Masky hebkost a lesk


Masky hebkost a lesk

zdraví Samozřejmě, že každý, kdo se stará jeho vzhled, je těžké si uvědomit, že její vlasy je vystaven každý den nesmírně škodlivé působení nepříznivých vnějších faktorů. barvení, vysoušení fénem, ​​plavání a dokonce i vítr vážně poškodit vlasy a aby bylo suché a bez života.

Z těchto důvodů doporučujeme pravidelně aplikovat na pokožku hlavy přírodní masky zářit že mají schopnost vyživuje a hydratuje vlasy a vrátit mu zdravý a atraktivní vzhled.

I když nyní v prodeji najdete mnoho kosmetických přípravků pro péči o vlasy, chceme nabídnout efektivní přírodní alternativu. Věřte mi, můžete snadno provést tyto masky zářit doma, protože jejich složení zahrnuje pouze jednoduché a cenově dostupné výrobky, které jsou tam jen na vaší chladničce.

Při pravidelném používání masek budou vaše vlasy získat obrovské množství bílkovina živin. Je neuvěřitelné, že po několik postupů budete mít silný a hedvábná srst, která je měkká na dotek a plné lesku.

Přírodní a účinná masky zářit

masky z vajec a olivový olej

Vejce jsou jedním z nejoblíbenějších produktů na světě, protože se vyznačují vysokou zdravých tuků a bílkovin. Kromě toho kompozice obsahuje vejce jsou základní živiny, které dokonale hydratují vlasy. Navíc

, vejce působí jako přírodní Vlasový kondicionér, vaječné bílky a mají schopnost kontrolovatolejnatost pokožky hlavy.

olivový olej je široce známo, v důsledku velkého množství vitaminu E v jejich složení. Tento materiál je obnovitelný a má vlastnosti, anti-aging, které jsou nezbytné pro zdraví a krásu vlasů.

Například olivového oleje vyživuje a obnovuje vlasové pokožky, obnovuje lesk vlasů a posiluje vlasové folikuly. Navíc olej z oliv nejen zastavit vypadávání vlasů, ale také zrychluje svůj růst.

Dnes jsme se s vámi podělil recepty dvou účinných masek pro péči o vlasy na základě těchto užitečných výrobků. Si můžete vybrat vozidlo, které nejlépe vyhovovat váš typ pleti.

Maska pro suché a poškozené vlasy Ingredience

:

 • 2 žloutky 2 lžíce olivového oleje (30 ml)

Metoda:

 • Vezměte misku a rozbít dvě vejce tam. Přidejte olivový olej a důkladně promíchejte směs ručně vyrobenou korunkou, aby vznikla homogenní konzistence.
 • Výslednou masku naneste na předem navlhčené vlasy. Ujistěte se, že maska ​​pokrývá celou oblast vlasů od kořenů až po špičky.
 • Položte vlasy nebo je připevněte pomocí vlásenky. Nasaďte hlavovou sprchovou hlavici a počkejte 20-30 minut, abyste získali vlasy všech potřebných živin. Poté, co zůstává opatrně
 • vozidla máchání a mytí hlavou svou obvyklou šampon zcela čisté vlasy z olivového oleje a vajec.
 • Venujte pozornost: umýt vajíčka, lépe umýt hlavu s chladnou vodou. Tímto způsobem vyčistíte vlasy rychleji a zbavíte se nadbytečného tuku z olivového oleje.

maska ​​pro mastné vlasy Složení

:

 • 2 bílky 2 lžíce olivového oleje (30 ml)

Metoda:

 • Důkladně metla vaječných bílků a olivového oleje v misce do hladké krémové konzistence.
 • Použijte masku na předem navlhčené vlasy. Nezapomeňte zajistit, aby každý páska na vlasy byla pokryta nástrojem.
 • Stejně jako v předchozím případě, přilepte si vlasy a nasaďte hlavovou sprchovou hlavici. Ujistěte se, že počkejte nejméně 20-30 minut, abyste získali vlasy potřebného množství živin.
 • Pak si umyjte vlasy svým oblíbeným šamponem a opláchněte zbytek masky studenou vodou.

maska ​​z vaječného, ​​majonézou, olivovým olejem a banány

U viditelných výsledků této masce by měl být aplikován na vlasy alespoň dvakrát týdnědo jednoho měsíce.

Banana je jedním z nejdůležitějších přírodních zdrojů minerálů, jako je zinek a draslík, a vitaminy A, B a C. To je proto, že banán má neuvěřitelný vliv na vzhled a vlasy. Kosmetika na základě těchto tropického ovoce hydratují a změkčují vlasy, a zase to přirozený lesk.

V případě přírodní majonézy, pak jeho složení obsahuje takové užitečné přísady, jako je ocet, vejce a olej. Díky tomu je tento lahodný produkt také účinným nástrojem pro hydrataci a podávání vlasů. Navíc, majonéza bojuje s lupou jemně, přináší zářivost vlasům a činí to poslušnější.

