Máte méně - žít lépe


Máte méně - žít lépe

Zajímavá fakta Na rozdíl od moderního pojetí, můžeme říci, že ne vždy nakonec se člověk stává moudrý a zralý.

Zralost znamená především to, že si uvědomíte, že všechny akce a všechny získané zkušenosti vám pomohou řídit váš život.Stejně tak mírný člověk, který nikdy neuloží chyby.

Protože vše, co se děje, má smysl, všechny naše životní události jsou vyvážené.

Navíc, mnoho lidí začne myslet více konkrétně:

být šťastný, neznamená mít nějaký druh materiální řeči nebo uspět.Šťastnost - je to snadněji, například, milovat a milovat. A to má smysl jen pro omezenou skupinu lidí.

Nelze říci, že je to sobectví. Ve skutečnosti musíme tuto pozici považovat za součást emočního zdraví. Tím, že dávat lásku některým lidem, chráníme se před zklamáním, neoprávněnými očekáváními, vytváříme zónu pohodlí, která nás bude inspirovat.

V tomto článku se budeme zabývat tímto tématem.

Čas běží během tréninku a otevírání

v mládí nebo brzy splatnosti

věcí a lidí vnímány ve všech jejich tvarech a velikostech, které jsme přijali.Chci získat zkušenosti, smát, milovat, objevovat a cítit. Nastavením omezení a překážek to znamená, že ne všichni jsou vnímáni a ztrácíme příležitost připojit se k této malé skupině.

 • Láska může přijít s intenzitou bouře. Umožňujeme, aby nás nesl na křídlech, cítíme, že nás milujeme a milujeme.
 • Takový mechanismus funguje v přátelství.V průběhu času však často odhalujeme vnitřní pocit, který vám umožní lépe vidět prostředí s větší perspektivou a moudrostí.

Být zralá sociální skupinu nedělá nám radost

mohou vyhnout osamělosti různými způsoby, ale přinášejí značné množství přátel, není to nejlepší z nich. Přítel je osoba, kterou představujeme v našich životech, ale ne vždy osoba, kterou považujeme za přítele, bude upřímná a spolehlivá. Osamělost

 • - druh osobního prázdnoty, který plníme s růstem, aby bylo možné vybudovat lepší vztahy s ostatními.Postupně ztrácíme přítele. To je způsobeno skutečností, že naše moudrost nám říká, kdo je hoden přátelství a kdo není.
 • Teprve pak si uvědomíme, že pravost a upřímnost jsou přesně to, co naše srdce a duše jsou plné.
 • Hodnoty jako
 • respektu, reciprocity, nebo spoluúčasti při chápeme potřeby druhých, není tak snadné najít.Když najdeme opravdové přátele a partnery, kteří nás činí ideální, odmítáme nechat je proto, že tito lidé jsou světelné paprsky naší existence.
 • V osobních vztazích menší - tím lépe

extrovert, kteří potřebují pobídky v hodnotě neustálé interakci a komunikaci s velkou skupinou lidí, kde se mluvit a vtip

.Čím více sociálních kontaktů mají, tím více se cítí. Čím více

 • přátelmají, tím více mají příležitosti, užívají si života a nové projekty.Ale nakonec i tito lidé pochopili,
 • je vždy lepší mít méně lidí v prostředí, lze nazvat opravdoví přátelé.Není to o lámání vazeb, vyhýbání se určitým lidem, partnerům, rodinným příslušníkům. Otázkou není držet se nechtěné vztahy a
 • distancují od některých jedinců.Kromě toho se nemusíme bát o tom, co ostatní o nás myslí. Víme, že méně je někdy lepší, když nám něco malého přináší velké štěstí než cokoliv jiného, ​​které my ne.

Přečtěte si také:

7 pozitivní slova, která by se měla opakovat každý denjsem se zaměřil na menší, protože vím, že je to ta nejlepší

Pokud máte přátele,

, že jsou pravdivé, ušlechtilé, pravda, nemusíte ztrojnásobit přes : máte skutečný poklad .Tak je to s partnerem, s nímž máte harmonické vztahy, které mají příležitost k růstu a cítí se těší každou minutu. Pokud máte jednu, máte všechno.

malý kruh, do kterého vstupuje

 • partnera, přátele, měli někteří rodinní příslušníci nebudou předmětem kritiky.Všichni ti, kteří vědí, že mají, a tak ocenit a péči nevyžaduje nic jiného než přáteli a rodinou.
 • Nicméně to je něco, co nevidí všichni. Někdy
 • je nejlepší v životě u vás.Be

opatrnýa pak být schopni najít pravé štěstí.


Zmba: Proč je to tak populární?

Zmba: Proč je to tak populární?

Pravděpodobně jste viděli tyto cvičení na plakátech v tělocvičně nebo slyšeli někoho říkat, že se chystá Zoom. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o Zoom - populárních cvičeních, které spálí až 800 kalorií za hodinu. Co je zumba? Je obdivován lidmi všech věkových kategorií. Zumba je cvičení, které kombinuje různé druhy tance jako salsa, merengue, mambo, reggiton atd.

(Zajímavosti)

Jak darovat kostní dřeň

Jak darovat kostní dřeň

Zajímavá fakta každý rok počet lidí, kteří trpí chorobami krve, roste . Bohužel se odhaduje, že letošní trend se nezmění. nemoci, jako je leukémie, aplastická anémie, lymfom a imunodeficience možno nechat reagovat s transplantací hematopoetických kmenových buněk (HSKT) . Tento postup je lépe známý jako transplantace kostní dřeně.

(Zajímavosti)