11 Přírodní prostředky avokádo


11 Přírodní prostředky avokádo

Natural znamená avokáda - je ovoce, které pochází z Mexika a má mnoho užitečných léčivé vlastnosti. Je ve tvaru hrušky, tmavě zelená kůže, nápadně světle zelené vnitřní dřeň a velká semena uvnitř.

Avokádo obsahuje všechny druhy živin, které lze použít při různých typech léčby přírodními léky. Objevte pro sebe v tomto článku některé z nejlepších přírodních prostředků pomocí avokádo!

Funkce avokádo strom avokádo může růst až 20 metrů a produkovat až 120 plodů ročně. Toto ovoce je součástí rostlin, které mohou být použity jako kůra a listy jsou toxické (zejména pro domácí mazlíčky).

Aztékové věřili plodnost avokáda ovoce ◆. Navíc "ahucuatl" ve svém jazyce znamená "varlat". Oni také věřili, že toto ovoce je dobrý afrodiziakum. A od té doby se používá k léčbě a prevenci mužských sexuálních problémů.Současně,

obsahuje velké množství vitamínu E chrání proti kardiovaskulárním onemocněním a poskytuje zdravou dávku mononenasycené mastné kyseliny (který snižuje hladinu cholesterolu a chrání tepny, což rozšiřuje cévy tak, že krev proudí lépe). Nicméně, mnoho lidí, kteří sledují určitou dietu, nejezte tohoto ovoce, protože má hodně kalorií (227 kcal každý ovoce).

Avocado obsahuje deset nejdůležitější přírodní minerální prvky: zinek

  • sodný Selen
   • mědi, draslíku mangan
     • Železo Hořčík Fosfor
       • vápníku Všechny tyto minerály bude dobrý prostředek, například pro zlepšení rychlosti buněčného metabolismu. Kromě toho, avokádo také obsahovat kyselinu olejovou, která zabíjí červy a odstraňuje volné radikály z těla, což pomáhá předcházet některých druhů rakoviny, zejména plíce.

       Vzhledem k tomu, avokádo - je dobrým zdrojem vitamínu A, B6 a kyseliny listové, toto ovoce se doporučuje pro lidi s revmatoidní artritidou a cukrovkou.

       Avocado pomáhá snižovat emise plynů při trávení, zlepšují vidění, snížení krvácení z dásní, posílení kostí

       bránit nachlazení a chřipku, bojuje proti průjmu je účinný lék na zácpu, k úlevě od bolesti hlavy a má mnoho dalších užitečných aplikací. Při aplikaci externě, avokádo (nebo spíše, ovoce olej) přispívá ke zpomalení stárnutí pokožky a dělá to vypadat zdravě a hladký bez vrásek. Kromě toho, avokáda účinně bojuje proti strie na kůži a hydratuje ji. Toto ovoce udržuje vlasy lesklé a hebké stavu a bojuje proti lupům, vši a hnidy.

       Přírodní prostředky využívající avokádo

       K odstranění lupů Chop mix avokádo semena a výsledná hmota ricinového oleje. Tuto směs otřete do pokožky hlavy. Zakrýt si hlavu s plastovou koupací čepici nebo nylonové tašce, takže nechte po dobu dvou hodin, poté opláchněte teplou vodou způsobem. Po této proceduře umyjte hlavu tak, jak to obvykle děláte.

       K červy odstranit z těla

       vypijte šálek čaje s avokádovým osivo nebo kůry. Tea vařit vodu a položila osivo nebo slupku, aby se tinkturu. Jak vychladnout, ale vždy na prázdný žaludek.

       K zabít vši a hnidy

       vaří pět rozdrcených semen avokádo a dvě větvičky routy ve sklenici vody, aby tinktura. Nechte ho vychladnout trochu, ale jakmile infuze bude teplo, třít to skalp. Pak otočte hlavu ručníkem a nechte ji půl hodiny. Pak opláchněte teplou vodou a myjete vlasy šamponem a klimatizací.

       k boji proti vrásky

       Řez avokádo na polovinu, odstraňte jámy a odlupování, drť a kaše dobře a přidá se několik kapek olivového oleje. Míchá se, dokud se médium nestane homogenním. Aplikujte pastu vytvořenou na čistou tvář a krk. Nechte tuto masku po dobu 30 minut. Poté ho umyjte teplou vodou. Na konci procedury nanášejte pokožku na zvlhčovač.

