Face akné na obličej krása


Face akné na obličej krása

akné - druh vyrážky, která se může objevit kdekoliv na kůži v důsledku nedostatečné hygieny u lidí s mastnou typ pleti, kouření, škodlivé užívání kosmetických přípravků a genetické sklon

Výskyt těchto otravné skvrny - nepříjemné a nevzhledné problému, a to zejména, když se objeví na nose nebo kolem něj. Naštěstí existuje několik přírodních způsobů, jak se zbavit akné, a jednou z nejlepších možností je domácí masky pro obličej.

Chcete-li bojovat proti akné je a získat zdravou a svěží pleť, doporučujeme vyzkoušet jednu z přírodního masky akné na obličeji, které jsou levné a velmi efektivní.

Ananasové masky

Toto je krásná maska ​​na boj proti akné a může být použita pro všechny typy pleti. Ananas pomáhá udržovat pokožku hydratovanou, odstraňte přebytečný tuk a uvolnění ty otravné, tvrdohlavý akné. Navíc, v kombinaci s medem, může být velmi účinným prostředkem k ochraně pokožky, který bude měkký a čistý.

  • Ingredience ½ šálku ananasové šťávy, 2 lžíce

medu Jak na to?

V malé misce smíchejte ananasový džus s dvěma lžícemi medu, míchejte, dokud budete mít jednotnou konzistenci. Před nanesením této masky důkladně umyjte obličej a potom rovnoměrně rozmíchejte směs přes kůži. Nechte masku po dobu 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte nejméně dvakrát týdně.

maska ​​s rajčaty a aloe

Tato výkonná maska ​​s rajčaty a aloe je ideální pro boj s akné a suchá kůže dodává vlhkost. Pracuje také jako odmašťovač, který pomáhá odstranit přebytečný tuk a mrtvé kožní buňky.

  • Přísady 1 malý zralé rajče
  • 4 lžíce aloe gel
  • 1 lžíce hrubé mořské soli

Jak?

Smíchejte rajčata v misce a promíchejte gel aloe vera. Po zkombinování těchto ingrediencí přidejte lžíci mořské soli a obraťte směs na pastu. Když je připravená, aplikujte masku na obličej a nechte na tváři po dobu 10 minut, pak opláchněte studenou vodou.

ovesné vločky a medu maska ​​

oves a med jsou dobré pro pleť, protože pomáhají hydratují pokožku, odstraní odumřelé kožní buňky a zanechává příjemnou jemnou texturu pleti. Tato maska ​​kombinuje dvě silné složky, ale na rozdíl od jiných mastek by měla být používána pouze v oblastech, které mají akné.

  • Složení 1 lžíce ovsa
  • ½ lžíce medu 1 vejce

Jak na to?

Všechny ingredience v misce, dokud pastu a pak se vztahuje pouze na ty části obličeje ovlivněna akné. Nechejte směs 5 minut. Po uplynutí doby opláchněte studenou vodou a opakujte léčbu 2 až 3krát týdně.

vajec a Lemon Maska

bílky a citron pomůže odstranit černé tečky, protože hluboce čistí pokožku, odstranění odumřelých kožních buněk a obsahovat další nečistoty, které způsobují tyto otravné skvrny. Je důležité si uvědomit, že tato maska ​​by měla být používána pouze v noci, protože pobyt na slunci může mít nepříznivé vedlejší účinky na pokožku.

Ingredience

  • 2 vejce
  • 1 lžička citronové šťávy

Jak to udělat?

Nejprve je nutné oddělit vaječné bílé od žloutků a míchat bílé až do doby, kdy budou mít dobrou strukturu. Pak přidáme citrónovou šťávu a dobře promíchejte, až se vytvoří homogenní konzistence. Než začnete používat tento výrobek, umyjte si obličej, aby se maska ​​lepila, což je velmi důležité.

Použijte tuto masku na kůži a nechte ji 15-20 minut. Umyjte teplou vodou, opakujte tento postup nejméně dvakrát týdně. Po použití této léčby můžete také aplikovat trochu mléka na obličej.

Doufáme, že tyto masky vám pomohou přirozeně zbavit akné!


Snižte póry s těmito pěti přírodními léky

Snižte póry s těmito pěti přírodními léky

Póry - malé otvory v epidermis kůže. Jejich úloha je velmi důležitá, pokud jde o regulaci teploty těla, protože usnadňují pocení. Každý má asi dva milióny krát po celém těle. Přestože jsme zvyklí ignorovat jejich funkci, jsou nezbytné k ochraně pokožky před účinky environmentálních faktorů. Jejich velikost se může lišit v závislosti na genetice Nicméně, často se stanou expanzivní kvůli nadměrnému vylučování mazových žláz a ztrátě elasticity spojené s předčasným stárnutím.

(Krása)

Co můžete říct člověku o zdraví?

Co můžete říct člověku o zdraví?

Různé změny na obličeji může ut být znamením, že s tělem něco neobvyklého . Samozřejmě, že mohou být způsobeny hormonálními změnami, vystavením extrémním klimatickým podmínkám, použití různých léků nebo výrobků nebo jiných faktorů. Ale některé studie ukázaly , určité projevy mohou indikovat změnu stavu zdravotnictví ‚ I když ‘ jsou opakovaně.

(Krása)