Limonáda se zázvorem, okurkou a mátou pro ploché břicho


Limonáda se zázvorem, okurkou a mátou pro ploché břicho

recepty Všichni bez výjimky, chce mít ploché břichoa to je cíl, který všichni z nás se snaží tak těžké dosáhnout. Někdy však nadváha v břišní oblasti nemůže být nic jiného než typická nadýmání - zadržování tekutin vám dává pocit, že jste získali váhu. S jednoduchou limonádou na bázi zázvoru, citronu, máty a okurek tento pocit snadno zmizí. Vysvětlíme vám jak!

citron, máta, zázvor a okurky na ploché břicho

Někdy zjistíte, že vaše břicho se zvětší, dojde k dřívější ztracené svalového tonu a slabost. A tady není žádná hodnota, štíhlá nebo máte nadváhu. byste měli mít na paměti, že tento typ uloženého tuku v této oblasti je zcela normální pro ženy, a jako by se urážlivých zvuky, ho není tak snadné, jak se zbavit jen cvičení, to vše závisí na integrovaném přístupu a správně uzavřeno nízkokalorickou dietu .

Bezpochyby se vám to stalo dříve: váš žaludek vypadá hladce ráno, ale během dne se zvětší, zejména po jídle. Je způsoben nejen sedavým způsobem života, ale také dieta, kterou následujete. Existují produkty, které přispívají k nadýmání: nápoje sýtené oxidem uhličitým a dokonce i hlávkový salát nebo fazole mohou mít takový důsledek.

Lemonade, které popíšeme dále, bude nejen zbavit břišní tuk, ale také zhubnout v této oblasti a snížit velikost pasu. Budeme vysvětlovat, proč: 1. Lemon

Toto kyselé ovoce obsahující kyselinu askorbovou, který udržuje správnou funkci žaludku, pomáhá trávení potravy snadněji a lépe vstřebávat živiny. pepsin složka, která je také obsažena v citronu pomáhá získat větší užitek z proteinu spalování tuků, jinými slovy, kyseliny prostřednictvím svého jídelníčku je mnohem účinnější. Uspokojuje také pocit sytosti, zabraňuje vzniku plynů a popálenin tuků. Stručně řečeno, ideální metabolický stimulátor pro každou stravu.

2. Zázvor

ztratit váhu se zázvorem? Ano, je to možné. Zázvor je vynikající protizánětlivý prostředek, který kromě toho obsahuje úžasnou složku zvanou gingerol. Tato komponenta aktivuje funkci střev a žaludku, podporuje trávení, plyny a brání zánětu a urychluje odstranění tuku. Pokud je kombinujete s dalšími prvky, které napomáhají spalování tukových ložisek, získáte perfektní léčbu plochým žaludkem.

3. Mincovna

Tento přírodní lék, jako je máta, je velmi užitečný pro vaše tráví. Mint odstraňuje plyny brání žaludeční kyseliny, pomáhá lépe absorbovat živiny a je protizánětlivá látka, relaxuje a zmírňuje nevolnost. Mincovna je skvělá pro infuzi, stejně jako pro dávat své oblíbené pokrmy a dezerty mimořádnou chuť.

4. Okurky

Okurky jsou lehké pro trávicí systém a jsou vynikající protizánětlivé látky. Obvykle se používají okurky ke snížení tmavých kruhů pod očima a vyživování kůže. Takže si můžete představit, jaký velký přínos mohou dát vašemu tělu.

Pamatujte také, že okurka je skvělý diuretikum, které pomáhají eliminovat tekutin a dokonale se hodí k léčbě infekcí, jako je zánět močového měchýře a nephritis, nemoci z nich, protože obvykle váš žaludek může růst. Nepochybuji, že okurka je vynikající spojencem při dosažení tohoto cíle.

Jak limonádu se zázvorem, okurky a máty pro ploché břicho Ingredience

  • 2 litry vody 1 citronu 1 středně velká okurka
  • 2 polévkové lžíce strouhaného zázvoru mátou 10
  • Příprava Způsob přípravy je velmi jednoduché. Začněte s infuzí máty. Chcete-li to provést, vložte deset listů mátou do vody a zipu. Potřebujete jen sklenici vody. Po vroucí vodě 5 minut vařte infuzi, poté vyjměte z desky a nechte vychladnout.
  • Dále budete potřebovat citronovou šťávu. Rozkrojte citrony na polovinu a odstraňte z nich šťávu. Nechte trochu citrónové kůry, bude vás potřebovat později.
  • Třetí krok: Vyčištění a nakrájíme okurky ji v mixéru. Jakmile to uděláte, přidejte výslednou směs okurek s citrónovou šťávou do mátové infuze.
  • Vezměte půl litru pramenité vody a nalít ji do sklenice Kuvshin přidáním infuze máty peprné, citrónovou šťávou a okurky. dobře promíchejte a přidejte dvě čajové lžičky strouhaného zázvoru, tři malé kousky citrónové kůry, a pokud chcete trochu čerstvé máty.

Jak pít limonádu se zázvorem, mátou a okurky

Jako výsledek, dostanete dva litry limonády a bude sloužit vám vynikající tonizuvalnym nápoje během dne. Hlavní věc je jíst po každém jídle: snídaně, oběd a večeře. Ale je nejlepší pít po celý den.

lahodnou limonádu, když je čerstvá a pokud jste ji kombinovat s pravidelným, nízkokalorickou dietou a cvičením, můžete získat ploché břicho v žádném okamžiku. Vyzkoušejte tento nápoj!


Urychluje metabolismus pomocí zelený čaj s mátou a grapefruit recepty

Urychluje metabolismus pomocí zelený čaj s mátou a grapefruit recepty

Metabolismu - série chemických procesů odpovědných za přeměny energie z potravy spotřebované náboje v každé buňce těla. Je zodpovědný za kontrolu hladiny glukózy v krvi a udržuje tělesnou hmotnost v normální . Dále hraje důležitou roli v kardiovaskulárním systému a mnoha dalších procesech, které se v těle vyskytují, aby se udrželo zdraví těla.

(Recepty)

5 Receptů na čištění jater

5 Receptů na čištění jater

Játra - nesmírně důležitý orgán. Je zodpovědná za detoxikaci těla z různých škodlivých produktů, které konzumujeme například z alkoholu a smažených potravin. Játra nejen chrání tělo před toxiny, toto tělo se může regenerovat sám. Přes tuto schopnost, nekonají neurčitě do jater, což způsobuje trvalé poškození.

(Recepty)