Masky pro obličej pro každý den


Masky pro obličej pro každý den

Zobudíš se každý pondělí s tmavými kruhy pod očima? Celý týden práce unavený z vás a vaše tvář vypadá unavený v pátek? Chcete, aby vaše pokožka vypadala jasně a čerstvě? Pak odložte své plány na víkend!

Ukážeme vám sedm domácích prostředků a budete schopni vyrobit své vlastní přirozené masky se složkami, které pomáhají, vyživují, změkčují a tónují pokožku. Pomohou vám skrýt únavu v prvních dnech týdne a budete svítit všechny víkendy.

Pondělí: Ovesné

pondělí potřebovat něco opravduenergickou a úrodnou, takže budete muset udělat masku, rozmolovshy ovesné vločky na prášek. Smíchejte s teplou vodou a nechte vychladnout po dobu 10 minut. Aplikujte masku na obličej a nechte ji půl hodiny. To vám umožní být připraveni pokračovat po dobu jednoho týdne.

Úterý: Jogurt

Do úterý jste stále unavený, ale ne tak veselý jako v pondělí, ale stále potřebujete dobrý týden před dlouhou dobou. Proto byste měli používat jogurt; tato potravina hydratuje pokožku, ale nedělá to mastnou. Je to tak jednoduché, dáte na vaše obličej jednoduché jogurt a nechte ho půl hodiny. Tato maska ​​funguje rychle a snadno.

středa: Clay

Nyní jste v polovině svého týdne, a to je ten správný čas, aby hluboce čistí pokožku, pomáhá jí odstranit toxiny a nečistoty ve stejnou dobu, což zajišťuje jeho minerály.

To je důvod, proč je velmi užitečné použít tento den zelené jílové masky. Tato hlína může být zakoupena v jakémkoli obchodě nebo lékárně.

Zmrzlinový prášek smíchejte s teplou vodou a přidávejte je pomalu, až přestane vytvářet prsa, a její struktura se nestane monotónní. Aplikujte tuto masku na celou tvář, vyhýbejte se oblasti oka a počkejte, dokud nebude hlína suchá. Obvykle trvá 20 až 30 minut. Poté jemně opláchněte hlínu teplou vodou.

Také tato maska ​​pomůže odstranit brilantní skvrny a přebytečný olej. Pokud máte suchou pokožku, míchat jíl s jogurtem, ale ne s vodou. Po nanesení masky je pokožka vždy zvlhčena krémem nebo olejem, kterou denně používáte.

Čtvrtek: citrón a med

Nyní se blížíme k víkendu, takže je nejlepší čas vyčistit kůži z jakékoliv špíny. Neexistuje nic lepšího než citrón, je to skvělý čistič a čistící prostředek. Kromě toho med pomáhá hydratovat pokožku a dává jí zdravou záři.

Třepete kůru z jednoho citronu a mícháme s medem. Textura této masky bude mírně lepkavá, i když ji můžete ohřát a učinit méně viskózní. Aplikujte tuto směs a ponechte ji na obličeji půl hodiny, poté opláchněte.

Pátek: Okurka

Konečně, pátek, a už jste připraveni jít "do světa". Ale kůže na obličeji nese únavu po celý týden, a v tuto chvíli byste se měli obrátit o pomoc s okurkami. Obnoví vaši pokožku, okurek ji hluboce zvlhčí a bude to znovu a znovu.

Abyste tuto masku připravili, je třeba okurek provést, míchat s běžným nebo rýžovým mlékem. Vzhledem k tomu, že tato maska ​​je v konzistenci poměrně vzácná, budete ji muset použít s bavlněným tamponem, kruhovými pohyby, jako byste odstranili make-up. Pak nakrájejte dvě kusy okurek a položte je na zavřené oční víčka. Tento trik obnoví vitalitu vašich očí.

Nechte odpočinout po dobu nejméně 20 minut. Tuto masku můžete také použít před spaním, abyste odstranili všechny nečistoty, které se hromadí během dne.

Sobota: Avokádo

Měl jste čas odpočinout až do soboty, nyní jste připraveni živit pokožku, aby zdravé splachování stále svítí. Abyste tuto masku vytvořili, musíte rozdělit polovinu avokáda s vidličkou, vytvořit dobře míchanou homogenní směs. Avokádo je bohaté na mastné kyseliny, vitamíny a minerály, takže již nepotřebujete žádné přísady. Použijte tuto masku přímo na obličej a nechte ji zůstat tak dlouho, dokud nebude znatelně suchá a nebude lehce "stlačit" pokožku. Potom jej opláchněte vodou.

Neděle: Lavender

Neděle je čas relaxovat tvář, vše, co musíte udělat, je jen připravit se na silnoulevandule.

Musíte vzít levandulový olej a míchat několik kapek vody. Namočte bavlněný kotouč a jemně jej protřete na obličej. Nemusíte hledat ten nejlepší prostředek pro vaši pokožku.

Fotografie poskytla MGFlady Disdain, The Style PA a Zeetz Jones.


Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Každý den, naše vlasy jsou vystaveny různým nepříznivým vnějším faktorům, které nejen zpomaluje svůj růst , ale často vedou k vypadávání vlasů. vypadávání vlasů - je tak časté a nepříjemný problém, že pracovníci jsou kosmetickém průmyslu prostředky k jeho řešení po mnoho desetiletí. Během této doby vytvořil mnoho kondicionéry, šampony a jiné prostředky vlasové kosmetiky, které jsou zastaveny nejen jejich ztráty, ale také urychlit růst vlasů a zase to atraktivní.

(Krása)

6 Potraviny, které vyvolávají celulitidy

6 Potraviny, které vyvolávají celulitidy

Zdraví Jak se zbavit celulitidy, musíte se držet vyváženou stravu, pít vodu, cvičení, použijte proti celulitidě krémy, atd lze vyjmenovat dlouhé časové možnosti, ale nejlepší v této situaci je zjistit, jaký druh produktu přispívá ke vzniku celulitidy a včas, aby se zabránilo to. Pak řekneme, jaké produkty jsou lépe vyloučeny ze stravy, aby se zabránilo výskytu celulitidy, nebo alespoň snížit svou expozici.

(Krása)