Face akné na obličej krása


Face akné na obličej krása

akné - druh vyrážky, která se může objevit kdekoliv na kůži v důsledku nedostatečné hygieny u lidí s mastnou typ pleti, kouření, škodlivé užívání kosmetických přípravků a genetické sklon

Výskyt těchto otravné skvrny - nepříjemné a nevzhledné problému, a to zejména, když se objeví na nose nebo kolem něj. Naštěstí existuje několik přírodních způsobů, jak se zbavit akné, a jednou z nejlepších možností je domácí masky pro obličej.

Chcete-li bojovat proti akné je a získat zdravou a svěží pleť, doporučujeme vyzkoušet jednu z přírodního masky akné na obličeji, které jsou levné a velmi efektivní.

Ananasové masky

Toto je krásná maska ​​na boj proti akné a může být použita pro všechny typy pleti. Ananas pomáhá udržovat pokožku hydratovanou, odstraňte přebytečný tuk a uvolnění ty otravné, tvrdohlavý akné. Navíc, v kombinaci s medem, může být velmi účinným prostředkem k ochraně pokožky, který bude měkký a čistý.

  • Ingredience ½ šálku ananasové šťávy, 2 lžíce

medu Jak na to?

V malé misce smíchejte ananasový džus s dvěma lžícemi medu, míchejte, dokud budete mít jednotnou konzistenci. Před nanesením této masky důkladně umyjte obličej a potom rovnoměrně rozmíchejte směs přes kůži. Nechte masku po dobu 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte nejméně dvakrát týdně.

maska ​​s rajčaty a aloe

Tato výkonná maska ​​s rajčaty a aloe je ideální pro boj s akné a suchá kůže dodává vlhkost. Pracuje také jako odmašťovač, který pomáhá odstranit přebytečný tuk a mrtvé kožní buňky.

  • Přísady 1 malý zralé rajče
  • 4 lžíce aloe gel
  • 1 lžíce hrubé mořské soli

Jak?

Smíchejte rajčata v misce a promíchejte gel aloe vera. Po zkombinování těchto ingrediencí přidejte lžíci mořské soli a obraťte směs na pastu. Když je připravená, aplikujte masku na obličej a nechte na tváři po dobu 10 minut, pak opláchněte studenou vodou.

ovesné vločky a medu maska ​​

oves a med jsou dobré pro pleť, protože pomáhají hydratují pokožku, odstraní odumřelé kožní buňky a zanechává příjemnou jemnou texturu pleti. Tato maska ​​kombinuje dvě silné složky, ale na rozdíl od jiných mastek by měla být používána pouze v oblastech, které mají akné.

  • Složení 1 lžíce ovsa
  • ½ lžíce medu 1 vejce

Jak na to?

Všechny ingredience v misce, dokud pastu a pak se vztahuje pouze na ty části obličeje ovlivněna akné. Nechejte směs 5 minut. Po uplynutí doby opláchněte studenou vodou a opakujte léčbu 2 až 3krát týdně.

vajec a Lemon Maska

bílky a citron pomůže odstranit černé tečky, protože hluboce čistí pokožku, odstranění odumřelých kožních buněk a obsahovat další nečistoty, které způsobují tyto otravné skvrny. Je důležité si uvědomit, že tato maska ​​by měla být používána pouze v noci, protože pobyt na slunci může mít nepříznivé vedlejší účinky na pokožku.

Ingredience

  • 2 vejce
  • 1 lžička citronové šťávy

Jak to udělat?

Nejprve je nutné oddělit vaječné bílé od žloutků a míchat bílé až do doby, kdy budou mít dobrou strukturu. Pak přidáme citrónovou šťávu a dobře promíchejte, až se vytvoří homogenní konzistence. Než začnete používat tento výrobek, umyjte si obličej, aby se maska ​​lepila, což je velmi důležité.

Použijte tuto masku na kůži a nechte ji 15-20 minut. Umyjte teplou vodou, opakujte tento postup nejméně dvakrát týdně. Po použití této léčby můžete také aplikovat trochu mléka na obličej.

Doufáme, že tyto masky vám pomohou přirozeně zbavit akné!


7 Kroků k odstranění tuku z břicha

7 Kroků k odstranění tuku z břicha

Health tuku v oblasti břicha, kromě toho, že problematický, je také nebezpečné. Pamatujte, že obvod pasu přes 88 centimetrů ohrožuje zdraví žen. Nadměrné žaludeční pilulky mohou způsobit cukrovku a některé problémy se srdcem. Znát to, jak se můžete zbavit tohoto problému? Za prvé, buďte realističtí. Tuk v oblasti žaludku nezmizí za dva týdny.

(Krása)

3 Nejlepší hýždě cvičení

3 Nejlepší hýždě cvičení

Většina žen nejsou spokojeni s jejich hýždě. Někteří chtějí být větší nebo více zaoblení, zatímco jiní chtějí být menší. Nicméně, každá žena chce její hýždě být elastické a tón, protože věk, pasivní životní styl a špatná výživa může významně ovlivnit je. V tomto článku budeme mluvit o několika cvičeních, které můžete udělat doma, abyste přivedli hýždě do hýždí.

(Krása)