Migrény u žen: Příčiny a léčba


Migrény u žen: Příčiny a léčba

zajímavého o 13% populace trpí migrénou - bolestivé porucha, která postihuje především ženy . Proč? Klinické studie provedené před několika lety na oddělení gastroenterologie a výživy v nemocnici Chiron v Barceloně ukázal, že migréna nejen zdědil, ale je také spojován s přítomností určitého enzymu.

V dnešním článku budeme dávat všechny podstatné informacea zvou vyzkoušet několik jednoduchých tipů, které jistě budou užitečné pro vás příště budete mít záchvat migrény.

1. Co způsobuje migrénu u žen?

Podle Dr. Ramon Torma Parish, neurologa v nemocnici Chiron, tři ze čtyř lidí, kteří trpí migrénami - ženy. Je možné, že víte, co to znamená žít s touto poruchou často vidproshuvatysya z práce navštívit lékaře, ale ještě nenašli vhodnou léčbu.

Proč jsou ženy nejvíce postiženy migrénami? A existuje způsob, jak pomoci ženám předcházet migraci a zlepšovat jejich kvalitu života? Lékaři došli k následujícím závěrům: 1.

postrádají určitý enzym způsobuje migrény u žen

Začněme s jednoduchou otázku: Má někdo z vaší rodiny také trpí migrénami? Podle studie Dr. Torma Parish, migrény jsou sdružené s deficitem enzymu DAO (diamino oxidázy). Tento deficit zdědil

, znamená, že je geneticky přenáší z rodičů na děti, a je jedním ze spouštěčů hrozné migrény. Nyní můžete mít zájem dozvědět se, jakou roli má tento enzym a jaká je spojena s migrénou. Vysvětlete:

 • DAO enzym zodpovědný za zničení molekul známých jako histaminu, které jsou k dispozici v mnoha potravinách, které jíte každý den, včetně mléčných výrobků, masa, citrusů. Když se histamin rozpouští v těle, odstraňuje se močí.
 • Co se stane, když jsou hladiny histaminu v krvi vysoké? Po histaminu bude hromadit v plasmě, což způsobuje zánět, který zpomaluje trávení a dokonce změnit chemii mozku. To zase vede k rychlejšímu prokrvení a mozkové tkáně svítí.

2. Migréna a hormonální změny u žen

Tam je další zajímavý důvod, proč deficit DAO enzym postihuje více ženy než muže. Hádej, co to je? Ano, je to hormonální cyklus, který se v průběhu života mění v důsledku ovulace, menstruace a menopauzy. Váš cyklus má důsledky, které by měly být vzaty v úvahu, když hovoříme o migréně: Ženské hormony

 • cykly a způsobí, že přirozený úbytek DAO enzym. To je důvod, proč někdy zažíváte migrénu během menstruace. Ale pokud jste také zdědili rodinné deficity, problém se může ještě zvýšit.
 • Je zajímavé poznamenat, že během placentárního těhotenství produkuje DAO enzym na ochranu plodu. Takže devět měsíců necítíte tyto hrozné následky migrény.
 • Jelikož ženy mají hormonální posuny po celý život, lék, který odstraňuje migrénu, dnes nemusí fungovat zítra. Záleží na den menstruačního cyklu, nebo v případě starších žen, ať už prošel menopauze nebo ne. V druhém případě migrény mohou být intenzivnější. 2.

nejlepší léčbu migrény migrény spojené s histaminu nesnášenlivosti, který je například dostupný v mléce a citrusů.

Ale teď vím, že migrény nedědí sebe a vlastně prošel deficitem enzymu DAO, což znamená, že je zde potenciální léčba, která pomáhá vyrovnávat hladinu určitého enzymu. Nicméně

pouze Neurolog může předepsat nejlepší způsob, protože, i přes skutečnost, že 90% z migrény způsobené absencí tohoto enzymu způsobí, že zbývajících 10% případů je stále neznámý.

Co můžete udělat pro snížení migrény? Upozorňujeme naše rady, které lze uplatnit v každodenním životě:

1. zvládat stres, který může vyvolat migrény

2. Omezte příjem potravin obsahujících histamin:

 • sýr jogurt
 • pivo víno sodovky
 • káva
 • rýžová mouka
 • zpracovaném klobásy nebo čerstvé maso
 • bobů, fermentovaných rostlinných produktů zmrazených ryb
 • lilek ocet čokoládové


8 Příznaků demence, že každý by měl vědět

8 Příznaků demence, že každý by měl vědět

Demence - syndrom, který je obvykle v přírodě progresivní. Jedná se o ztrátu kognitivní funkce. Kognitivní schopnosti vám dávají příležitost zapamatovat, myslet a provádět každodenní aktivity. Nicméně, demence překračuje to, co se považuje za normální účinky stárnutí, a je obvykle odpovědí na jiné primární nebo sekundární onemocnění, které ovlivňují mozek.

(Zajímavosti)

6 Vlastnosti, které mají problémy s střeva

6 Vlastnosti, které mají problémy s střeva

Zajímavá fakta střeva - instinktivní varhany nachází v horní části břicha mezi žaludkem a konečníku; tvoří součást trávicího systému a je rozdělen na dvě divize. Mnoho lidí má často problémy s střevem. Dvě části střeva - tlusté střevo a tenké střevo. Ačkoli tvoří jedno tělo a vykonávají podobné funkce, jsou tyto funkce velmi specifické pro každou osobu.

(Zajímavosti)