Léčba a prevence vrozených vlasů


Léčba a prevence vrozených vlasů

Pěstované vlasy je velmi bolestivé, stejně jako neatraktivní. Obvykle se objeví po holení nebo voskování. Objevuje se jako malé kužely, které se pak infikují a její příčinou je nesprávné odstranění chloupků. To se může stát vážným problémem, a kromě toho, abychom museli zjistit, jak s ním zacházet, musíme také vědět, jak se tomu vyhnout. Dozvědět se o nápravných opatřeních pro prevenci požití vlasů z tohoto článku.

Tipy pro prevenci a léčbu vrozených vlasů

 • Přemýšlejte o způsobu depilace. Někteří lidé naznačují, že vosk přispívá k tvorbě vrozených chloupků, zatímco jiní říkají, že jeho hlavní příčinou je holení. Vosk oslabuje kořeny vlasových folikulů, což znamená, že nové vlasy nebudou dostatečně silné, aby prolomily povrch kůže. Holení může také způsobit vypadávání vlasů, ale v tomto případě nejsou kořeny zcela odstraněny. Postarejte se o kůži.
 • Když vlasové folikuly obsahují tuk, mrtvé kožní buňky, nečistoty nebo bakterie, nové vlasy rostou silněji. Chcete-li tomu zabránit, odstraňujte pokožku každý týden, čistěte a zvlhčujte pokožku každý den a používejte anti-komedogenní látky, které zabraňují "ucpání" pórů. Naučte se, jak správně oholit.

 • Pokud zvolíte tuto metodu odstraňování chloupků, mějte na paměti následující: zjemňuje pokožku teplou vodou, mýdlem nebo holení (ženy mohou používat stejný holicí krém jako muži), není holitsya proti růstu chloupků aplikujte lehký tlak pokaždé, když si holíte a použijete nový čepel pokaždé (nebo jej změňte dvakrát nebo třikrát). Nenoste těsné oblečení.
 • Pevné oblečení rozdrtí na kůži a neumožňuje jí "dýchat", což se týká i vlasů, které roste pod kůží. To může nakonec vést k vzhledu zvětšených chloupků. Nejdůležitější je, že byste měli nosit pouze bavlněné materiály a vyhnout se syntetickému oděvu. Zabijte bakterie po odstranění chloupků. Používejte přírodní antiseptiky, jako je olej z čajovníku, abyste zabránili infekci. Olej můžete nanášet na kůži po několika hodinách po holení nebo pomocí vosku.
 • Prodlužte póry horkou vodou nebo párou. Můžete také zabalit nohy do horkého ručníku, což usnadní odstranění zvětralých chloupků.
 • Nepoužívejte stejný vosk několikrát, pokud si tento postup učiníte doma. Salony opakovaně používají stejný vosk několik dní nebo týdnů, takže je dobré vždy sledovat "španělský" systém, který vám doporučuje používat vosk pouze jednou.
 • Namočte bavlněný tampón do vlčího lískového oleje a naneste ho na kůži s pěstovanými vlasy. Tento domácí prostředek dobře uklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá odstraňovat vlasy. Je také užitečné pro snížení zarudnutí a zánětu. Tento křovin hydratuje a čistí póry. Používejte je před a po odstranění chloupků.

 • Odstraňte pokožku, která pokrývá vlasy houbou. V minulosti zůstaly vlasy "v pasti" pod první vrstvou dermis, ale můžete ji odstranit jemným čištěním pokožky. Pečlivě zvedněte vlasy, ale nevytahujte je, protože můžete ještě více dráždit oblast a vést k infekci. Nezapomeňte si předem umýt ruce (s mýdlem) a před pinzetou aplikovat alkohol nebo vroucí vodu před použitím.
 • Vyvarujte se opětovného vznikajícího narušení vlasů během léta nebo během cvičení. Pocení z výkonu, třením nohy nebo boky, některé sportovní oblečení, teplo a jiné faktory mohou přispívat ke vzniku zarostlých vlasy - tak aplikovat vazelínu, mastek nebo kukuřičný škrob, aby se zabránilo podráždění. Po dokončení cvičení důkladně opláchněte citlivé oblasti tak, aby vlasové folikuly mohly znovu "dýchat".
 • Použijte gel z aloe vera - neuvěřitelný přírodní prostředek pro vrozené vlasy. Dejte ji na postižené oblasti každou noc a nechte ji oblékat do kůže. Je dobré mít aloe ve vašem domě, protože můžete zkrátit stonku a získat gel. Aloe krémy a pleťové vody jsou také k dispozici, ale nefungují tak rychle. Pokud kupujete gel z aloe, ujistěte se, že neobsahuje alkohol, který může dráždit a spálit kůži.
 • Používejte esenciální oleje, např. Heřmánkový nebo levandulový olej. Kontrolujte koncentraci a v případě potřeby je zředte vodou, protože některé z těchto látek jsou velmi silné a mohou poškodit nebo popálit pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte směs oleje. Postup odstraňování zvětšených vlasů
 • Umyjte mýdlem, opláchněte studenou nebo teplou vodou. Aplikujte ke kosmetiku na vlasy ráno a večer, abyste "uvolnili" vlasy. Udělejte to opatrně, abyste nezpůsobili otravu folikulů a nezpůsobovali krvácení. Musíte odstranit pouze mrtvou pokožku, mastnotu nebo nečistoty.

Použijte teplou (ale ne horkou) měkkou tkaninu na plochu, která má několik minut rozmazaných vlasů, aby se pokožka změkčila.

 • Použijte pinzetu, předem sterilizovanou v alkoholu nebo vroucí vodě. Vytáhněte kůži kolem oblasti a pomocí pinzety rychle vytáhněte vlasy.
 • Potom aplikujte antiseptické látky, jako je olej z čajovníku nebo gel z aloe vera.
 • Opakujte tyto kroky, pokud často máte vlasy, nebo pokud se tvoří v několika oblastech.


Chcete delší řasy? Vyzkoušejte tento přírodní prostředek

Chcete delší řasy? Vyzkoušejte tento přírodní prostředek

Různé řasy se významně podílejí na kosmetických procedurách mnoha žen, protože tlusté a dlouhé řasy mohou vypadat výraznější a hlubší. Mnoho žen má tolik štěstí, že mají vlastní dlouhé a tlusté řasy, zatímco jiné se musí snažit o to, aby se zlepšily pomocí různých prostředků. Maskovací a curlingové pinzety jsou nejběžnější způsoby, jak je velmi rychle zesílit.

(Krása)

ŠEst oleje pro růst vlasů

ŠEst oleje pro růst vlasů

Zdraví Většina lidí s úžasem léčit své vlasy, a to je, bohužel, velmi často ovlivněna různé faktory, které ji mohou oslabit, aby se suché a dokonce vést ke ztrátě . Přednostně děláme naši volbu ve prospěch obchodů, když chceme obnovit vlasy a stimulovat jejich růst. Nicméně některé z nich jsou strašně drahé nebo neposkytují očekávané výsledky.

(Krása)