Masky pro rovnání vlasů přirozeně


Masky pro rovnání vlasů přirozeně

přirozenou cestou všechny sen hladké a hedvábné vlasy jako modely v časopisech, na přehlídkových molech a ve zprávách. Nicméně, léčba, která je dnes k dispozici, může být na vlasovou pokožku a vlasy, obvykle horkou teplotu velmi škodlivé. Zjistěte si z tohoto článku, jak nejlépenarovnejte vlasy přirozeně a rozloučit se s chemikáliemi a žehličkami. Obličej

rovnání vlasů narovnat vlasy přirozeně a pomoci mu stát se více brilantní a silný, používat naše recepty na vlasové masky a zanechávají obvyklého postupu.

  • kokos vlasy maskovat účinek vyhlazení: to domácí krém rovné vlasy potřebovat několik složek, které lze snadno nalézt v každém obchodě s potravinami. Potřebuješ čerstvý kokosový maso napůl, lžíce ovsa, lžíci kukuřičného škrobu a půl šálku mléka. Umístěte všechny ingredience (kromě kukuřičného škrobu) do kuchyňského robotu a nakrájejte je a nechte projít sítkem. Rozpusťte škrob v malém množství vody, zahřeje se k varu, přidáme ostatní suroviny a důkladně promíchejte. Smíchejte, dokud nezískáte pastu. Aplikujte jej na vlasy od konců ke kořenům a zakryjte fólií nebo polyethylenovou fólii (můžete také použít sprchový kryt). Nechte masku po dobu 25-30 minut a poté si vlasy umyjte jako obvykle.

  • Maska olivového oleje s efektem vyhlazení: není pochyb o tom, olivový olej je jedním z největších spojenců v kosmetickém průmyslu (kromě potravinářského průmyslu). Pro tento recept, budete potřebovat 30 gramů olivového oleje, jasmínový olej, jedna tobolka (nebo lžičku éterického oleje) a 30 gramů klimatizací bez amoniaku nebo váš oblíbený přírodní kondicionér. Před smícháním smíchejte tyto tři složky. Před použitím kondicionéru naneste na vlasy po umytí hlavy. Nechte 20 minut a důkladně opláchněte. Opláchněte vlasy a nechte je přirozeně vyschnout bez použití vysoušeče vlasů.
  • maska ​​s ovocem a medu s zklidňující účinek: med - přírodní produkt s desítkami užitečných vlastností před vlhkostí a ochranu před prvky (slunce, chlad, vítr) na ochranu proti chemickým a tepelným poškozením (chlor, vysoušeč vlasů, žehličky, barviva). Plody jsou výborné antioxidanty, které poskytují dostatek vitaminů a minerálních látek, které vyživují vlasy, zabraňuje vysoušení a nenáviděné „kroutí“. Pro tento recept potřebujeme pět polévkových lžic čistého medu, půl banánu a dvou pomerančů. Vyčistěte a nakrájejte banány, připravte šťávu z pomerančů a vše vložte do mixéru. Promíchejte do homogenní hmoty. Umyjte a osušte vlasy a poté tuto masku aplikujte na celou svou hlavu. Nechte hodinu a pak si umyjte hlavu šamponem a klimatizací jako obvykle.

  • Celer pro rovnání vlasů: pro tento recept potřebujete několik celer stonky. Smíchejte je v mísiči s trochou studené vody a filtrujte kapalinu. Nechte to ve skleněné láhvi přes noc. Ráno opatrně naneste tekutinu na vlasy masážními pohyby, dokud se všechny vlasy nezmáčknou. Opláchněte a myjte jako obvykle.
  • Maska se slámovým efektem mléka: vše, co potřebujete, je sklenice mléka a pol sklenice vody. Nalijte je ve spreji a rovnoměrně naneste na všechny vlasy. Nechte 25 minut a poté mokrou suchou utěrkou. Důkladně opláchněte a důkladně opláchněte. Tento postup můžete opakovat třikrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
  • Léčba medem a citronem: míchat sklenici mléka se dvěma lžičkami citronové šťávy a umístit do ledničky. Když maska ​​má silnou konzistenci, rovnoměrně ji aplikujte na vlasy a masáž. Spojte vlasy a kryt se sprchovým uzávěrem. Nechte vlasy vysušit (asi 30 minut). Opláchněte a rozpusťte. Pokud to opakujete dvakrát nebo třikrát týdně, v důsledku toho získáte brilantnější vlasy.
  • Smetana s kokosem a citronem pro vyrovnání doma: ačkoli nebudete mít naprosto rovné vlasy, tento krém pomůže odstranit kudrlinky a zvlněné nýty. Smíchejte jednu sklenici kokosového mléka s citronovou šťávou a dejte ji do ledničky několik hodin. Aplikujte směs na vlasy a nechte po dobu 45-60 minut, poté opláchněte a myjte jako obvykle. Tento recept vám pomůže omezit vlnité vlasy.

  • Krémy s oleji pro vyrovnávání vlasů: můžete použít masáž pokožky hlavy na ošetření horkých olejů (kokos, mandle nebo oliv). Pak na několik minut omotte hlavu teplou utěrkou a opláchněte ji jako obvykle.
  • Domácí krém s mlékem a medem: míchat několik polévkových lžic mléka s medem a pár nakrájených jahod. Nechte dvě hodiny a opláchněte.
  • Domácí péče o vlasy pro vyhlazení kudrnatých vlasů: zahřejte několik lžic mandlového oleje a aplikujte ho na vlasy. Omotat hlavu ručníkem a nechat 20 minut. Pečlivě ohoďte vlasy a zakryjte ji další půlhodinu. Odstraňte ručník, znovu si oholejte vlasy a zjistíte, že vaše vlasy se zjemnily, ale pokud budete muset ještě používat žehličku, nezpůsobí to přílišné poškození vlasů.


Nejlepší semena pro léčbu migrény

Nejlepší semena pro léčbu migrény

Přírodní produkty Všichni jsme si dobře vědomi toho, že zdravá a vyvážená strava je klíčem k dobrému zdraví, a tak se snaží věnovat zvláštní pozornost, aby vaše strava, a ujistěte se, že zahrnout do svého jídelníčku se zdravými potravinami. chcete vědět o osivo, které se zapomenout migrény? Pokud ano, čtěte dál našem článku.

(Lidových opravné)

Užitečné vlastnosti mandlového mléka

Užitečné vlastnosti mandlového mléka

Almond mléko je jedním z nejlepších produktů, které výrazně pomáhá zhubnout. Rovněž neobsahuje laktózu bohatou na antioxidanty a nezbytné minerály, jako je draslík a vápník. Mandlanové mléko je ideální alternativou kravského mléka, protože má nízký cholesterol, má nádhernou mandlovou chuť a je bohatá na vitamíny a také má výrazně méně kalorií než sójové mléko.

(Lidových opravné)