Face akné na obličej krása


Face akné na obličej krása

akné - druh vyrážky, která se může objevit kdekoliv na kůži v důsledku nedostatečné hygieny u lidí s mastnou typ pleti, kouření, škodlivé užívání kosmetických přípravků a genetické sklon

Výskyt těchto otravné skvrny - nepříjemné a nevzhledné problému, a to zejména, když se objeví na nose nebo kolem něj. Naštěstí existuje několik přírodních způsobů, jak se zbavit akné, a jednou z nejlepších možností je domácí masky pro obličej.

Chcete-li bojovat proti akné je a získat zdravou a svěží pleť, doporučujeme vyzkoušet jednu z přírodního masky akné na obličeji, které jsou levné a velmi efektivní.

Ananasové masky

Toto je krásná maska ​​na boj proti akné a může být použita pro všechny typy pleti. Ananas pomáhá udržovat pokožku hydratovanou, odstraňte přebytečný tuk a uvolnění ty otravné, tvrdohlavý akné. Navíc, v kombinaci s medem, může být velmi účinným prostředkem k ochraně pokožky, který bude měkký a čistý.

  • Ingredience ½ šálku ananasové šťávy, 2 lžíce

medu Jak na to?

V malé misce smíchejte ananasový džus s dvěma lžícemi medu, míchejte, dokud budete mít jednotnou konzistenci. Před nanesením této masky důkladně umyjte obličej a potom rovnoměrně rozmíchejte směs přes kůži. Nechte masku po dobu 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte nejméně dvakrát týdně.

maska ​​s rajčaty a aloe

Tato výkonná maska ​​s rajčaty a aloe je ideální pro boj s akné a suchá kůže dodává vlhkost. Pracuje také jako odmašťovač, který pomáhá odstranit přebytečný tuk a mrtvé kožní buňky.

  • Přísady 1 malý zralé rajče
  • 4 lžíce aloe gel
  • 1 lžíce hrubé mořské soli

Jak?

Smíchejte rajčata v misce a promíchejte gel aloe vera. Po zkombinování těchto ingrediencí přidejte lžíci mořské soli a obraťte směs na pastu. Když je připravená, aplikujte masku na obličej a nechte na tváři po dobu 10 minut, pak opláchněte studenou vodou.

ovesné vločky a medu maska ​​

oves a med jsou dobré pro pleť, protože pomáhají hydratují pokožku, odstraní odumřelé kožní buňky a zanechává příjemnou jemnou texturu pleti. Tato maska ​​kombinuje dvě silné složky, ale na rozdíl od jiných mastek by měla být používána pouze v oblastech, které mají akné.

  • Složení 1 lžíce ovsa
  • ½ lžíce medu 1 vejce

Jak na to?

Všechny ingredience v misce, dokud pastu a pak se vztahuje pouze na ty části obličeje ovlivněna akné. Nechejte směs 5 minut. Po uplynutí doby opláchněte studenou vodou a opakujte léčbu 2 až 3krát týdně.

vajec a Lemon Maska

bílky a citron pomůže odstranit černé tečky, protože hluboce čistí pokožku, odstranění odumřelých kožních buněk a obsahovat další nečistoty, které způsobují tyto otravné skvrny. Je důležité si uvědomit, že tato maska ​​by měla být používána pouze v noci, protože pobyt na slunci může mít nepříznivé vedlejší účinky na pokožku.

Ingredience

  • 2 vejce
  • 1 lžička citronové šťávy

Jak to udělat?

Nejprve je nutné oddělit vaječné bílé od žloutků a míchat bílé až do doby, kdy budou mít dobrou strukturu. Pak přidáme citrónovou šťávu a dobře promíchejte, až se vytvoří homogenní konzistence. Než začnete používat tento výrobek, umyjte si obličej, aby se maska ​​lepila, což je velmi důležité.

Použijte tuto masku na kůži a nechte ji 15-20 minut. Umyjte teplou vodou, opakujte tento postup nejméně dvakrát týdně. Po použití této léčby můžete také aplikovat trochu mléka na obličej.

Doufáme, že tyto masky vám pomohou přirozeně zbavit akné!


Příčiny a prevence vrána k nohám pod očima

Příčiny a prevence vrána k nohám pod očima

V tomto článku se dozvíte o hlavních příčin „vrána k nohám“ vrásek kolem očí, a my vám řekne o přírodní prostředky, které vám pomohou výrazně snížit vrána k nohám jsou viditelné. Vějířky - je vrásky, které se objevují ve vnějších koutků očí. Co přesně je příčinou jejich vzniku a jak můžeme předcházet nebo jejich snížení, Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku.

(Krása)

Zde je to, co se stane, když aplikujete na vlasy

Zde je to, co se stane, když aplikujete na vlasy

Možná jste tak zvyklí na používání obchodu pro péči o vlasy, , kteří ignorují dostupnost alternativ pro svou výživu a posilování. Reklama a široká škála kosmetických přípravků vás přimějí k přesvědčení, že chemické ošetření je nejlepší způsob, jak udržet vaše vlasy zdravé a bez problémů. Ale dlouho předtím, než komerční výrobky na péči o vlasy zaplavily trh, ženy používaly přísady, které měly doma, aby odstranily sucho, lupy a mnoho dalších poruch.

(Krása)