Make-up může být škodlivé pro zdraví


Make-up může být škodlivé pro zdraví

Pro většinu žen make-up je oblíbený kosmetický výrobek a velkou pomoc při zlepšování vzhledu kůže a obličeje.

Již mnoho let se kosmetický průmysl zabýval vývojem a výrobou tisíců kosmetických přípravků, které uspokojují potřeby každé ženy.

Nicméně, nevědomost o tom, jak správně používat nebo špatné zvyky o jejich použití, vedly k nárůstu návštěv dermatologů kvůli kožním problémům.

Z tohoto důvodu je velmi důležité si uvědomit, co byste se měli vyvarovat při používání těchto výrobků. Zde jsou některé příklady zneužití make-upu, které mohou být škodlivé pro Vaši pokožku a zdraví.

1. Výměna kosmetiky

Je normální sdílet oblečení, doplňky a další módní projevy s přáteli a rodinou.

To dělá mnoho žen věřit, že není nic špatného sdílet jejich dekorativní make-up, ale buďte opatrní!

Sdílení rtěnky, oční stíny, prášek a dokonce i kartáče a aplikátory zvyšuje své šance na chytání virových infekcí, jako je zánět spojivek a herpes.

Kromě toho, jestliže jiný člověk má jakékoliv akné, budete také vystaveni riziku šíření bakterií z nich na kůži.

Doporučená literatura: 5 domácí opravné prostředky pro krásné oči 2. Pomocí

dlouho falešné řasy plné řasy dávají výraznější a krásný vzhled, který často dělá mnoho žen se snaží falešné řasy, které přilnuly.

Použití tohoto přípravku na oční víčka může být škodlivé, protože mnoho z těchto výrobků obsahuje formaldehyd, který může způsobit podráždění očí.

Nesprávné použití tohoto výrobku může způsobit, že přírodní řasy se stanou křehkými a prasknou. Nicméně, s vhodnými opatřeními, můžete je použít a používat trochu bezpečnější.

3. Spánek s make-up image

Mnoho žen přijde domů unavený z práce, nebo party, nebo dokonce přemýšlet o odstranění make-up z obličeje. Velká chyba!

Tento zvyk zabraňuje kůži dostat dostatek kyslíku, aby se zotavil, dokud tělo odpočinku, což může vést k problémům na další den. Obličej a obrysy kolem očí často trpí touto chybou nejvíce.

Kosmetika blokuje póry a v důsledku toho se mohou objevit pupínky.

Navíc některé produkty způsobují podráždění očí, protože se mohou nenápadně dostat do očí přes noc.

Designer make-up obsahuje oleje a vosk, který může blokovat žlázy a způsobit záněty, jako je konjunktivitida. 4. Pomocí zpožděné

kosmetika, jakož i potraviny, kosmetika má omezenou dobu platnosti, která umožňuje, abyste věděli, životnost výrobku před složky zhoršovat a stát škodlivý.

Po uplynutí doby se složení kosmetických prostředků mohou začít vyvíjet a nemůže být aplikován na kůži.

Dobrá kvalita kosmetiky často trvá mnohem déle, ale stále má trvanlivost, která by měla být dodržována.

Použití prodlouženého přípravku může způsobit podráždění nebo infekci, protože může obsahovat bakterie.

Navíc, po vypršení platnosti, tyto produkty často ztrácejí příjemnou vůni a jejich konzistence se pravděpodobně změní.

Viz také: 8 potraviny, které mohou být aplikovány na obličej

5. Naneste oční linky na okraji víčka

očí, stejně jako mnoho jiných částí těla mají přirozené bakterie, které mohou být dobré nebo špatné, v závislosti na stimulu, tak i funkcemi.

používání výrobků, jako jsou oční linky, na vnitřní straně víčka, může zavést cizí bakterie, což zvyšuje riziko infekce a obstrukce mazových žláz.

Odhaduje se, že 30% očních cericích částic dostane do očí, když je přípravek aplikován na okraj očního víčka.


Making

Making

Foot je jedním z nejatraktivnějších částí ženského těla, ale vyžadují řádné péči a společné problémy by měla být léčena přírodními prostředky, a to nejen z estetických důvodů, ale také proto, že se jedná o naše zdraví, celulitidu, strita, letargie, obezita, křečové žíly atd. V tomto článku se budeme sdílet osvědčené přírodní prostředky pro boj proti těmto problémům získat dobré nohou, urostlý a zdravé!

(Krása)

Jak připravit viskózní tonikum doma

Jak připravit viskózní tonikum doma

Při péči o kůži potřebuje nejen čisté, ale také nezapomeňte tón, a neměli byste na to zapomenout. Viskózní prostředky mají schopnost obnovit a dodat energii kůže, stejně jako snížit póry, přidělit tuk na kůži a odstranit obličejovou únavu. Proto, pokud chcete mít opravdu krásnou tvář, která bude svítit se zdravím, neváhejte vyzkoušet domácí-vyrobené viskózní toniků, které jsou uvedeny níže.

(Krása)