Pouze jedna dávka nových kapslí se může rychle léčit celou řadu nemocí


Pouze jedna dávka nových kapslí se může rychle léčit celou řadu nemocí

Zajímavá fakta Představte si na okamžik, že pouze skrz kapsli můžete léčit zlomené cholesterolu, vysoký krevní tlak, chudokrevnost, necitlivost nebo pouze po dobu 15 dnů.

Vypadá to úžasně, zvláště když si myslíte, že tento malý, komplikovaný nástroj pro léčbu pacientů s chronickými nemocemi, kteří užívají několik pilulek denně dlouhou dobu.

Představte si, že pouze jedna dávka bude schopna léčit různé nemoci po určitou dobu ...

Ale už se to stalo!

Dvě prestižní zdravotnické střediska přicházejí s řešením: Brighamská a ženská nemocnice v Bostonu a Massachusetts Institute of Technology v Cambridge. Zajímavý článek

12-letá dívka, vytvoří aplikace mluvit s babičkou, která má Alzheimerovu

Když vědci provedli studii, snažili se najít nový způsob, jak k léčbě malárie. Odborníci se snažili rozdělit metodu, která by umožnila zavádění léků jednou dávkou. Teď nejen dosáhli svých cílů, ale otevřeli nové příležitosti v oblasti medicíny a vynalezli lék na chronické nemoci.

Přečtěte si další informace.

více kapsle Každý, kdo trpí chronickým onemocněním, jako je artritida, ví, co na léčbu byla účinná, je třeba pít každý den pilulku.

Pokud zapomenete pít nebo pít jeden den následující den, droga ztratí svůj účinek. Je porušena tzv. "Dodržování léčby".

To je poměrně častý problém u starších pacientů. Pokud nemáte vedle své léčby žádnou osobu a poskytnete jí v určitou dobu správnou dávku, zapomene si zapít pilulky.
Takže jak by mohla věda pomoci vyřešit tento problém?

Tablet-Transformer

Studie byla publikována v časopise Massachusetts Institute of Technology. Zpočátku tým profesionálů pod vedením Dr. Giovanniho Traversa hledal nový způsob léčby malárie. Aby bylo možné léčit tuto nemoc, která neustále postihuje lidi v zemích třetího světa, je nutné zadat několik dávek drogy. A to znamená materiálové výdaje a problémy s řízením procesu léčby.

Vědci vyvinuli tabletový transformátor

, který se rozkládá uvnitř žaludku, jako malý robot. Stoupá ve velikosti, takže zůstává v žaludku a nespadá do tenkého střeva. Koneckonců, ve střevě by takový lék mohl negativně ovlivnit asimilaci živin nebo odstranění odpadu.

Když je tato kapsle již v žaludku, rozšiřuje se na 4 centimetry a stává se hvězdicovitým tvarem. Pak zůstane tam nejdelší čas,

pak se rozdělí a zmizí. Kapsle obsahuje ivermektin. Jedná se o druh antiparazitární látky, která interaguje s jinými polymery, aby vytvořila úžasný účinek: postupně přidělit léky.

velkou budoucnost K dnešnímu dni tato kapsle se používá k léčbě malárie a různé tropické nemoci, zejména ty, které přenášena komáry.

Experti z této studie nyní naznačují, že po tom, co pacient pohltí kapsli, dostane do 15 dnů požadovanou dávku léků.

Vědci nyní usilují o prodloužení tohoto období na 3 měsíce.

Po dosažení tak pozitivních výsledků při léčbě hlavního cíle studie, malárie, budou vyvinuty jiné typy léků proti nejčastějším chronickým onemocněním. Mezi ně patří poruchy cholesterolu, hypertenze. chronická bolest ... 8 Další informace o přírodní prostředky pro boj s rakovinou vaječníků

s ohledem na skutečnost, že v budoucnu bude pouze jedna tableta moci léčit zdravotní problémy po dobu nejméně tří měsíců, musí mít vliv na lék.

Výdaje na léky se sníží.

(Doufejme, že to nebude problém pro farmaceutický průmysl).

Pacienti dostanou

 • efektivnější léčbu a nebudou se muset starat o jasnou dávku. Objeví se nový přístup k léčení infekcí nebo dokonce psychologických problémů.
 • Doufáme, že tato zlepšení se brzy stanou skutečnými. Sledujte novinky!


  Příznaky krevních sraženin, které by měly následovat

  Příznaky krevních sraženin, které by měly následovat

  Zajímavých faktů při vzniku krevních sraženin v cévách, je zdravotní riziko. Krevní sraženina je krevní hmota, ke které dochází kvůli změně kapalného stavu na želatinu nebo polotuhou látku. Zjistěte příznaky krevních sraženin, které je třeba sledovat. Pokud se hmotnost volně proudí v krvi, může se částečně nebo úplně blokovat tepny nebo žíly.

  (Zajímavosti)

  Zajímavé skutečnosti o původu sběratelů snů

  Zajímavé skutečnosti o původu sběratelů snů

  Myslíte, že jste honit vole za postel? Nad dveřmi nebo oknem bytu? Podle legendy umožňují filtrování snů. Orientují pozitivní emoce, aby omezovaly negativní, jinými slovy všechny noční můry, které vidíte v noci. Dnes se učíme víry, které vyprávějí zajímavý mýtus o původu snů. Ojibwa kmen a původ lovci sny Fixační objevil v indiánského kmene, který v 60.

  (Zajímavosti)