Mbach Goto - muž, který říká, že má 145


Mbach Goto - muž, který říká, že má 145

Lidé říkají, že smrt zapomněla na MBHA Goto. Jsou také přesvědčeni, že jeho slova jsou pravdivá a že tento muž není starší než 145 let.

Je těžké tomu uvěřit. Přestože jsme zvyklí na čtení příběhů o osobách starších , tento případ se stal skutečným pocitem.

Příběh pana Gota má jeden důležitý detail, který je těžké chybět: muž říká, že už nechce žít. Podle jeho vlastních slov: "Jsem pokorný a neohroženě čekat na smrt, ač se zdá, že se mi vyhýbá."

Mnoho lidí chce znát tajemství jeho dlouhověkosti, ale odpověď, kterou dala hlavní otázka na tuto otázku, je opravdu úžasná.

Více v tomto článku.

Tajemství dlouhověkosti pana Mbacha Goto

Mbach Goto se narodilo 31. prosince 1870. Tento konkrétní den je uveden na jeho průkazu totožnosti a dokonce i v oficiálním rejstříku ostrova Jáva, kde žije a narodil se před 145 lety.

Přečtěte si článek o,jóga postoj změnil a žije 87-letá žena

-li tomu tak, pak je to určitě nejstarší osoba někdy známý historii. Držitel záznamu je v současné doběZhanna Kalman (1875-1997), Francouz, který žil 122 let.

Můžete se zeptat: Proč tedy pan Mbach Goto není uveden v Guinnessově knize rekordů?

Odpověď je jednoduchá.

  • Veškeré oficiální informace o datu narození pana Mbacha Gota jsou v Javě. A aby mohla být začleněna do Guinnessovy knihy světových rekordů, je třeba potvrdit třetí nezúčastněnou stranu, která právě není přítomna.
  • Důvodem je skutečnost, že úřední rejstříky nechodily až do začátku 20. století.

Navzdory skutečnosti, že nemá oficiální titul "nejstarší muž", každý věří, že jeho věk je skutečný. Mbhu Goto bude brzy jeden a půl století. Je to úžasné.

Ztratil mnoho členů rodiny

Dloužitější život nám dává mnoho příležitostí. Umožňuje vám se naučit, opravit své vlastní chyby, selhání nebo dokonce mnohokrát začít od nuly. Mbach Goto říká, že žil dobrý život, ale teď má jen smutné vzpomínky.

  • Zakopal čtyři ženy a byl nucen se rozloučit se všemi svými dětmi, bratry a sestrami.
  • Výborně ví, že jeho situace není normální. Zákon života je takový, že Děti musí skrýt své rodiče, a ne naopak.

Když se MBach probudí, musí žít s nekonečnými vzpomínkami na lidi, kteří tam už nejsou. Jsou to ozvěna minulosti, která připomíná dlouhý život a způsobuje, že se vás ptáte na své příčiny.

Proč je ještě tady, proč, ti, kteří ho tak moc milovali, tam dlouho nebyli?

Pan Mbach Goto i nadále žije svůj skromný život obklopený vnoučaty a pravnučky.

Tajemství jeho dlouhověkosti

Podle tohoto muže existují dvě složky dlouhé životnosti.

  • První je žít kolem lidí, kteří tě milují. Láska je hnací silou života a důvod, proč každý den bojujeme s volnou minutou, abychom trávili čas se svými blízkými.
  • Druhá složka je spojena s kulturou Java Island. Na tom je nádherné tvrzení, že si každý musí vzpomenout: "Pacient žije déle".

Mbach Goto říká, že vždycky byl nesmírně trpělivý člověk. Ve svém životě člověk vzal vše jako dar, uvolnil věci, když přišel jejich čas, klidně sledoval a nikdy se nezlobil.

Byl tak pro něj charakteristický, že vnuci Mbachu často vtipkují, že dědeček se nikdy nestěžuje. Vezměte jídlo a lásku, které dáte, aniž byste žádali o další.

jasné mysli, který chce opustit tento svět

jen přát, pane Goto, který žije již více než 20 let - náhrobek a místo k odpočinku, pokud jde smrt, aby zavřel oči a sejít se svou rodinou.

  • Nicméně, tento den se ještě nestalo, takže sousedi a přátelé nejstaršího člověka na zemi se snaží s ním strávit co nejvíce času.
  • Nezáleží na tom, že už nevidí a nemůže sloužit. Mbah Goto je zdrojem moudrosti. Hovoří o minulosti, kterou si nikdo jiný nemůže jen pamatovat.

Lidé u muže toho vážím, protože je to hrdina, bojoval proti vetřelci bojovali proti Japonci během války, ale také proto, že v průběhu svého života neúnavně podporovat jeho rodinu.

Podívejte se také na:Kolik let života trvá kouření?

Navzdory obdivu mohou být ti, kdo zná Mbacha, jeho touha pochopit. Koneckonců, život zatěžuje každého a roky přinášejí únava, stárnutí a především potřeba rozloučit se s těmi, které milujete.

Nejstarší muž na světě chce jen zavřít oči, protože byl plný úspěchů a ztráta jako každý jiný skvělý válečník, MBHA jen chce odpočinout, které si zaslouží.


8 Známky, že pijete nedostatečnou vodu

8 Známky, že pijete nedostatečnou vodu

Musíte pít 6 až 8 sklenic vody denně, aby vaše tělo v optimálním stavu. To vám pomůže vyhnout se zdravotním problémům. Pít dostatek vody je jedním z nejdůležitějších návyků, které můžete získat. Jak asi víte, je to velmi důležité pro dobrou kvalitu života. Když pijete dostatek vody, systém hlavního těla selže.

(Zajímavosti)

Jaký barva moči říká o zdraví

Jaký barva moči říká o zdraví

Barva moči může poskytnout mnoho užitečných informací. Pokud chcete analyzovat své zdraví, je to jeden z nejlepších indikátorů. Ve skutečnosti, můžeme dozvědět více o zdraví prostřednictvím moč prostřednictvím práce provedené týmem výzkumníků na Cleveland Clinic v Ohiu. Tato metoda používá infografu, která pomáhá přesně určit barvu moči, stejně jako poskytuje důležité údaje o zdraví.

(Zajímavosti)