Limonáda s okurkou, zázvorem a mátou Recepty


Limonáda s okurkou, zázvorem a mátou Recepty

Pokud si sednout a přemýšlet o vlastnostech každé jednotlivé složky, zjistíte, že tento recept není nic škodlivé pro vás. S touto snadno limonády s okurkou, zázvorem a mátou, můžete nejen zbavit dotěrné břišního tuku, ale také bude stále vlhká a plná energie. Ještě lepší: není to všechno výhoda tohoto lahodného nápoje. Přečtěte si další informace o tomto článku.

Jak si vyrobit limonádu s okurkou, zázvorem a mátou?

Ingredience pro tento nádherný limonády, ideální pro teplé sezóny:

  • 2 litry vody, 1 střední okurka
  • 1 citrón 1 lžička nastrouhaného čerstvého zázvoru

10 čerstvou mátou Oloupejte okurku a krájet ho tence, doplňovat dva litry vody. Pak přidejte nakrájený citrón, strouhaný zázvor a listy máty. Do chladničky vložte nejméně 6 hodin, nejlépe do noci. Před přímou konzumací můžete přidat několik kostek ledu, pokud je opravdu horký den.

Využívejte tuto limonádu po celý den, abyste získali doporučenou denní dávku vody! Pokud se opravdu snažíte pít dostatek tekutiny, tento recept je pro vás. Používejte tuto limonádu všude v plastové lahvičce. Výhody

okurky vyznačující se velmi vysokým obsahem vody (96%), okurka je ideální pro hubnutí. Má pouze 20 kalorií na 100 gramů porce. Okurka ideální pro boj s obezitou, ale také podporuje detoxikaci a eliminaci jakékoliv otoky.

Čisticí diety, které obsahují okurku, pomáhají předcházet zadržování tekutin a akumulují nadbytek kyseliny močové. Okurek má také projímavé vlastnosti, které vyčistit střeva a odstranění hlenu z jeho sliznice.

použití Okurka se nedoporučuje lidem, kteří často trpí průjmy, slabého žaludku nebo přebytečného plynu. Ale okurka je velmi vhodné chránit žaludeční sliznici a udržení zdravé střevní flóry.

Ginger Vlastnosti

Zázvor má výjimečné protizánětlivé vlastnosti, které jsou široce používány v tradiční čínské medicíně. Pomáhá bojovat proti různým poruchám, jako je artritida, problémy s trávením a dýcháním. Vzhledem k tomu, že má lehce ořechovou příchuť, dobré k jídlu, jako zázvor, doprovázeny dalšími potravin nebo složek.

Zázvor je bohatý na vitamíny, minerály, esenciální oleje, aminokyseliny a antioxidanty. To má pro tělo nespočetné výhody. Například, může snížit bolest během menstruace, zmírnit revmatismus, bojovat s nachlazeními a chřipkou, odstranit sputa, zlepšit krevní oběh a zabránit srdečním onemocněním.

Zázvor může také pomoci zmírnit závratě. Stimuluje libido a je přirozeným afrodiziakiem, stejně jako přirozený a účinný antidepresivum. To pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí, snižuje stres, zmírňuje migrénu (vliv blokováním prostaglandiny), brání nějaký druh rakoviny vaječníků (zejména rakoviny tlustého střeva) a podporuje trávení.

Mátové vlastnosti

Tato úžasná aromatická rostlina má mnoho léčebných vlastností. Knírek působí jako antispasmodik v trávicím traktu. Pomáhá zmírnit bolest jako analgetikum, snižuje zánět kůže a sliznic, vymaže dýchací systém.

Mátový čaj nebo pruh je velmi uvolňující. Může zlepšit kvalitu spánku a dát pocit klidu. Zabraňuje stresu, zlepšuje plynatost, uvolňuje svaly a pomáhá chránit sliznici žaludku. Mincovna je skvělá pro lidi, kteří mají problémy s trávením.

Kyselina askorbová obsažená v mátě pomáhá eliminovat sputa, takže máta je silná antikoncepce. Pokud máte horečku, máta způsobí pocení ke snížení teploty.

Je také užitečné pro pacienty trpící astmatem, prostým nachlazením, průjem nebo plyny, stejně jako Crohnova choroba (protože snižuje podráždění střev). Mincovna také snižuje zvracení a bolest břicha, zlepšuje krevní oběh, zabraňuje špatnému dechu.

Properties Lemon Lemon je jedním z druhů ovoce, které obsahují nejvíce vitaminu C, což je důležitým prvkem pro lidi s nachlazení nebo chřipku, a pro ty, kteří prostě chtějí, aby se zabránilo těmto chorobám, protože Lemon posiluje imunitní systém. Kromě mnoha vitaminů pomáhá odstraňovat toxiny z těla a je silným antiseptikem.

Není to špatné jíst citron, když ztratíte svůj hlas nebo když máte pneumonii, bronchitidu, chřipku nebo dokonce astma. Pomáhá zmírňovat kapiláry a krevní cévy, které způsobují nepohodlí a rány se začnou léčit zevnitř. Může také pomoci při léčbě vysokého krevního tlaku.

Citrusové plody jsou bohaté na minerály, jako je draslík, hořčík, vápník, fosfor, železo, sodík a dokonce i fluoridy. Obsahuje také vitaminy, zejména B1, k prevenci zánětu, srdečního selhání a mozkové obrny.

Citron také pomáhá bojovat proti horečce, zmírňuje cukrovku a pomáhá obnovit játra, žaludek a močový měchýř normální po onemocnění. To může zabránit tvorbě ledvinových kamenů a napomáhá rozpuštění, které jsou již přítomny v ledvinách a močovém měchýři.

Nicméně, citron se nedoporučuje pro některé lidi. Ti, kteří trpí anémií, křivice, onemocnění dásní, velkého počtu dutin v poškození úst, stomatitida, zánět hltanu, nespavost, acidóza, chronická zácpa nebo nervů, vyhnout se toto ovoce.

Nyní víte, že to limonáda s okurkou, zázvoru a máty peprné jsou neuvěřitelně prospěšné pro vaše zdraví.Tento lahodný a čerstvý nápoj pro horký letní den hydratuje a poskytuje zdravou alternativu k lidem, kteří nejsou přitahováni k "obyčejné" vodě.


Zdravý a aktivní start do nového dne s citronem, česnekem a medových receptů

Zdravý a aktivní start do nového dne s citronem, česnekem a medových receptů

Zkoušeli jste někdy smíchat med, česnek a citron? Taková kombinace se může zdát spíše podivná, protože všechny tyto ingredience se dobře nesmějí. Ale ve skutečnosti to vůbec není. Věřte tomu nebo ne, ale pár "česnek - med" je dobře znám při vaření. Navíc, tyto výrobky byly po staletí používány v přírodní medicíně ke zlepšení fungování imunitního systému.

(Recepty)

5 Chutných polévkových šlehačků pro chudnutí

5 Chutných polévkových šlehačků pro chudnutí

Existuje jídlo, které je užitečné, vyvážené, výživné a pomáhá zhubnout? Ano! Zeleninové krémové polévky. To je dokonalý způsob, jak postupně zhubnout, aniž byste hladovali a dostávali všechny živiny, které vaše tělo potřebuje. V tomto článku vám řekneme o pět lahodných krémových polévků pro hubnutí. Smetanová polévka se skořicí a dýní Tato lahodná polévka s jedinečnou kombinací přísad je skvělým jídlem, které překvapí své hosty.

(Recepty)