11 Možných produktů pro boj proti tuku na břiše


11 Možných produktů pro boj proti tuku na břiše

hubnutí Samozřejmě, my všichni máme ve zvyku získat několik kila navíc v chladném období, ale starat o její postava měla postoupit do první slunce nebyl bezprostředně sedět na dietu.

V tomto článku jsme se rozhodli pro Vás seznam potravin, které se budete vyjíždět tvrdohlavý „záchranné lano“ na břiše.

Správná výživa pro ploché břicho

Existuje přímý vztah mezi tím, co jeme a jak vypadáme. Pokud je vaše dieta dominována potravinami bohatými na tuky a cukrem, váš žaludek nebude nikdy plochý.

Pokud používáme hodně ovoce a zeleniny, bude mít číslo mnohem lepší vzhled. Samozřejmě, člověk by neměl očekávat magickou transformaci v jednu noc, protože hubnutí vyžaduje dlouhou dobu.

Pokud chcete mít dokonalé tělo, budete muset udělat hodně úsilí, času a vytrvalosti.

Proto jsme vám vyzvedli seznam produktů, které vám pomohou potlačit tuk v žaludku a učinit svou postavu atraktivní.

1. Losos, který se odkazuje na tučných ryb, bohatá na vitamíny a minerály. Tato ryba obsahuje minimum kalorií, ale mnoho z prostaglandinu - sloučeninu, která má schopnost regulovat metabolismu v buňkách a zabránit výskytunadýmání.

Navíc losos obsahuje velké množství omega-3 mastných kyselin. 2.

přírodní jogurt přírodní jogurt, často prodávané v obchodech s názvem „Řecký jogurt“, ideální pro snídani nebo svačinu, protože to uspokojuje hlad, aniž by byl na vysoké kalorické potraviny. Tyto vlastnosti

jogurt stačí udržovat dobrou postavu, nicméně jogurt se stala velmi populární díky vysokému obsahu bílkovin, které vás chrání před přejídáním a pozdní jídla.

Pokud chcete převést do prostého řecký jogurt chutné a výživné svačinu, přidejte do něj trochu ovoce, nebo ovesné vločky rozinkami.

3. Lněné osivo

Pokud jste vegetarián nebo jen nemáte rádi ryby, nebojte se. V přírodě je nádherná náhradní náhrada za ryby - lněné semínko.

Semena vápna jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, omega-6 a omega-9.

Nezapomeňte, že před aplikací semen z lnu je nutné naplnit vodou. Následně je můžete přidat do salátů, koláčů, jogurtu a dalších oblíbených jídel.

4. Bobule bobule trochou cukru, ale mnoho antioxidantů, což je důvod, proč oni jsou vynikající dezert pro ty, kteří chtějí, aby jednou provždy zapomenout na tuku na břiše.

Chcete-li mít dobrý tisk, měli byste použít denně jednu sklenici čerstvých plodů.

Bobule jsou skvělé pro oběd mezi sporty, protože mají schopnost zlepšit trávení, omezit nadýmání a regulovat hladinu cukru v krvi.

Ze všech bobulí můžeme rozlišovat borůvky, protože mají protizánětlivé vlastnosti a obsahují mnoho antioxidantů, které jsou schopné bojovat proti volným radikálům. Pamatujte si, že spolu s odstraněním volných radikálů z těla zmizí a nadýmání.

5. Vejce

Vzhledem k konzumaci mírných množství vejce se mohou stát vynikajícími asistenty v boji proti tuku tuků na žaludku. Vzhledem k vysokému obsahu aminokyselin mají vejce schopnost spalovat tuky.

Pokud snídáte jedno vejce na snídani, pomůže vám zůstat naživu až do večeře a nechat ji, aby chtěla zachytit něco škodlivého na oběd. Je nutné používat vejce v surové nebo vařené formě, ale není nutné je vyprážet.

