Mýty o cukrovce, které je třeba zapomenout


Mýty o cukrovce, které je třeba zapomenout

zajímavých faktů Když je člověk diagnostikován „diabetes“ je nejtěžší věc pro ni - je přijmout oběti, že musí jít.

Již chleba nebo výrobky obsahující kukuřici. Navíc, tito lidé by měli věnovat rechyma, které sestavují tisíce mýtů o cukrovce, jste pravděpodobně slyšeli.

tentokrát jsou rozčarovaní, protožemuset zajistit, že to, co dát do úst.

Ne pět minut uplynulo, se dozvěděli, že u pacientů s diabetem, ale oni jsou už přemýšlí o tom, jak těžké je být - žít s nemocí, která vyžaduje mnohem pikluvan o své fyzické zdraví.

však lidé bez diabetu rovněž procházejí životem, ujistěte se, že množství sladkých potravin jdou k jídlu, a tak nemají dostat do komplikací.

Přestože diabetes je chronické onemocnění, které postihuje 8,5 procent dospělých ve světové, stále existují mýty o nemoci, které je třeba zapomenout. Najdete je v článku níže.

typu 1 a diabetes typu 2 jsou podobné

Tento mýtus o cukrovce dělá mnoho lidí zmateni léčit oba typy nemoci, které mohou vést k závažným zdravotním problémům. Například si představte, že máte diagnózu „diabetu 2. typu“, ale vaše rodina jste si koupili léky na kontrolu diabetes mellitus 1. typu.

vaše rodina jistě měl dobré úmysly, ale místo, které vám pomohou zlepšit, ale to zhoršilo.

důležité vědět, co je každý typ diabetu, aby se zabránilo problémům spojeným s tímto prvním mýtem a také mají jasnější představu o rozdílech mezi těmito dvěma typy.

  • Když je člověk diagnostikován „diabetes 1. typu“, což znamená, že jejich tělo neprodukuje inzulín.

inzulín - hormon, který umožňuje slinivku a které každý potřebuje. Kromě toho, inzulín poskytuje buňky našeho těla energie ve formě glukózy.

Diabetes 1. typu je autoimunitní onemocnění, které způsobuje, že tělo mylně útočných buněk, které produkují inzulín. Na druhou stranu

  • , diabetes 2. typu dochází, když tělo produkuje inzulín, ale není to efektivně používat. Jestliže osoba má tento typ cukrovky, což znamená, že její tělo trpí inzulínové rezistence.

Pokud trpíte tímto typem cukrovky, je docela možné, že budete potřebovat něco navíc dávku inzulínu pro lepší zdraví.

Lidé s diabetem musí používat inzulínovou

Ze všech mýtů o cukrovce v tomto článku, je to souvisí s mýtem, který byl projednán již dříve v tomto článku. Mnoho lidí si myslí, že všichni lidé, kteří mají cukrovku, by měli mít svůj vlastní inzulín.

Pravdou je, že je nutná pouze u pacientů trpících diabetem 1. typu. Nicméněpouze 30% těch, kteří mají diabetes typu 2, užívají inzulín.

To je způsobeno tím, že diabetes typu 2 může být řízena s perorální léky, které pracují na snížení množství cukru v krvi a přispět k inzulínu v těle.

Oba typy cukrovky může být, pokud si dělat každodenní cvičení a dodržovat zdravou stravu, která pomáhá předcházet vysokou hladinu krevního cukru vyvážené a dokonce udržet naše krevní tlak pod kontrolou.

V případě diabetu 2. typu, můžete snížit spotřebu léků, pokud jste v dobrém zdravotním stavu. Nicméně, jak již bylo uvedeno výše, pacientů s diabetem 1. typu se bude muset vždy používat inzulinua řídit doporučeními, které již byly zmíněny.

Pokud máte cukrovku, nemůžete jíst sacharidy

Samozřejmě můžete jíst sacharidy! Nicméně, pokud máte cukrovku, budete zřejmě muset jíst málo, ale to neznamená, že byste měli zcela odstranit z vaší stravy.

Popírat třetí mýtus o cukrovce, byste měli navštívit na výživu, aby určil množství sacharidů můžete jíst.

Gravity - není to špatné, ale budete muset starat o své zdraví, čas od času, aby si k jídlu. Pokud se však občerstvení jsou převedeny do každodenního zvyku - ohrožuje své zdraví a dokonce i svůj vlastní život.

Musíte vyčistit tyto sacharidy ze svého jídelníčku, protože jsou syntetické a mají nízkou nutriční hodnotu:

  • Chléb z cukru
  • Sladidla Limonády

Candy Tam uhlohydráty bohaté na vlákninu, jsou ti, čočka, fazole, dýně a brambory. Zpomalují trávení a pomáhají udržovat relativně stabilní hladinu cukru v krvi.

Konzumace velkého množství cukru způsobuje diabetes

To je nejčastější mýtus o cukrovce. Ve skutečnosti mnoho studií ukázalo, že konzumuje příliš mnoho cukru nezpůsobuje tuto chorobu.

kontrast, diabetes je reakcí na komplexní vztah mezi sacharidy a cukru.

Můžete také trpí cukrovkou, jestli někdo z vaší rodiny měl tuto nemoc, vzhledem k jejich hmotnosti, nebo kvůli tomu, jak naše tělo adaptuje na výše uvedených faktorech.

Kromě toho, musíte mít na paměti, že ne celý cukr je stejný. Například fruktóza obsažená v ovoci je pro vaše zdraví méně škodlivá než cukr, který najdete v bonbonech.

Diabetes není vážným onemocněním

Tato nemoc je dost vážná. Skutečnost, že vás diabetes nemůže zabít neznamená, že to nevyvolává komplikace. Pokud nechcete přijmout vhodná opatření k řešení problémů, můžete získat: Vývoj

  • srdečního onemocnění rozvoj krvácení do mozku
  • amputace
  • Blinding rozvoj ledvin

smutné vidět lidi s cukrovkou a už se o sebe postarat, protože věří, že jejich nemoc nemůže zabít. Ačkoli je to pravda, měli by si vzpomenout na to, že komplikace, které toto onemocnění způsobuje, mohou být velmi vážné.


Vše, co potřebujete vědět o osteoartróze

Vše, co potřebujete vědět o osteoartróze

Osteoartróza patří do numerické skupiny revmatických onemocnění. Všechna tato onemocnění kombinují, že ovlivňují lidské tělo . Příčiny, průběh a metody léčby onemocnění motorického systému jsou však různé. Osteoartróza je charakterizována zejména postupným opotřebením a degenerací kloubní chrupavky. Obvykle se tato choroba objevuje již u starších a starších osob (od 50 let), ale každoročně z důvodu nepříznivých vnějších faktorů osteoartróza postihuje stále více mladých lidí.

(Zajímavosti)

9 Důvody nenosit těsné oblečení

9 Důvody nenosit těsné oblečení

Zajímavosti Možná je to módní a líbí se vám tento styl, možná jste se trochu nadváhu a oblečení stát pevně ... Problém je v tom, že na sobě těsný oděv velmi negativní dopad na zdraví muž a je důležité opustit tento zvyk. Proč? To bude popsáno později v článku. Když tvar nosit těsné džíny dokonale demonstrovat veškeré kouzlo, zdůrazňující sexualitu umožňuje halenka předvést ženské půvaby, jako mini-sukně, která je velmi rád holky .

(Zajímavosti)