Matky, udržujte váš mateřský instinkt


Matky, udržujte váš mateřský instinkt

Všechny ženy mají mateřský instinkt, ale všichni jej naslouchají za řešení problémů? ◊ Zeptejte se sami sebe, že takové otázky jsou normální. Ale nedělejte si toho příliš, kvůli tomu,

protože mateřský instinkt vždy pomůže nalézt odpověď. Existuje mnoho knih a odborných prohlášení, které se snaží pomoci matce najít pocit bezpečí v procesu péče o dítě.

Ale jak žily naše babičky tehdy, když nebylo tolik zdrojů informací? Odpověď je jednoduchá.

Poslouchali jejich mateřský instinkt. Číst:

svého syna - je nejvzácnější poklad

Natural moudrost moudrých Nature,

měli poslouchat své instinkty, pak budete mít žádné pochybnosti o tom, jak byste měli jednat .Přemýšlejte! Když uslyšíte volání svého dítěte, co chcete udělat najednou? Ignorujete to nebo se chcete uklidnit?

Je pravda, že pláč dítěte může být velmi nepříjemný. V tomto případě se nejedná o případ, kdy je břicho bolestivé nebo je nafouklé.

Mluvíme o případu, kdy se dítě cítí osamělé nebo cítí nějaké nepříjemnosti. Malí lidé také pochopili, co se děje kolem nich.

Instinkt vyzývá k tomu, aby jednal moudře,

ale hlava je plná různých rad od přátel, příbuzných, z knih. Například, někteří lidé věří, že ke spuštění po první dítě by neměl plakat, protože se nikdy naučit dítě, aby byli trpěliví a musí být schopen očekávat žádoucí. Děti jsou manipulátory, takže testují rodiče tímto způsobem.

chtít jednat o instinkt, s vědomím, že vaše dítě vidí, nebo zažívá něco neumožňují vidět myšlenky, které jsou zmatené v hlavě. Více se dozvíte

: Ženy moudrost, těchto pět pravd známá jediná žena, matka-

časové otrok pravda, že matky by měly krmit děti každé tři hodiny? A kdo tentokrát definoval?

Děti nemají možnost vyjadřovat svou vlastní touhu po jejich výživových potřebách. Jsme jíst v určitou dobu, i když nejsou skutečně hladoví. A co když dám dětem příležitost jíst, když chtějí a mají hlad?

Aniž bychom to uvědomili, stáváme se otroky rozvrhu a žijeme podle času. A co když dítě pláče, protože je hladná a čas krmení ještě nenastal? Je třeba udělat neuvěřitelné úsilí, aby se nevzdával. To však také potlačuje mateřský instinkt.

Obrovské množství informací nás obklopuje, ale

neznamená, že musíte vzít vše pro čistou pravdu. Každý případ je výjimečný. Je velmi těžké opustit sociální přesvědčení a názory, ale je to stojí za to dělat, pokud se chcete naučit naslouchat svému instinktu je moudřejší než všechny existující víry.

mateřský instinkt nerespektuje pravidla

instinkt nezná stanovisko uvedené v článku, mnoho existujících vír zlikvidovat zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Například, mnoho lidí je doporučeno vzdal spát s dítětem na jedné posteli a dal dítě spát v kolébce nebo malou postel v okolí. Tato myšlenka je založena na skutečnosti, že prodloužené držení dítěte v jeho náručí učí dítě k tomuto zvyku.

Takový názor nás nutí opustit náš vlastní vnitřní hlas.

Pokud odmítáte tělesný kontakt s dítětem, okamžitě to pocítí.Láska máma se projevuje takovým způsobem,

kdo nezná hranice ani pravidla . Neomezujte se a nepotlačte své přání. Ne vše, co jste učil, je pravda pro všechny. Také číst:

ne pěstovat poslušnost ze strachu, vychovávat dítě s láskouJedním ze způsobů, jak se zbavit různých společenských přesvědčení a názory -

je přemýšlet o tom, co se vám líbí a nelíbí na vzdělání z rodičů . To pomůže spoléhat se více na instinkty.Samozřejmě, dávejte pozor, abyste se nedostali do extrému, protože to bude mít také zničující důsledky.

Představte si sebe, důvěřujte instinktu a vyjadřujte svou lásku k miminko prostřednictvím objetí, fyzického kontaktu a zájmu o všechno.


Nigérie zakázala obřízku klitorisu

Nigérie zakázala obřízku klitorisu

Zajímavá fakta Distortion klitoris obřízka, neboli „ženská obřízka“, jak se tomu říká v mnoha zemích - což je praxe, která zahrnuje částečné nebo úplné odstranění ženských pohlavních orgánů, včetně klitorisu. V mnoha kulturách, zejména domorodé africká populace, aby tento brutální praxe od starověku, protože je to součást jejich víry a zvyků.

(Zajímavosti)

Neočekávané důsledky diabetu

Neočekávané důsledky diabetu

Zajímavá fakta Diabetes je vážný zdravotní problém, který trpí více než 6 milionů lidí všech věkových kategorií po celém světě. Jedná se o chronickou komplikovanou metabolickou poruchu, která je charakterizována nesprávným metabolizmem cukru, bílkovin a tuků z potravin, které jíte. Nadbytek glukózy v krvi poškozuje tkáně a orgány lidí s diabetem.

(Zajímavosti)