Face akné na obličej krása


Face akné na obličej krása

akné - druh vyrážky, která se může objevit kdekoliv na kůži v důsledku nedostatečné hygieny u lidí s mastnou typ pleti, kouření, škodlivé užívání kosmetických přípravků a genetické sklon

Výskyt těchto otravné skvrny - nepříjemné a nevzhledné problému, a to zejména, když se objeví na nose nebo kolem něj. Naštěstí existuje několik přírodních způsobů, jak se zbavit akné, a jednou z nejlepších možností je domácí masky pro obličej.

Chcete-li bojovat proti akné je a získat zdravou a svěží pleť, doporučujeme vyzkoušet jednu z přírodního masky akné na obličeji, které jsou levné a velmi efektivní.

Ananasové masky

Toto je krásná maska ​​na boj proti akné a může být použita pro všechny typy pleti. Ananas pomáhá udržovat pokožku hydratovanou, odstraňte přebytečný tuk a uvolnění ty otravné, tvrdohlavý akné. Navíc, v kombinaci s medem, může být velmi účinným prostředkem k ochraně pokožky, který bude měkký a čistý.

  • Ingredience ½ šálku ananasové šťávy, 2 lžíce

medu Jak na to?

V malé misce smíchejte ananasový džus s dvěma lžícemi medu, míchejte, dokud budete mít jednotnou konzistenci. Před nanesením této masky důkladně umyjte obličej a potom rovnoměrně rozmíchejte směs přes kůži. Nechte masku po dobu 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte nejméně dvakrát týdně.

maska ​​s rajčaty a aloe

Tato výkonná maska ​​s rajčaty a aloe je ideální pro boj s akné a suchá kůže dodává vlhkost. Pracuje také jako odmašťovač, který pomáhá odstranit přebytečný tuk a mrtvé kožní buňky.

  • Přísady 1 malý zralé rajče
  • 4 lžíce aloe gel
  • 1 lžíce hrubé mořské soli

Jak?

Smíchejte rajčata v misce a promíchejte gel aloe vera. Po zkombinování těchto ingrediencí přidejte lžíci mořské soli a obraťte směs na pastu. Když je připravená, aplikujte masku na obličej a nechte na tváři po dobu 10 minut, pak opláchněte studenou vodou.

ovesné vločky a medu maska ​​

oves a med jsou dobré pro pleť, protože pomáhají hydratují pokožku, odstraní odumřelé kožní buňky a zanechává příjemnou jemnou texturu pleti. Tato maska ​​kombinuje dvě silné složky, ale na rozdíl od jiných mastek by měla být používána pouze v oblastech, které mají akné.

  • Složení 1 lžíce ovsa
  • ½ lžíce medu 1 vejce

Jak na to?

Všechny ingredience v misce, dokud pastu a pak se vztahuje pouze na ty části obličeje ovlivněna akné. Nechejte směs 5 minut. Po uplynutí doby opláchněte studenou vodou a opakujte léčbu 2 až 3krát týdně.

vajec a Lemon Maska

bílky a citron pomůže odstranit černé tečky, protože hluboce čistí pokožku, odstranění odumřelých kožních buněk a obsahovat další nečistoty, které způsobují tyto otravné skvrny. Je důležité si uvědomit, že tato maska ​​by měla být používána pouze v noci, protože pobyt na slunci může mít nepříznivé vedlejší účinky na pokožku.

Ingredience

  • 2 vejce
  • 1 lžička citronové šťávy

Jak to udělat?

Nejprve je nutné oddělit vaječné bílé od žloutků a míchat bílé až do doby, kdy budou mít dobrou strukturu. Pak přidáme citrónovou šťávu a dobře promíchejte, až se vytvoří homogenní konzistence. Než začnete používat tento výrobek, umyjte si obličej, aby se maska ​​lepila, což je velmi důležité.

Použijte tuto masku na kůži a nechte ji 15-20 minut. Umyjte teplou vodou, opakujte tento postup nejméně dvakrát týdně. Po použití této léčby můžete také aplikovat trochu mléka na obličej.

Doufáme, že tyto masky vám pomohou přirozeně zbavit akné!


7 Zajímavých způsobů, jak bojovat proti nadměrné pocení

7 Zajímavých způsobů, jak bojovat proti nadměrné pocení

Zdraví Pocení - přirozený proces v těle. Díky němu je odstranění škodlivých tekutin, toxinů a dalších látek z těla. Je dokázáno, že každý má více než dva miliony potních žláz. Jsou zodpovědné za odstranění potu kůží. Většina z nich je pod podpaží, na chodidlech a také na dlaních. Kromě toho proces pocení pomáhá regulovat tělesnou teplotu, a požadovaná úroveň aminokyselin.

(Krása)

Výběr oblečení: 8 chyb, kterým lze zabránit

Výběr oblečení: 8 chyb, kterým lze zabránit

Většina žen ráda vždycky vypadá dobře, zvláště pokud jde o šatní skříň. Máme oblečení pro každou příležitost. Máme zájem nejenom o nalezení dokonalého oblečení, ale také o vyjádření sebe sama a vlastního stylu. Problémem je, že nejsme vždy vybíráme nejlepší oblečení pro naše postavy a pak si všimněte, že náhle vypadáme silněji, než jsme opravdu.

(Krása)