Honey: 6 léčivých vlastností


Honey: 6 léčivých vlastností

O hrozbě zdraví cukru, tak často říkají, že mnoho lidí si mylně myslí, že všechny "sladké" je automaticky pro tělo automaticky špatné. Zatímco rafinovaný cukr může být ve skutečnosti škodlivé pro vaše zdraví, příroda nám dává úžasně lahodné odrůdy přírodního cukru obsaženého v ovoci, kořenů a medu vyživují tělo a zlepšit zdraví. Další informace o 6 léčivých vlastností medu! 1.

stimuluje imunitní systém Jedním z hlavních výhod medu pro zdraví, je to, že je plná vitamínů, minerálů a enzymů, které chrání tělo před bakteriemi a posilují imunitní systém. nachlazení a chřipka příznaky, jako jsou: kašel, bolest v krku a překrvení nosní sliznice - také zmizí, pokud budete jíst med nebo jej přidat do jiných drog. Chcete-li posílit imunitní systém, přidejte 1-2 lžíce medu do horké vody denně. Pro maximální účinnost přidejte trochu čerstvé citronové šťávy a špetku skořice.

2. Může pomoci zhubnout

Horká voda s citronem a medem v dopoledních hodinách je hlavní součástí mnoha detoxikačních postupů. Píjte tuto směs denně a to bude jeden z nejlepších způsobů, jak očistit játra, eliminovat toxiny a eliminovat tuky. Pro skvělé výsledky promíchejte každé ráno před snídaním 1 lžíci medu s citrónovou šťávou v horké vodě. Tento velmi příjemný a upokojující nápoj je večer také dobrý.

3. Snižuje riziko vzniku srdečních chorob

bylo prokázáno, že med mísí se skořicí aktualizuje tepny a žíly srdce a snižuje hladinu cholesterolu v krvi o 10%. Pokud se tato směs pravidelně konzumuje, může snížit riziko srdečních záchvatů a dokonce je zabránit. Chcete-li těžit z těchto výhod, míchat 1 nebo 2 polévkové lžíce medu z 1/3 čajové lžičky skořice v teplé vodě a pít jednou denně.

4. Eliminuje žaludeční poruchy

Pro ty, kteří trpí žaludeční nevolností, antiseptické vlastnosti med redukují žaludeční kyseliny a zlepšují trávení. Honey také neutralizuje plyny, což je nejlepší přírodní lék, pokud jde o přejídání. spotřeba 1-2 lžíce medu před jídlem zabránit vážné žaludeční nevolnost, ale pokud jste jedli příliš mnoho, přidáme med a citronovou šťávu ohřát vodu na pomoc přesunu těla potravy trávicí trakt.

5. Eliminuje únavu

Přírodní med je zdravým zdrojem kalorií a energie. Kromě toho použití medu pro zvýšení energie také uspokojuje přirozenou touhu po něčem sladkém. Přírodní energie, kterou dává med, bojuje s únavou. Místo toho, abyste pil kávu, jíst koláče nebo čokoládu, když jste unavení, zkuste lžíci surového medu.

6. Snižuje kožní defekty

Díky své antimikrobiální a antifungální vlastnosti je med vynikajícím produktem péče o pokožku. Dejte malé množství surového medu přímo na jakékoliv vady pokožky a nechte přes noc. Umyjte si ráno a při pravidelném používání si všimnete, jak med zlepšuje vzhled Vaší pokožky. Med je také účinným prostředkem pro jiné kožní problémy, jako je ekzém, psoriáza a lišejníky. Přestože med nemůže odstranit tyto nevýhody, může pomáhat uklidnit zánět a odstranit sucho.


7 Důvodů, proč užívat aloe vera pro diabetes

7 Důvodů, proč užívat aloe vera pro diabetes

Aloe vera - léčivá rostlina, která má mnoho použití pro zdraví a krásu. Tato oblíbená rostlina se dnes nachází v mnoha domácnostech, protože ji lidé používají k léčbě mnoha zdravotních a kožních problémů. Jednou z hlavních výhod aloe vera je její schopnost regulovat cukr v krvi a bojovat proti cukrovce.

(Lidových opravné)

Jak se zbavit „vrána k nohám“ s přirozenou noční krém

Jak se zbavit „vrána k nohám“ s přirozenou noční krém

Přírodní produkty, aby se zabránilo vzniku nových „vrána k nohám“ a učinit méně nápadné jsou již k dispozici, bychom měli používat opalovací krémy, které obsahují přísady pro obnovení pokožky. Takzvané „vrána k nohám“ - tenká čára v rozích očí , vytvořené z příliš agresivní mimikry a snížit produkci kolagenu a elastinu.

(Lidových opravné)