Láska nepotřebuje prosit


Láska nepotřebuje prosit

Sex a vztahy nikdy obětovat svůj vlastní význam pro někoho, kdo neví, že jste skutečně mají. Pokud se někdo prostě nemůže vidět svůj význam někdo ignoruje, listy nebo se vám to respektovat, ne prosit o jejich pozornost a lásku, protože jsou skutečné a upřímné.

ne kousnout otrávené jablko, který je lhostejný k lásce vy jím trpí.

Pokud „ptáte moc,“ je to jen, že víte, co chcete a jak důležité je pro vás. Že jste první, kdo si musíme vážit své vlastní názory, myšlenky, touhy a chování.

bychom měli držet dál od těch, kteří ohrožují psychickou rovnováhu, kterou všichni usilují.

vzpomenout na své vnitřní touhy, poslouchat a milovat sami sebe, protože jste jediní, kteří sami mohou pomoci osvobodit se od falešné lásky.

Neměl prosit žebrat

lásky láska - požadavek, který neexistuje mimo mysl. jediné věci, které pocházejí z žebrání - nedostatek sebevědomí, váš emocionální překážku bolesti, který je dodáván se ztrátou důstojnosti.

Chcete vědět více? Číst emoční zralosti - je vědět, že život není dokonalý

Když milujeme někoho, my určitě chceme, aby se o ně postarat a vyhnout se utrpení. Naše citové reflexy nás zvou vytvořit okolnosti, které nás cítili hodni lásky, vychovávat emoce a pocity, které přispívají k harmonii, upřímnost a lásku.

Pokud jste se potýkají s falešné lásky a nakonec se domnívají, že se budete cítit. Skončíte s myšlenkou, že není zaslouží pozornost nebo náklonnost, a přesvědčí sami tímto způsobem vztahy - to je normální.

Koneckonců, je to jednoduché: člověk, který vás zaslouží - a že jste pidstupayetsya sami, jistě oceníte vy i věnuje svůj čas a myšlenky.

Nikdo nemůže vás nešťastný bez vašeho svolení

nejmocnějším nástrojem k vyřešení emocionální lhostejnost a nespravedlnosti - sebeurčení. To by mělo být doprovázeno zdravým pocitem sebevědomí, sebepoznání a myšlenky o pocity, touhy a chování své i druhých.

však proces, při kterém se nacházíme v těchto případech vypovídá o nedostatku důstojnosti. To, co jsme přehlédli -nemusíme jít za ty, kteří si nás nezaslouží.

Je to o tom, že musíme vědět, jak používat úspěšné strategie k překonání bolesti falešné lásky. Podívejme se na některé typické situace:

  • Bolest lživé lásky je obtížný proces, který napájí bolestivou fázi úzkosti. Obecně víme, že "něco není v pořádku", ale nechceme to vyjádřit slovy nebo odstranit obvazy, které nás emoce oslňují.
  • Nezapomínáme na nepohodlí a vyhýbáme se tomu, že jsme přesvědčeni, že emoční problém je vyřešen přirozeně.
  • Když konečně přijmeme nepohodlí, přichází čas, kdy je příliš mnoho nepříjemností, aby je tolerovali, a to nám způsobuje, že musíme čelit problému, než ztratíme sílu.
  • Ale co se stane, když bojujeme s vlastními pocity? Loajalita nás ovládá a bitva se stává nekonečným bojem, jenž prodlužuje utrpení.
  • Je také často slyšet o "užívání bolesti". Ani ignorování ani přijetí nejsou pozitivní.

Co skutečně potřebujete vyrovnat s bolestí falešné lásky, je to potvrdit a jít s tím, že to bolí. Protože to, co opravdu chceme, je, aby někdo miloval nás a ten druhý člověk se nám asi nezajímá a nemá nám rád vzájemně.

Abychom překonali bolest, dalším krokem je otestovat rozhodnutí v praxi.

Jaké je správné rozhodnutí? Přesvědčte se, že pokud nemůžeme získat uznání, které hledáme přirozeně, bude to ještě těžší pokusit se o to vykoupit. Správná volba pro nás zůstane daleko od této osoby, protože teprve potom si můžeme být jisti, že se budeme vyrovnávat s bolestí.

Chcete-li ukončit utrpení, které pochází z falešné lásky, musíte je nejprve porozumět a přijmout. Je naprosto přirozené truchlit ztrátu něčeho, co jste tak chtěli.

Ujistěte se, že číst si zaslouží, aby byl šťastný

Love and ocenit sami nasytit svůj vztah s vlastním

Přestože všechny emocionální situace je složitá, všichni utrpení má řešení. Tyto změny jsou možné, když jsme připraveni pracovat na nich a čelit bolestivé situaci.

Proto musíme jasně pochopit, že první osoba, kterou musíme věnovat, je sami. Pak můžeme rozlišovat mezi těmi, kteří se cítí dobře, od těch, kteří ne.

Nevzpínejte pozornost a obzvlášť lásku nikomu, protože , kdo vás miluje, to ukáže v jedné nebo jiné podobě.

Pamatujte, že emoční nespravedlnost hraje významnou roli ve vývoji našeho sebevědomí. Pomáhá nám studovat naše touhy, hodnoty a potřeby.

Nevolte někoho, kdo neodpovídá na vaše volání. Přestaňte je vidět a začněte je nalézt. Přestaňte přemýšlet o lidech, kteří jsou přítomni ve vašem životě pouze v režimu pohlednic. Víte - ti, kteří se zabývají pouze vnějšími zónami, vás budou cítit dobře jen tehdy, budou-li na to všichni ostatní.

Nezapomeňte zvážit důvody, které přispěly k vašemu závazku vůči této osobě především. Co vás chtělo požádat o lásku a pozornost? Přejděte na zdroj a spusťte interní konverzi.

Je velmi důležité vyživovat si sebevědomí a přestat žádat o lásku, protože se láska projevuje a cítí. Nikdy nemusíte žádat o lásku. Vaše pozornost a láska jsou příliš cenné, než abyste strávili někoho, kdo si vás nezaslouží.

Venujte se těm, kteří vás bezpodmínečně milují a chápou.


5 Situace, ve kterých není pocit viny

5 Situace, ve kterých není pocit viny

Sex a vztahy by mělo být připomenuto, že vinu spojenou s naším svědomím. Je to ukazatel osobnosti a odrazu hodnot, stejně jako výchovy. Pocit viny a pochybnosti o něčem z času na čas nám pomohou zlepšit. To je správné a nezbytné. Nicméně psychický a emocionální stav zdraví závisí na rovnováze. Extremes vždy škodí.

(Sex a vztahy)

Dobré vs špatné lidi, lidi, které přinášejí štěstí

Dobré vs špatné lidi, lidi, které přinášejí štěstí

Sex a vztahy začínají, nikdo není ani dobré, ani špatné. Z vědeckého hlediska nemůže nic měřit dobré nebo zlé. Ale jedna věc je správná: každý z nás ví o pozitivní a negativní energii, kterou s sebou přinášejí někteří lidé. Někdy lidé jedná na svých vlastních zájmech. A když se začnou přednost před ostatními, urazit a uvést v omyl, lze říci, že mají nepříznivý vliv na ostatní.

(Sex a vztahy)