6. Kari

Jeho bohatá žlutá barva je způsobena složením nazývaným "kurkumin". Tato látka napomáhá správnému fungování imunitního systému a zabraňuje vzniku problémů, jako je nadýmání a zadržování tekutin v těle.

Kari bude nejen zlepšit pohodu, ale také dát obvyklé nádobí neuvěřitelnou chuť. Tato koření je ideální pro rýži a různé omáčky.

7. Ořechy

Navzdory skutečnosti, že ořechy jsou velmi vysokokalorický výrobek bohatý na tuk, jsou vynikajícími asistenty při hubnutí a boji proti břišnímu nepohodlí.

To vše vzhledem k tomu, že ořechy obsahují velké množství užitečného tuku (zejména mastných kyselin omega-3).

Doporučujeme jíst hrstku ořechů denně, zvláště pokud chcete něco sladkého.

Chcete-li se ujistit, že se matice nudí, můžete kombinovat několik druhů. Připravte si sortiment mandlí, vlašských ořechů, pistácií, kešu, hroznů a brazilských oříšků a budete cítit různé chuti.

8. Zelený čaj

Tento čaj má schopnost zbavit tělo přebytečné tekutiny a vypálit břišní tuk. Zelený čaj bude velkou pomocí pro ty, kteří chtějí navždy zapomenout na tuk na žaludku.

Doporučujeme vám pít několik šálků zeleného čaje denně. Můžete jíst to studený nebo horký, případně přidat trochu medu nebo plátek citronu. Věřte mi, je to velmi chutné! 9. Sójové

Sojové boby jsou bohaté na bílkoviny, vlákniny a antioxidantů. Můžete si je koupit v prodejnách s výrobky pro výživu a podílet se na empanadas, hamburgery, dezerty, polévky a další.

Upozorňujeme, že sojové mléko je velmi užitečné pro organismus, na rozdíl od kravského mléka,žádnou laktózu, který způsobuje alergickou reakci u lidí, kteří nemají mléčné výrobky. 10.

celozrnných Většina lidí věří, že výrobky z mouky, jako jsou ořechy, což vede k sadě kila navíc. Nicméně, celá zrna je velmi zdravá, ale stále uhasit hlad mnohem lépe, než výrobky z rafinované mouky.

Ovesné vločky, ječmen a hnědé rýže snížení hladiny proteinu C, což často vede k nadýmání. Kromě toho celozrnné produkty obsahují mnohem výživnější složky než produkty běžné rafinované mouky.

11. Jablka

Jablko je jedním z nejužitečnějších plodů, které existují v přírodě. Tyto plody mají schopnost nejen dokonale uhasit hlad, ale také se odráží touhu mít jídlo s něčím sladkým.

Jablka obsahují hodně pektinu a vlákniny, které přispívají k spalování tuků. Navíc jsou nízkokalorickým výrobkem s nízkým obsahem cukru. Můžete mít chutné kousky s jablky před nebo po sportu.


ŠEst důvodů, jak zhubnout

ŠEst důvodů, jak zhubnout

Ačkoli lidé mají tendenci chtít zhubnout pouze pro estetické účely, ale existuje mnoho důležitějších důvodů ke snížení tělesné hmotnosti. To je důvod, proč v tomto článku budeme připomínat šest důvodů pro hubnutí, která je vždy především zaměřena na udržení zdravé hmotnosti, ale v žádném případě nižší než norma.

(Ztráta váhy)

Je pravda, že pocení vede ke ztrátě hmotnosti?

Je pravda, že pocení vede ke ztrátě hmotnosti?

Hubnutí je obyčejný mýtus říká, že čím více potu svůj sportovní, tím větší váhu ztratíte. To však není pravda. Množství spalovaných kalorií je spojeno nejen s pocením. Nakonec, kdyby to nebylo pravda, lidé, kteří se nepotknou, neztratí žádné gramy! Zde odpovídáme na otázku: je to opravdu pocení dává štíhlou postavu?

(Ztráta váhy)