úPrava dna pomocí zázvoru a celer


úPrava dna pomocí zázvoru a celer

nezdravá strava recepty založené na červené maso, vnitřnosti a ančovičkami může často vést ke dnu - společný onemocnění, které nastane, když tělo není schopen odstoupit přebytečné puriny.

Časem se stanou malé krystaly kyseliny močové v krvi hromadí v kloubech, což způsobuje bolest a zánět.

v nejvážnějších případech dny se vyskytuje v klasickém tvaru - otok palce, a to vede ke značné potíže. Jak můžeme předejít této fázi nemoci? Jak je možné snížit hladinu kyseliny močové v těle?

Dnes se pokusíme s vámi podělit se několika jednoduchými a efektivními způsoby. Jeho použití ve spojení s vyváženou stravu a některé užitečné návyky a cvičení, budete se cítit mnohem lépe. Podívejte se na tuto metodu pro sebe!

Přírodní způsoby odstranění močové krystalů kyseliny Ingredience

 • 2 okurky 1 celer 200 g
 • kořen zázvoru šťáva z půl citronu sklenici vody

Tyto přírodní ingredience jsou opravdu hojení a efektivní při jednání s krystaly kyseliny močové. Chcete vědět, jak přesně fungují?

 • Okurka: Okurka má diuretické vlastnosti, což je činí vynikající nástroj pro odstranění přebytku kyseliny močové z krevního . Tato zelenina je nízkokalorická a skvělý doplněk stravy. Je výborná a vhodná jak v salátech, tak v tomto léčebném koktejlu.
 • Celer Celer osvěží a hydratuje tělo. Jeho zvláštní vůně je skvělá pro mnoho jídel. Můžete přidat celer do vývaru a salátů, vařit maso a aby bylo bohaté na vitamíny a léčivými koktejlů, jako je recept, který jsme dnes s vámi sdíleny. Uvědomte si prosím, že celeru snižuje hladinu špatného cholesterolu a odstraňuje přebytečnoukyseliny močové. Očistí tělo, má diuretické vlastnosti a stimuluje játra. Jak můžete vidět, musíte mít tuto zeleninu doma po ruce.
 • Ginger Jak často zmiňují v našich webových stránkách, tento léčivý kořen se často používá v boji proti bolesti a zánětu, ale věděli jste, že je nezbytné v léčbě dny a artritidy? Podle studie provedené v lednu 2010 a publikované v časopise "Potravinářské a chemické toxikologie", zázvor je bohatý na chemické sloučeniny, známý jako 6-shogoal. Tato sloučenina snižuje záněty způsobené krystaly kyseliny močové. Takže, pokud nemáte čerstvý kořen zázvoru, okamžitě jděte do obchodu a koupíte jej, abyste připravili tento léčivý nápoj.
 • VodaKolik vody obvykle denně vypijete? Pamatujte si, že pro vyprání kyseliny močové, je třeba pít 6-8 sklenic vody denně. Kromě toho je nezbytné vyčistit tělo a odstranit škodlivé toxiny, které způsobují různé nemoci.
 • Citrón Jen pár ovoce je dokonale hodí pro boj s kyselinou močovou a může tak vyčistit tělo jako citron. Díky svým alkalickým vlastnostem působí na přebytek krystalů kyseliny močové nahromaděné v kloubech. Citrony jsou také bohaté na vitamíny a minerály, což je dokonalým přítelem vašeho zdraví. Pokyny

Nejprve umyjte okurku, celer stonku a kořen zázvor

 • Vyčistěte a nakrájejte okurku na kusy. Měli by být dostatečně velké, aby se vešli do mixéru. Dělejte totéž s celerem.
 • Stříkat džus s polokamenem. Druhou polovinu citronu držte v chladničce. Může být použita později.
 • Máte přesně 200 g kořenů zázvoru? Použijte váhy k měření přesné částky.
 • Nyní přidejte do mixéru všechny přísady a skartujte. Jste hotovi Nyní přidáme vodu a citronovou šťávu.
 • Vše promícháme v mixéru a přidáme několik kostek ledu. To udělá koktejl chutné.
 • Kdy je lepší pít tento přírodní koktejl? Ihned po snídani. Pak pomůže při trávení a mnohem lépe vyjasní tělo z krystalů kyseliny močové nahromaděné v kloubech.
 • Zlepšuje také funkci jater, , která snižuje zánět kloubů. Využijte tento nápoj k dosažení nejlepšího výsledku po dobu jednoho týdne, poté 4 dny pozastavte, než začnete znovu pít.
 • Když užíváte tento nápoj pravidelně, snížíte hladinu nadměrného cholesterolu. Pozorujete výsledky velmi brzy!


  3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu

  3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu

  Recepty Za prvé, měli byste vědět, že LDL, známý také jako špatný cholesterol, má dva důvody: špatné stravovací návyky a genetické faktory, výsledek z nichž někteří jsou nebezpečné LDL hromadí v tkáních a krevní plazmě. Lékař pravděpodobně předepisuje léky na snížení LDL. Nicméně, vyvážená výživa a denní cvičení také pomůže snížit hladinu cholesterolu na vhodné a zdravé úrovni.

  (Recepty)

  Přírodní nápoje z duševní únavy

  Přírodní nápoje z duševní únavy

  Přiměřená únava. Někdy život se stává opravdu nesnesitelný: blokáda v práci nebo osobní odpovědností a náročné době stresu nebo vyčerpání může vést k úplné psychické únavy. Ale proč nezačnete přidávat přírodní nápoje do vaší stravy? Budou tě ​​potěšit! 1. Jahoda s ovesnou kaší, banánem a medem Co potřebujete?

  (Recepty)