Složení:

 • 1 zralý banán
 • 1 vejce
 • 1 polévková lžíce zemního majonéza (30 g)
 • 1 lžíce medu (15 ml)
 • 1 čajová lžička olivový olej (5 ml)

Metoda:

 • Místo všechny složky znamená malou misku a pečlivě je otevírejte, aby se vytvořila homogenní konzistence. Aplikujte výslednou masku na celou délku vlasů
 • od kořenů až po špičky . Pokud máte kudrnaté nebo velmi suché vlasy, věnujte zvláštní pozornost kořenům.Nasuňte hlavovou sprchovou hlavici a
 • nechte lék 2-2,5 hodiny. Potom zbytek prostředku omyjte
 • teplou vodou. Vezměte na vědomí, že mnoho lidí aplikuje přirozenou úpravu vlasů po použití masky na záření vlasů. Není to však nutné. Můžete buď použít kondicionér na mokré vlasy, nebo nic jiného. V každém případě, po použití naší přirozené masky pro lesk, budete mít úžasný vzhled.

Přírodní maska ​​s mandle, kokos a olivového oleje

Struktura této účinné masky leskem obsahuje přírodní rostlinné oleje, které jsou dokonale hydratují a vyživují

skalp .

Kokosový olej obsahuje látku s názvem „kyselina laurová“, které je svou strukturou podobá bílkoviny obsažené ve vlasech. Vlastně tato mastná kyselina má schopnost proniknout hluboko do struktury vlasů. Díky tomu se vlasy výrazně měkčí, silnější, hedvábné a lesklé. Mandlový olej je také ideální pro vlasy, protože má schopnost pro výživu a obnovit vlasy vzhledem k vysokému obsahu vitaminů A, C, D a E. Proto mandle éterický olej je široce používán v moderní kosmetice, protože na základě tohoto produktu se může účinné a bezpečné

prostředky pro vlhké a hedvábné vlasy, které umožní snadné a měkká na dotek a přitom neuvěřitelně silný a odolný. maska ​​založen na třech přírodních rostlinných olejů

nejen posiluje vlasy, ale také zabraňuje třepení. Kromě toho tento účinný nástroj, vyživuje a hydratuje vlasy a vrací přirozený lesk a pružnost. Složení:

1 lžíce kokosového oleje (15 ml)

 • 1 polévková lžíce mandlový olej (15 ml)
 • 1 lžíce olivový olej (15 ml)
 • kartáč pro česání vlasů
 • Metoda:

umístit všechny komponenty v misce. Pokud je to nutné, roztřepete kokosový olej na kapalný stav ve vodní nebo parní lázni. Důkladně promíchejte přísady masky na vlasy.

 • Pomocí kartáče naneste nástroj na špičky vlasů a vyhněte se tomu, aby se maska ​​dostala do kořene. Položte si vlasy a položte na hlavu sprchovou hlavici.
 • Počkejte 20-30 minut pro spuštění masky.Zbytek výrobku důkladně opláchněte teplou vodou a vaším oblíbeným šamponem, dokud zcela neodstraníte vlasy z rostlinných olejů. Volitelně po nanesení masky můžete na pokožku hlavy aplikovat kondicionér a opláchnout ho pod tekoucí vodou.
 • Věřte mi, že po tomto postupu vaše vlasy budou svítit a budou mít bezkonkurenční vzhled. Tipy

Pokud pravidelně nanosytymete pokožku hlavy přirozenou masku zazářit, budete jistě dobrý účes a stav vlasů výrazně zlepší!

Nicméně, jeden by neměl očekávat od nejvíce kosmetických prostředků magie. Chcete-li dosáhnout pozitivního výsledku a získat dobré a zdravé vlasy od kořenů až po konec může jen

s správnou výživou a pravidelné pitné vody v dostatečném množství.Doufáme, že naše přírodní hedvábné vlasy recepty přijde vhod. Jsou snadno připravené, protože každá maska ​​na vlasy obsahuje pouze přírodní a cenově dostupné ingredience. Nezapomeňte zkontrolovat účinnost těchto nástrojů ve vlastní zkušenosti!

5 procedury pro jemné vlasy

Ačkoli správný harchuvannyaye důležité pro léčbu jemné vlasy, můžete zabránit tím, že pomocí místních postupů, aby vaše vlasy potřebné živiny.


Domácí krém odstranit tmavé skvrny

Domácí krém odstranit tmavé skvrny

Zdraví Tmavé skvrny se mohou objevit na obličeji z různých důvodů: slunci, těhotenství, antikoncepčních pilulek, akné a další. Zde najdete jednoduché a levné recepty na odstranění tmavých skvrn pomocí krémů doma. Nezapomeňte, že nejlepším způsobem, jak odstranit tmavé skvrny, je odstranit jejich příčinu.

(Krása)

Jak hýždě napnutá a tónovaný

Jak hýždě napnutá a tónovaný

Zdraví V tělocvičně nebo doma mezi nejčastější cvičení zahrnuty v tréninku nebo cvičení žen cvičení je posílit hýždě a zlepšit jejich vzhled. V tomto článku najdete cvičení a tipy pro výrobu hýždí tahu, elastické, nafouknuté a zaoblené a samozřejmě bez celulitidy. Masáž hýžďové svaly Pokud jste spokojeni s velikostí hýždí, ale chtěli, aby jim kulatost a čerpadlo - start s masáží.

(Krása)