úPrava dna pomocí zázvoru a celer


úPrava dna pomocí zázvoru a celer

nezdravá strava recepty založené na červené maso, vnitřnosti a ančovičkami může často vést ke dnu - společný onemocnění, které nastane, když tělo není schopen odstoupit přebytečné puriny.

Časem se stanou malé krystaly kyseliny močové v krvi hromadí v kloubech, což způsobuje bolest a zánět.

v nejvážnějších případech dny se vyskytuje v klasickém tvaru - otok palce, a to vede ke značné potíže. Jak můžeme předejít této fázi nemoci? Jak je možné snížit hladinu kyseliny močové v těle?

Dnes se pokusíme s vámi podělit se několika jednoduchými a efektivními způsoby. Jeho použití ve spojení s vyváženou stravu a některé užitečné návyky a cvičení, budete se cítit mnohem lépe. Podívejte se na tuto metodu pro sebe!

Přírodní způsoby odstranění močové krystalů kyseliny Ingredience

 • 2 okurky 1 celer 200 g
 • kořen zázvoru šťáva z půl citronu sklenici vody

Tyto přírodní ingredience jsou opravdu hojení a efektivní při jednání s krystaly kyseliny močové. Chcete vědět, jak přesně fungují?

 • Okurka: Okurka má diuretické vlastnosti, což je činí vynikající nástroj pro odstranění přebytku kyseliny močové z krevního . Tato zelenina je nízkokalorická a skvělý doplněk stravy. Je výborná a vhodná jak v salátech, tak v tomto léčebném koktejlu.
 • Celer Celer osvěží a hydratuje tělo. Jeho zvláštní vůně je skvělá pro mnoho jídel. Můžete přidat celer do vývaru a salátů, vařit maso a aby bylo bohaté na vitamíny a léčivými koktejlů, jako je recept, který jsme dnes s vámi sdíleny. Uvědomte si prosím, že celeru snižuje hladinu špatného cholesterolu a odstraňuje přebytečnoukyseliny močové. Očistí tělo, má diuretické vlastnosti a stimuluje játra. Jak můžete vidět, musíte mít tuto zeleninu doma po ruce.
 • Ginger Jak často zmiňují v našich webových stránkách, tento léčivý kořen se často používá v boji proti bolesti a zánětu, ale věděli jste, že je nezbytné v léčbě dny a artritidy? Podle studie provedené v lednu 2010 a publikované v časopise "Potravinářské a chemické toxikologie", zázvor je bohatý na chemické sloučeniny, známý jako 6-shogoal. Tato sloučenina snižuje záněty způsobené krystaly kyseliny močové. Takže, pokud nemáte čerstvý kořen zázvoru, okamžitě jděte do obchodu a koupíte jej, abyste připravili tento léčivý nápoj.
 • VodaKolik vody obvykle denně vypijete? Pamatujte si, že pro vyprání kyseliny močové, je třeba pít 6-8 sklenic vody denně. Kromě toho je nezbytné vyčistit tělo a odstranit škodlivé toxiny, které způsobují různé nemoci.
 • Citrón Jen pár ovoce je dokonale hodí pro boj s kyselinou močovou a může tak vyčistit tělo jako citron. Díky svým alkalickým vlastnostem působí na přebytek krystalů kyseliny močové nahromaděné v kloubech. Citrony jsou také bohaté na vitamíny a minerály, což je dokonalým přítelem vašeho zdraví. Pokyny

Nejprve umyjte okurku, celer stonku a kořen zázvor

 • Vyčistěte a nakrájejte okurku na kusy. Měli by být dostatečně velké, aby se vešli do mixéru. Dělejte totéž s celerem.
 • Stříkat džus s polokamenem. Druhou polovinu citronu držte v chladničce. Může být použita později.
 • Máte přesně 200 g kořenů zázvoru? Použijte váhy k měření přesné částky.
 • Nyní přidejte do mixéru všechny přísady a skartujte. Jste hotovi Nyní přidáme vodu a citronovou šťávu.
 • Vše promícháme v mixéru a přidáme několik kostek ledu. To udělá koktejl chutné.
 • Kdy je lepší pít tento přírodní koktejl? Ihned po snídani. Pak pomůže při trávení a mnohem lépe vyjasní tělo z krystalů kyseliny močové nahromaděné v kloubech.
 • Zlepšuje také funkci jater, , která snižuje zánět kloubů. Využijte tento nápoj k dosažení nejlepšího výsledku po dobu jednoho týdne, poté 4 dny pozastavte, než začnete znovu pít.
 • Když užíváte tento nápoj pravidelně, snížíte hladinu nadměrného cholesterolu. Pozorujete výsledky velmi brzy!


  Domácí lék na pálení žáhy zelí recepty

  Domácí lék na pálení žáhy zelí recepty

  Kyselost a pálení žáhy - je nepříjemné a bolestivé zdravotní problémy a obvykle se jich zbavit nestačí ke zlepšení stravy harchuvannya.U dnešním článku se budeme vysvětlovat, jak se vyhnout pálení žáhy by jednoduchý Recept na zelí, který lze použít jako přílohu pro nádobí. Proč se pálení žáhy objeví?

  (Recepty)

  5 Receptů na čištění jater

  5 Receptů na čištění jater

  Játra - nesmírně důležitý orgán. Je zodpovědná za detoxikaci těla z různých škodlivých produktů, které konzumujeme například z alkoholu a smažených potravin. Játra nejen chrání tělo před toxiny, toto tělo se může regenerovat sám. Přes tuto schopnost, nekonají neurčitě do jater, což způsobuje trvalé poškození.

  (Recepty)