Léčba bolesti zad


Léčba bolesti zad

přírodní prostředky Pokud narazíte na bolest v zádech, když se nedoporučuje, aby jen tak relaxovat. V prvních dvou dnech, měli byste začít cvičit mírnou fyzickou aktivitu bez náhlých pohybů nebo zvedání těžkých předmětů.

bolest spojená s určitými vlastnostmi bederních obratlů a okolní měkké tkáně, jako jsou svaly, vazy, nervy a dokonce i mezižeberních disků. Lumbago je termín, který definuje tento stav, který může trvat několik dní nebo dokonce týdnů. V tomto článku se dozvíte o několika různých způsobech léčby bolesti zad.

Než začnete léčit lumbago, musíte podstoupit průzkum. Tento průzkum pomůže určit příčinu, která je důležité vyloučit vážnější problémy, které mohou mít stejné příznaky, jako je osteoporóza, infekce nebo poranění vyžadující chirurgický zákrok, nebo v extrémních případech - rakovinou.

Je velmi pravděpodobné, že mnoho lidí na celém světě alespoň jednou ve svém životě trpí bolestmi zad. Bolest může být patrný v jakékoli části zad, ale nejčastější typ bolesti je bolest v dolní části zad známý jako bederní oblastib. Toto onemocnění je velmi časté, protože tato část těla má většinu tělesné hmotnosti. Po

nachlazení a chřipky, lumbago je jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé přicházejí k lékaři. Většina zranění v zádech, protože si pravidelně zvyšovat hrob či spíše zůstávají ve stejné pozici po dlouhou dobu.

akutní lumbago lze pád nebo z důvodu nedostatečné pevnosti, se dotýká některých svalů a vazů, a v důsledku toho vyvolává napětí v jednom z těchto svalů.

 • lumbago příčinou náhlého zlomenin způsobených onemocnění, jako je osteoporóza a artritida
 • Při spinální rakovina kord ohroženo
 • svalové křeče, když jsou velmi intenzivní
 • herniace disku, disk je poškozen nebo je infekce, které mohou způsobit poškození
 • páteře Nadměrná síla od nevhodných zvedání závaží
 • stenózy způsobené roztažení páteřního kanálu
 • Skolióza nebo kyfózy, zakřivení páteře. Tato vlastnost může být dědičná a může se objevit u dětí a mladých lidí
 • Napětí ve svalech a vazů
 • těhotenství Nemoci spojené s ženskými pohlavními orgány, ovariální cysty, děložní myomy, nebo rakoviny

Doporučení pro prevenci / léčení lumbago

 • potřebují odpočinout, je třeba zastavit intenzivní aktivitu během několika dní aby se snížila bolest v této oblasti.
 • doporučuje použít studený obklad v prvních dnech, pak se horký obklad, který pomáhá bojovat proti svalové křeče, které způsobily bolest.
 • V prvních dnech můžete užívat některé analgetika, zatímco jiné svaly se vrátí do normálního života. Měl by být předepsán lékařem a pamatujte si, že pro vaše zdraví není prospěšné užívat si sama lék.
 • Musíš jít spát ve fetální poloze s polštářem mezi nohama. Pokud jste opravdu chtěli spát na zádech, můžete si dát polštář pod kolena, chodidla mírně zvýšené, což přispěje ke snížení tlaku na zadní straně.
 • Po několika dnech odpočinku můžete začít znovu cvičit, protože se nedoporučuje po dlouhou dobu udržovat sedavý životní styl. Měli byste provádět světelné cvičení a pokusit se vyhnout se zvedání závažnosti a rychlých a ostrých pohybů do tří týdnů po nástupu příznaků.
 • Pokud bolest v bederním těle neprojde cvičením a analgetiky, musíte jít k fyzioterapeutovi. Bude schopen doporučit protahovací cviky, které jsou účinné při snižování bolesti a předcházení budoucím zraněním.
 • Nejlepší způsob, jak udržet váš stav pod kontrolou, je: pravidelné cvičení a dobrý držení těla. Když sedíte dlouho, měli byste zvolit opěradlo, které plně podporuje záda. To je nejlepší způsob, jak zabránit vzniku lumbago.
 • Měli byste se vyhnout zvýšení tělesné hmotnosti, a to může být uspořádáno se zdravou výživou, která bude založena především na ovoci a zelenině.

Domácí léky k úlevě od lumbago

 • velmi účinné domácí opravné prostředky, jsou jemné masáže pomocí několika kapek éterických olejů smíchaných s lžící mandlového oleje. Masáž dělá ve směru svalů po dobu pěti minut, opakujte třikrát denně.
 • Vařit tři lžíce verbeny v šálku vody, aby navlhčete látku ve směsi a místo na postiženou oblast s teplou vodou, může být trochu trpěliví, ale žádné popáleniny. Postup lze opakovat několikrát denně.
 • Přidejte deset - patnáct kapek oleje z čajovníku do lázně s vodou a ležte v něm nejméně dvacet minut.
 • Připravte směs tří polévkových lžů lněného oleje a jedné lžíce hořčice, vařte a položte oběť v oblasti bolesti. Každé večery můžete opakovat, dokud se necítíte uvolněný.


7 Přírodní prostředky proti ječmen

7 Přírodní prostředky proti ječmen

Barley přírodní nástroje - malý váčků, které jsou způsobeny otokem mazových žláz na očních víčkách. Objevují se ve formě skvrn nebo kužele, které jsou obvykle citlivé na dotek a jsou téměř vždy doprovázeny slzami, světlem a nepohodlí v oku. Ječmen je nejčastěji způsoben stafylokoky , ale i jiné patogeny také příležitostně vedou k této poruše.

(Lidových opravné)

Nejlepší způsob, jak bojovat s rakovinou než chemoterapeutik

Nejlepší způsob, jak bojovat s rakovinou než chemoterapeutik

Přírodní Rakovina - je jednou z hlavních příčin úmrtí ve světě, a ještě děsivější, že počet lidí s různými typy nádorů se stále zvyšuje. Během posledních desetiletí posledních desetiletí moderní medicína dosáhla významného pokroku a byly provedeny velké množství léků proti rakovině. Tělo některých lidí však na ně nereaguje velmi dobře a bohužel tato choroba je překonává.

(Lidových opravné)