Domácí masku aloe s varixy jablečného octa a přírodní prostředky


Domácí masku aloe s varixy jablečného octa a přírodní prostředky

Ty křečové žíly a chtějí vědět, jak se ho zbavit, nebo alespoň snížit výskyt žíly? Důvodemkřečové žíly, nevzhledné a bolestivé, často je genetika nebo některé pravidelné návyky či životní styl. Mnoho lidí se rozhodne kontaktovat lékaře, ale můžete zkusit nejjednodušší způsob, jak pomoci vizuálně snížit zvětšení žil. No, zkusme?

Jak vařit masku k léčbě křečových žil doma?

Ale co je křečová žíla, proč se vyskytuje, má tento vzhled a způsobuje zánět kůže? Tak či onak, každý obecně ví, co to je. varixy se vyskytuje v nohách kvůli špatnému prokrvení, žilní nedostatečnosti, způsobené enzymatickou změny ve stěně cévy, když je špatné krve zpět do srdce. Obvykle hraje důležitou roli genetické faktor, ale je třeba připomenout, že sedavý způsob života a špatné stravovací návyky mohou také přispět k onemocnění. Krev začne stagnovat v blízkosti objeví tele mravenčení, záchvaty, hmotnost ... chápete, co tím myslím, že jo?

Podívejme se na to z objektivního hlediska, s cílem snížit dopad této nemoci vyžaduje značné množství vůle. Zázraky neexistují, je to už dávno jasné. Pokud jsou žíly velmi opuchnuté, musíte nejdříve užívat léky, které zabraňují tvorbě krevních sraženin a zlepšují oběh. Pokud jsou křečové žíly významné, měla by být použita chirurgická intervence, aby se předešlo mnohem vážnějším problémům. Pokud se vaše žíla příliš nerozšířily, doporučujeme, abyste se řídili tipy, které budeme dále diskutovat. Jak vařit domácí krém? Podržte recept.

Co potřebuji?

Tato maska ​​se velmi snadno připravuje, je však důležité ji pravidelně používat. Co potřebujete pro masku? můžete uklidnit, protože nemusíte utrácet hodně peněz na složkách, ale ujišťujeme, že maska ​​je velmi účinný a dobře pomáhají při léčbě křečových žil. Record: Mrkev

  • Aloe (stejný počet jako mrkev)
  • půl šálku jablečného octa

Jak si vyrobit masku?

  • Při přípravě tohoto jednoduchého med masku varixů, musíte nejprve vzít mrkev a poměrně zaklepat ji v mixéru, dokud krémové struktuře.
  • Poté, co jste se zabývali mrkví, musíte přidat aloe.Vezměte stejné množství aloe, stejně jako krém. S cílem získat dužiny aloe, opatrně vyjměte trny ze stonků, rozbalte šířka a lžíci aloe oddělit buničiny (Zúčastněte aloe transparent).
  • Co dál? Přidejte jablečný jablečný ocet.Požadované množství octa bude muset definovat oko by mělo být dost, aby konzistence mrkve a aloe byl jako pasta, a zároveň je příliš řídký nebo hustý, jinak není možné dát do žíly.
  • Nyní, abychom získali perfektní homogenní krém, vložili jsme všechny ingredience do mixéru. Všechno je připraveno! Ale pozor, je třeba maska ​​aplikována určitým způsobem, začnou dát na masku masírovat kotníky a lýtka až lépe aplikovat masku ruce a nezapomeňte, aby to kruhové pohyby.
  • Jakmile máte dát masku na nohy, nechte ho asi půl hodiny, aby mohl působit na dilatační křečových žil. Potom masku opláchněte teplou vodou.
  • Takovou masku můžete udělat každý den po návratu domů. Pokud některý den nebudete mít dostatek času, nebo pro všechny inhrediyetiv masku lze připravit hadříkem namočeným v jablečným octem. Vložte je na místo rozšířených žil a nechte 20 minut. Jsou také velmi účinné.
  • Nezapomeňte jíst dobře a jíst dobře a dělat fyzické cvičení. Například to stačí mít jednoduchou půlhodinu nebo hodinu chůze. To vám nebude stát penny, ale přínosy pro zdraví budou velmi důležité!


Jak zacházet s nohou houba přírodní prostředky

Jak zacházet s nohou houba přírodní prostředky

Houba - množství bakterií, které působí po celý rok, i když jejich Největší aktivita je v létě, protože teplo a vlhkost vytvořit příznivé podmínky pro jejich růst. místa na těle, kde je obvykle houba - je nohy, podpaží a třísla. Pokud máte nadváhu, jsou také ohroženy infekce místa, kde jsou záhyby v důsledku nadměrného tuku.

(Lidových opravné)

12 Nejlepších přirozených laxativ

12 Nejlepších přirozených laxativ

Zácpa - frustrující a extrémně nepříjemný problém, kterým čelí mnoho lidí. Naštěstí existuje mnoho přirozených projímadel , které účinně bojují s onemocněním a zabraňují tomu, aby se znovu objevil. V tomto článku se seznámíte s 12 nejlepšími ○ laxativy , které jsou navíc zcela přirozené. Zácpa je běžný problém, který může být způsoben špatnou výživou, může být vedlejším účinkem některých léků nebo může signalizovat problémy s gastrointestinálním traktem.

(Lidových opravné)