Terapeutické užití jedlá soda


Terapeutické užití jedlá soda

přírodních produktů Mnozí lékaři zvážitjedlé sody jako skutečný doplněk k mnoha léčebných procedur. Tato pozoruhodná chemická sloučenina, která je považována za cenově dostupné a praktické lék na různých nemocí. Chcete-li vědět, jak můžete těžit z jedlá soda? Pokud ano, čtěte dál!

  1. Jedlá soda a zdraví ledvin

   Jedlá soda je skvělý společník pro každého, kdo trpí problémy s ledvinami. Protože se jedná o přirozený elektrolyt sody (hydrogenuhličitan sodný), pomáhá regulovat krevní kyselosti (pH). To je skvělý způsob, jak pomoci ledviny vykonávat svoji přirozenou funkci. Například ty, kteří trpí onemocněním ledvin, hladina bikarbonátu v těle často výrazně snižuje, a velmi nízké hladiny může vést k renální tubulární acidózy.

   Bylo by dobré, aby se lžíce jedlé sody rozpuštěné ve vodě, po každém jídle vyvážit pH krve, a tím zlepšit metabolické tělesné funkce. To je třeba mít na paměti.

  2. infekce močových cest Infekce močových cest jsou velmi časté, zvláště u žen. Nicméně, my můžeme léčit je - kromě antibiotik, doktor navrhl - sody a citron. v kombinaci, se tyto dva prvky pomáhají snižovat bolest a pálení způsobené infekcí močových cest. Tato výhoda je dáno především alkalickém roztoku, čímž se moč méně kyselé, a proto snižuje hořet močový systém, který je více podrážděná, než je obvyklé. Jedná se o jednoduchý nástroj, který ocení žena rozpuštěnou ve sklenici vody lžíci jedlé sody, přidejte šťávu z poloviny citronu.

  3. Jedlá soda pro čištění tlustého střeva

   Čištění tlustého střeva je nezbytné pro zdraví našeho těla. Někdy je tato část střeva je nasycen toxických prvků a kvasinek, a to umožňuje tělu zpracovávat sůl a získat důležité vitamíny, jako je vitamín K. Tento, tak jako tak, bude mít vliv na naše zdraví, i když jsme si nevšimnou. jedlá soda působí jako vynikající anti-kyseliny, který je schopen odstranit toxiny z našeho zažívacího traktu.

   Pokud přidáme bylinky sody rozpuštěné ve vodě, můžeme pomoci předcházet zácpě a posílit náš imunitní systém tím, že zvyšuje proliferaci prospěšných bakterií, které pomáhají očistit naše tělo od škodlivých látek.

  4. Jedlá soda ke zlepšení trávení

   Pravděpodobně víte o takové léčby jako metoda jedlé sody rozpuštěné ve vodě po jídle, a pravděpodobně jste již použili tuto metodu po vydatné večeři tuku. Když máme například žaludeční rozrušení, obvykle se cítíme nepříjemná nevolnost, otoky a pálení v hrudi; v těchto případech je velmi užitečné vzít sódu na pečení, aby se rozštěpily tuky a tak pomohly trávení v žaludku.

   Pokud máte často závratě pálení žáhy, nenechte si ujít příležitost pít sklenici vody s lžící sódy na pečení cítit úlevu. Pálení žáhy se eliminuje neutralizací přebytku kyseliny, čímž se snižuje pocit nepohodlí a pocit pálení. Buďte opatrní, pokud se u Vás objeví pálení žáhy dvakrát nebo třikrát týdně, měli byste se poradit s lékařem, abyste se ujistili o dalších nemocech. Zdraví by mělo být na prvním místě.

  5. Soda pro hubnutí

Už jste někdy slyšeli, že pečení sody může pomoci spalovat tuky? To je pravda, a to se děje zejména proto, že tento přírodní chemický prvek nám dává pocit sytosti a uspokojení. Ale to není všechno - přidáme trochu sódy do vody a jídla, což z nich činí alkaličtější, čímž se zvýší pH krve. To vše pomáhá tělu absorbovat a spalovat tuky.

Odborníci tvrdí, že alkalické prvky přeměňují tuky na svaly a energii. Pokud na druhé straně konzumujeme bílý cukr a mouku, děláme opak; že spálíme svaly a ukládáme tuky. Ale pokud budeme pít alkalickou vodu, vyloučíme kyselý odpad, vyrovnáváme pH krve a ztratíme váhu. Proto se doporučuje vypít sklenici vody se sodou (jednou lžící) jednou nebo dvakrát denně. Nezapomínejte však, že nikdy neužívejte více než tři lžíce sodovky denně, protože se může stát škodlivým.

Shrnutí, poznamenat, že tato přírodní chemická sloučenina je dobrým doplňkem naší stravy. Je to spojenec našeho zdraví, který zvyšuje funkci ledvin a vyrovnává pH krve. Ale nezapomeňte, že je to jen doplněk. Pokud trpíme nějakým onemocněním, měli by lékaři nás informovat o nejvhodnější léčbě.


Zvětšili jste póry? Vyzkoušejte tyto 3 masky!

Zvětšili jste póry? Vyzkoušejte tyto 3 masky!

K dnešnímu dni rozšířené póry už nikoho nepřekvapí . Mnoho lidí dokonce dělá více makeup skrýt tento problém. Ale než se k nim připojíte, chtěli byste vědět, co přesně vede ke zvýšení pórů? Pokusme se vysvětlit příčiny tohoto problému v našem článku. Co vede ke zvýšení pórů? Zvětšené póry mohou způsobit určité nepohodlí, ale jeden z nich je jistá: příčinou zvýšeného póru není úplně jisté choroby, ale také otevřít póry nemají žádné vedlejší účinky.

(Lidových opravné)

Mrkev znamená protahování

Mrkev znamená protahování

Přírodních produktů mrkev Tato jednoduchá léčba sníží otravné bannery, které téměř vždy objevují kolem stehen, břicha nebo hrudníku. Protahování nejen kazí vzhled. Mohou snížit sebevědomí mnoha žen na pláži sezóny nebo při oblékání nějaké oblečení. Tyto přírodní prostředky mohou pomoci snížit výskyt strií a přinést pozitivní výsledky.

(Lidových opravné)