

Je to účinný prostředek pro migrény

Bohužel, dnes jsou migrény starostí mnoha lidí. Vezměte prosím na vědomí, že většina žen trpí bolesti hlavy.

Pokud však pravidelně používáte hořčík , můžete významně snížit frekvenci a intenzitu těchto útoků.

Hořčík stimuluje tvorbu kolagenu v těle

Hořčík je nepostradatelný prvek pro produkci bílkovin, který se nakonec změní v kolagen.

V těle je kolagen lokalizován ve vláknitých tkáních, a to v šlachách, vazy a kůži. Kromě toho se kolagen nachází v rohovce, kostech, střevách, chrupavkách, krevních cévách a obratlů.

Proto ○ čím vyšší je hladina kolagenu ve vašem těle, tím silnější jsou výše uvedené těla a části těla. Aktivuje enzymy

Je úžasné, ale hořčík má schopnost doplnit energetické rezervy v těle. Navíc

stimuluje aktivaci enzymů, které tělo používá k produkci buněčné energie. Obohacujte svou stravu s hořčíkem v jeho přirozeném stavu

Po přečtení tohoto článku budete s největší pravděpodobností běžet do nejbližší lékárny pro vitamíny v hořčíku. Nespěchejte se.

Nejprve se podívejte na lékaře. Pamatujte, že pouze lékař může použít analýzy k určení hladiny hořčíku v těle a odpovědět na otázku, zda potřebujete užít extra dávku hořčíku nebo ne. 2 nejlepší přírodní čaje bohaté na hořčík

Trpíte nedostatkem hořčíku? Možná o tom ani nevíte, protože nedostatek tohoto důležitého minerálu nezjistí obvyklé krevní testy.


2 Nejlepších zeleniny pro odstraňování toxinů a dlouhověkosti

2 Nejlepších zeleniny pro odstraňování toxinů a dlouhověkosti

Přírodní produkty Jestliže jeden z vašeho Nový rok slibuje, že bude lepší policajt, ​​pak není pochyb o tom jste se často slyšel o „superpotraviny“. Tato skupina zahrnuje ovoce a zeleninu, které jsou bohaté na fytonutrienty, minerály, vitamíny, stejně jako základní bílkoviny a aminokyseliny. Pomáhají nejen bojovat proti některým onemocněním, ale jsou také ideální pro detoxikační a anti-stárnutí procesy.

(Lidových opravné)

14 Prostředky pro odstranění těžkých kovů z jater

14 Prostředky pro odstranění těžkých kovů z jater

Těžké kovy. Proč je tak důležité se je snažit odstranit z těla? Protože jsou toxické a obsahují škodlivé prvky, které postihují buňky a způsobují jejich zvracení. Většina z nich se zpravidla akumuluje v játrech a v dlouhodobém výhledu vede k velmi vážným zdravotním problémům. Proto je důležité vědět, jak se mohou odpovídajícím způsobem provádět detoxikaci jater za účelem dosažení těchto těžkých kovů z těla, protože mohou poškodit nejen toto tělo, ale i mozek, ledviny, střeva a imunitní systém.

(Lidových opravné)