Honey: 6 léčivých vlastností


Honey: 6 léčivých vlastností

O hrozbě zdraví cukru, tak často říkají, že mnoho lidí si mylně myslí, že všechny "sladké" je automaticky pro tělo automaticky špatné. Zatímco rafinovaný cukr může být ve skutečnosti škodlivé pro vaše zdraví, příroda nám dává úžasně lahodné odrůdy přírodního cukru obsaženého v ovoci, kořenů a medu vyživují tělo a zlepšit zdraví. Další informace o 6 léčivých vlastností medu! 1.

stimuluje imunitní systém Jedním z hlavních výhod medu pro zdraví, je to, že je plná vitamínů, minerálů a enzymů, které chrání tělo před bakteriemi a posilují imunitní systém. nachlazení a chřipka příznaky, jako jsou: kašel, bolest v krku a překrvení nosní sliznice - také zmizí, pokud budete jíst med nebo jej přidat do jiných drog. Chcete-li posílit imunitní systém, přidejte 1-2 lžíce medu do horké vody denně. Pro maximální účinnost přidejte trochu čerstvé citronové šťávy a špetku skořice.

2. Může pomoci zhubnout

Horká voda s citronem a medem v dopoledních hodinách je hlavní součástí mnoha detoxikačních postupů. Píjte tuto směs denně a to bude jeden z nejlepších způsobů, jak očistit játra, eliminovat toxiny a eliminovat tuky. Pro skvělé výsledky promíchejte každé ráno před snídaním 1 lžíci medu s citrónovou šťávou v horké vodě. Tento velmi příjemný a upokojující nápoj je večer také dobrý.

3. Snižuje riziko vzniku srdečních chorob

bylo prokázáno, že med mísí se skořicí aktualizuje tepny a žíly srdce a snižuje hladinu cholesterolu v krvi o 10%. Pokud se tato směs pravidelně konzumuje, může snížit riziko srdečních záchvatů a dokonce je zabránit. Chcete-li těžit z těchto výhod, míchat 1 nebo 2 polévkové lžíce medu z 1/3 čajové lžičky skořice v teplé vodě a pít jednou denně.

4. Eliminuje žaludeční poruchy

Pro ty, kteří trpí žaludeční nevolností, antiseptické vlastnosti med redukují žaludeční kyseliny a zlepšují trávení. Honey také neutralizuje plyny, což je nejlepší přírodní lék, pokud jde o přejídání. spotřeba 1-2 lžíce medu před jídlem zabránit vážné žaludeční nevolnost, ale pokud jste jedli příliš mnoho, přidáme med a citronovou šťávu ohřát vodu na pomoc přesunu těla potravy trávicí trakt.

5. Eliminuje únavu

Přírodní med je zdravým zdrojem kalorií a energie. Kromě toho použití medu pro zvýšení energie také uspokojuje přirozenou touhu po něčem sladkém. Přírodní energie, kterou dává med, bojuje s únavou. Místo toho, abyste pil kávu, jíst koláče nebo čokoládu, když jste unavení, zkuste lžíci surového medu.

6. Snižuje kožní defekty

Díky své antimikrobiální a antifungální vlastnosti je med vynikajícím produktem péče o pokožku. Dejte malé množství surového medu přímo na jakékoliv vady pokožky a nechte přes noc. Umyjte si ráno a při pravidelném používání si všimnete, jak med zlepšuje vzhled Vaší pokožky. Med je také účinným prostředkem pro jiné kožní problémy, jako je ekzém, psoriáza a lišejníky. Přestože med nemůže odstranit tyto nevýhody, může pomáhat uklidnit zánět a odstranit sucho.


Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Některé studie naznačují, že sklenice vína může být stejně prospěšná pro vaše zdraví jako fyzické cvičení. Můžete tomu věřit? Tato metoda zcela nenahradí trénink, ale použijete energii hroznů. Chcete vědět, proč je sklenka vína stejně účinná jako hodina cvičení? Pak si přečtěte tento článek později! Výzkum, který podporuje tuto teorii Univerzita Alberta v Kanadě byla zodpovědná za provádění této studie.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro inkontinentní

Přírodní prostředky pro inkontinentní

Natural močové inkontinence - je to velmi nepohodlné problém. Ti, kteří trpí vědět, že není ovládnout močového měchýře a zažít psychologické efekty vyplývající ze skutečnosti, že nemohou ovládat. Ke zlepšení sebevědomí pacienta, je důležité vědět, zda má chronické močové inkontinence nebo v moči ještě vyléčen.

(Lidových opravné)