       Ke zmírnění vyprahlé a rozpraskané rty

       Teplo lžíci kokosového oleje, půl lžičky bambuckého másla a půl lžičkou avokádového oleje ve dvoulůžkovém kotle. Při zahřátí dobře promíchejte a nechte směs vychladnout v uzavřené varné jednotce. Udržet vozidlo v chladničce a použít ji každý večer naneste na rty. Není nutné umyt.

       K úlevě od příznaků psoriázy

       Nakrájejte avokádo na polovinu a třít řízky přímo do této oblasti kůže, které zasáhlo lupénku. Jinou alternativou je použití potřít bolestivé místo s vatovým tampónem namočeným v avokádový olej.

       Chcete-li regulovat hladinu cholesterolu v krvi

       Jezte jeden surový ovoce avokáda každý den. To může být provedeno pomocí buničiny jako náhražky majonézy na sendviči, jako přísady pro saláty nebo dokonce jíst jako jablko na lehátkách. Každodenní užívání avokád může snížit hladinu triglyceridů o 15% během jednoho měsíce.

       Pro zvlhčující suché vlasy

       Mix jednu šálku majonézy s měkkou polovinou zralého ovoce avokáda. Udělejte to, dokud nedosáhnete hladkou, homogenní pastu. Použijte tuto pastu na všechny vlasy, zabalte hlavu horkým ručníkem a nechte 20 minut.

       Pak důkladně opláchněte teplou vodou a myjete vlasy jako obvykle. Opakujte tento postup jednou týdně. Pokud se vám nelíbí majonéza nápad, můžete použít vejce a citronovou šťávu namísto majonézy. Způsob přípravy a aplikace nápravy stejně jako u majonézy

       Zkrácení kožních řezů

       Kůže se obvykle vyskytují po podání nebo při ostrém ztrátě nebo přírůstku hmotnosti. Chcete-li snížit vzhled strižek, míchat drobky avokáda s lžící citronové šťávy a lžíce medu.

       Když získáte hladkou, homogenní pastu, aplikujte ji na krouživé pohyby na těle, kde jsou striže, nezapomeňte, že kůže by měla být vždy čistá.

       Pak opláchněte kapalinu teplou vodou a nanášejte zvlhčovač. Pro léčbu vředů stomatitis

       Umyjte kus avokáda kůry a žvýkat bez polknutí.

       Žvýkat, aby tekutina, která je uvolněna z kůže, rovnoměrně rozložená v ústní dutině. Když džus z avokáda už nevystupuje, vyplivněte kůru. Opakujte tento postup několikrát. Chcete-li se zbavit průjem

       Osivo avokáda umýt a umístit do misky. Položte v troubě mísu semen a pokud je kyselá, nechte ji vychladnout a rozdrtit, aby se vytvořil prášek.

       Rozpusťte dvě polévkové lžíce výsledného prášku ve sklenici teplé vody a vypijte tento lék.


       4 Polévky k odstranění toxinů

       4 Polévky k odstranění toxinů

       Játra a ledviny - orgány, které pomáhají eliminovat toxiny nahromaděné v těle. A v dlouhé a krátkodobé hromadění toxinů může zhoršit kvalitu života a vést k akutní a chronické zdravotní problémy. Proto, abychom pomohli těmto tělům fungovat dobře, je důležité jíst přírodní produkty, které mají čisticí vlastnosti poměrně často.

       (Lidových opravné)

       Jak odstranit krtků přirozeně

       Jak odstranit krtků přirozeně

       Přírodní produkty Kdo by nechtěl mít pohlavní mateřské znaménko, jako Cindy Crawford? Bohužel, my jsme většinou takové štěstí neměli, a některé molu nebo pihy proměnit v noční můru. I Cindy Crawford ji odstranit před několika měsíci! Chcete-li odstranit krtků přirozeně, můžete si vzít některé domácí recepty.

       (Lidových opravné)